To są mroczne czasy w Polsce

Trzaskowski wydał zarządzenie i zakazał krzyży w instytucjach publicznych. To są mroczne czasy w Polsce
Podpisałem rozporządzenie usuwające krzyże w warszawskim magistracie. Warszawa mówi nie homofobicznej Religi narzucanej nam przez państwo PiS. W miejscu krzyży zawisną tęczowe flagi oraz flagi Unii Europejskiej

Krzyż, symbol największej miłości, wzbudza najwiecej nienawiści.
Nie Gwiazda Dawida, nie Budda, ale krzyż na którym umarł nasz Zbawiciel.

Wielu już walczyło z krzyżem i wielu źle skończyło


Komuniści zawsze walczyli z Bogiem, krzyżem i Kościołem. Data 13 grudnia zobowiązuje
Takie działanie dyskryminacyjne jest niezgodne z konstytucją która gwarantuje swobodę wyrażania swoich przekonań religijnych (art. 53). W związku z tym, że jest contra legem nie rodzi skutków prawnych.
Nie ma mocy. Krzyż zawsze zwycięży i pokona zło
Do czego to wszystko zmierza?! Do depolonizacji Polski.
Tu ie chodzi tylko o kwestie religijne. To wyraz negacji, wręcz rozwalania fundamentów polskiej tożsamości. Teraz zakaz dotyczy urzędników. To sondaż, jak wielka będzie i na czym osadzi się krytyka tych działań? Jeśli Polacy będą obojętni, pójdzie fala negacji. Nie tylko w Wa-wie.

Unikatowa fotografia, przedstawiająca Rafała Trzaskowskiego, niszczącego ostatni symbol religijny w warszawskim urzędzie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-05-2024 [14:51] - Tezeusz | Link:

Trzaska Tęczowy modli się do Sorosa Na takiego głosowali to mają. Komuna i agentura.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-05-2024 [22:44] - Kaczysta | Link:

Obawiam się, że gdyby Trzaskowski wyburzył wszystkie kościoły w Warszawie, to tak wygrałby wybory. Taki jest stan umysłu większości mieszkańców stolicy.

Obrazek użytkownika sake3

16-05-2024 [15:02] - sake3 | Link:

Cymbał nie potrafi rządzić w Warszawie,ale zajmuje się ściąganiem krzyży.Może by tak się pochylił z podobną energią nad pożarem w Warszawie i losem kupców którym jak na razie zapewnił okienko do rejestracji bezrobotnych.I toto popychadło Sorosa chce być prezydentem Polski.

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-05-2024 [15:45] - Kaczysta | Link:

,,Jeśli przyjdą zniszczyć ten Naród, zaczną od Kościoła gdyż Kościół jest siłą tego narodu”.

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-05-2024 [16:07] - Tezeusz | Link:

Kościół ma ponad 2 tys lat i swietnei sobie poradził z takimi trzaskami po których nie zostało nawet wspomnienie.

Obrazek użytkownika Pers

16-05-2024 [17:10] - Pers | Link:

@qvak
//gdyż Kościół jest siłą tego narodu”.//
A ja coś słyszałem jak to papież grzmiał na Polaków po Powstaniu Listopadowym że podnieśli rękę na cara, "prawowitego króla Królestwa Polskiego".
To prawda?.

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-05-2024 [17:44] - Tezeusz | Link:

W@ Pers vel szperaczka
Na twego uwielbianego sowieckiego smiecia - cara putlerka osranego gównem mordercy ! Dlaczego walisz czosnkiem ?

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

16-05-2024 [16:03] - Eugeniusz Kościesza | Link:

I tak większość urzędników stolicy od 1946 r , jest obcego Polakom wyznania.
 
I tak zdecydowana większość wielopokoleniowych urzędników w lewobrzeżnym obszarze stołecznym , jest kacapskiego pochodzenia , więc ten dekret ich stolicznego komisarza Czajkowskiego , i  tak ich nie wzrusza. Ale nie chodzi o tę warszafkową nomenklaturę kacapaskiego pochodzenia , ale o to ,że sama sama owa dekonspiruje się jawnie  jako etnicznie wroga narośl w byłym polskim obszarze stołecznym . I tak należy ją traktować, czyli  jako głównego od 1946 r pasożyta i wewnętrznego wroga  w PL!
A  tak na marginesie ich oznaczenia pojazdów: WB, WD, WI, WK, WN, WW, WY –które zabronione są do pozyskania  w tym obszarze nawet polskoetnicznym „warszakowym słoikom” z Pl.. Warto już ich namierzać na ich letniskach w obszarze "tego kraju". Jeszcze na zaś  przed nieuchronną konfrontacją - zanim zmienią blachy na te bardziej unijne

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-05-2024 [18:25] - Kaczysta | Link:

"Nie wstydźcie się krzyża. Brońcie krzyża. Nie pozwólcie, aby imię Boże było obrażane w waszych sercach, w życiu społecznym, czy rodzinnym. Dziękujmy Bożej Opatrzności za to, że krzyż powrócił do szkół, urzędów publicznych, szpitali. Niech on tam pozostanie"
- Jan Paweł II

Obrazek użytkownika Maverick

16-05-2024 [18:51] - Maverick | Link:

Moja przestroga dla Amerykańskich przyjaciół, Polaków nie będę przestrzegał bo oni idą posłusznie sterowani poprzez trockistów z NWO. Jeszcze prawda by im spaliła cewki mózgowe. Potem nie pojmując co jest grane pienią się i powtarzają propagandę onuc chazarskich podprogowo wbitą w ich puste głowy. Im mniej inteligetne i puste to nawet zaczną obrażać bo to może zachwiać ich ograniczone pojmowanie sytuacji.

Po angielsku skopiuj i wrzuć na tłumacza. Jak będziesz miał dociekliwy umysł. Jak jestęs onuca co nie widzi dalej niż koniec swojego nosa nie trudź się. Mądre narody myślą na wieki w przód  i nie zmieniają kierunku a głupie słuchają obcych dorad które wprowadzą ich w przepaść.
Neocons are Marxists. Nuland,
Lindsey Graham, John Bolton and many more are according EX -CIA Tony Shaffer says. I will add Bill Crystal that one that did write American Century is ex Commie from family that emigrated from Russia where they enforcing gulags How come commie did metamorphoses from Commie to neocon? Impossible. They are not even close to stand for a conservative values , or constitutions etc. Wake up or you will end up in gulags call FEMA camps.

https://www.youtube.com/watch?... 

 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

16-05-2024 [19:31] - Roz Sądek | Link:

W pierwszych dniach stanu wojennego, w bardzo dużej polskiej firmie, ca 6 tyś. pracowników, pełniący rolę komisarza wyższy oficer nie znalazł wykonawców polecenia - zdejmowania krzyźy w biurach i halach fabrycznych. Nie pomogły prośby, groźby i proponowane gratyfikacje. Po tygodniu odpuścił. To nie była firma warszawska, a i ludzie byli inni niż dziś. 
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

17-05-2024 [10:39] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni są również Polakami !  Bo to nieprawda !
To nie są Polacy !  Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi,  zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

17-05-2024 [15:42] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@ Marek Kudła
Nasza zgodność w temacie sitw etnicznych władających poprzez obszar stołeczny Polską jest rzadkością w temacie pośród innych na tym portalu . Do powodów tego stanu rzeczy ubezwłasnowolnienia etnicznych Polaków należy zestawić kwaśniakową konstytutę. Tę  mającą wyrugować tę prawomocną konstytucję RP z 1935r , ukrycie etnicznej tożsamości decydentów urzędniczch pod tzw. RODO , oraz zachowany wielopokoleniowo od okresu stalinowskiego aparat sądowo – policycyjny. Aparat gdzie już nawet prawnuki największych żydkomunistycznych oprawców pod przybieranymi co pokolenia  nazwiskami pełnią funkcje decyzyjne w wszystkich podległym im  warszafkowych resortach  !

ps. Ale pojawił się promyk nadziei na zmianę stanu  , dzięki indolencji tow. komisarza Czajkowskiego : urzędniczych nachodźców- made in USSR -w lewobrzeżu stołecznym zeżrą szczury i szwabskie pożary, a gdy zabiorą swe plecaki ewakuacyjne uciekając na letniska , to ulegną ewaporacji na polskiej prowincji …  
pozdrawiam   

Obrazek użytkownika juur

17-05-2024 [17:38] - juur | Link:

Popatrz na zdjęcie powyżej i zadaj sobie pytanie. Chanukowa koalicja to znaczy kto?