Niemcy najlepszym gwarantem


No tak twierdzi ruda wrona: szwab nam wszystko zagwarantuje. To ciekawe odkrycie, po "hołdzie berlińskim" Zdradka, nic mnie już nie zdziwi. Aanschluss Polski jest już pewny? No cóż, wczoraj Moskwa dziś Bruksela - kundel pana nie wybiera! W kuluarach mówią, że Niemcy są gotowe przysłać do Polski nawet trzy swoje dywizje pancerne, aby zagwarantować bezpieczeństwo ... rympalskiej sitwie? Rozlokują się wzdłuż linii Wisły - i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego? Historia zatoczy koło. Po ruskich bazach, będziemy mieli prawdopodobnie niemieckie, i nikt już w Polsce Niemcom nie podskoczy.

Bez przegranej wojny kapitulujemy i oddajemy się w niewolę? Bo tak to wygląda. Polska straci prawną sprawczość, gospodarczą decyzyjność oraz już uznała wyższość prawa brukselskiego nad polską Konstytucją. Ruda wrona już się szarogęsi jak kiedyś hitlerowski gauleiter a nie jak polski premier, ma przecież niemieckie gwarancje. Ryży więc potulnie wyprowadzi polskie rezerwy finansowe aby ratować szwabską gospodarkę, oraz zamknie kosztowne inwestycje i złoży hołd lenny w Berlinie. Niemcy wobec tego, już nie muszą się martwić o brak rąk do pracy. Polacy wobec energetycznych planów UE, masowo wyjadą do pracy na Zachód.

Zanim te trefne decyzje wejdą w życie, proponuję aby NBP rozdał całą rezerwę finansową wszystkim Polakom - po równo. Przyda się nam ta kasa szczególnie latem, jak ceny na wszystko zaczną rosnąć lawinowo. No i wtedy może dla Niemców Polska straci na atrakcyjności?

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

14-05-2024 [11:27] - sake3 | Link:

W trakcie pokojowego protestu rolników i ..Solidarności'' porządku pilnowały oprócz licznych polskich policyjnych oddziałów radiowozy patroli niemieckich. Pomoc ,współpraca  z reżimem czy Niemcy już na swoim?Wygląda więc na to,że istotnie suwerenność utraciliśmy.

Obrazek użytkownika paparazzi

14-05-2024 [21:36] - paparazzi | Link:

I Polacy ich nie pogonili? "radiowozy patroli niemieckich" Zaakceptowali anschluss? Marnie to widzę. A protesty polityków, jeśli ich mamy?

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-05-2024 [09:03] - Tomaszek | Link:

Sezon na szparagi i co ? Rekrutacja ? Propaganda? Cysorz to ma klawe życie .https://kobieta.wp.pl/pracuje-...

Obrazek użytkownika Jan1797

15-05-2024 [10:45] - Jan1797 | Link:

Zdanża i jest zadowolona? -ona ta kobieta pracująca.

Obrazek użytkownika Jan1797

15-05-2024 [10:42] - Jan1797 | Link:

Droga Sake,
Nie mam talentu do potakiwania. 
 On taki wściekły, jak tentukonfen.
Do, do, do, ds.wpływów rosyjskich :))
NATO grozi Rosji? -minus land;) 1,
Chcą z nimi rozmawiać. Po co?…
Liberałowie niemieccy są zmuszeni szukać wsparcia wśród polskiej młodzieży? To było to widać :) wśród protestujących przeciwko rocznicy pod pomnikiem Smoleńskim na placu marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Wku...mnie ten mojego imienia, ale i tak wnet jest najlepsze, ale temperowane na bieżąco. Natomiast polecam wczorajszą rozmowę Anity z analitykiem. Gdyby nie Twoja siła dawno już bym. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-05-2024 [13:23] - Marek Kudła | Link:

Niemcy to paskudny i podły naród – naród zbrodniarzy !  Ci w mundurach budowali fabryki śmierci i mordowali z zimną krwią, inni zagorzale wspierali mordujących choćby wyciągniętymi jak struny przednimi łapami i rzęsistymi okrzykami „heil hitler”.  Ci ludzie mają wpisany antypolonizm w DNA, albo inaczej wyssali brak sumienia i łatwość mordowania z mlekiem niemieckich matek !!!  Dzisiejsi Niemcy noszą takie same geny co ich ojcowie i dziadkowie, i jako naród są odpowiedzialni za zbrodnie II wojny światowej !
Dlatego dzisiaj potomkowie niemieckich ludobójców muszą ponieść konsekwencje zbrodni ich ojców płacąc Polsce  1 bln € reparacji wojennych !!!
 

Obrazek użytkownika paparazzi

14-05-2024 [21:38] - paparazzi | Link:

To akurat Polacy wiedzą abstrahując od Januszy i Julek i V Kolumny.

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-05-2024 [22:41] - Tomaszek | Link:

Kudłaty
Te reparacje to nie konsekwencja , to tylko wyrównanie . A problemu już dawno by nie było , tyle że połowa ludzi w tym kraju jest polskojęzyczna tylko . Nie miej pretensji do świni , że się w błocie tapla . ten typ tak ma i tacy niemcy są . Tuska na premiera wybrała połowa "nieniemców". Konsekwencje to byłyby gdyby Churchill i angole dotrzymali słowa z tymi bombardowaniami . Ale tu dupa z króla i religia niemiecka .

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-05-2024 [09:11] - rolnik z mazur | Link:

@ kudłaty 
Po raz pierwszy się z tobą zgadzam. Jeb..c Niemców. Reparacji nie zapłacą, bo mamy cieniasów u władz.

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-05-2024 [19:44] - Tomaszek | Link:

Gebelsy mówili że chuja dostaniemy nie reparacje i stało się . Tusk premierem .

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2024 [20:25] - Tezeusz | Link:

Rudy kim jest wiedzą normalni Polacy.. Polacy nie nachodzcy roSSji

Obrazek użytkownika Tomaszek

14-05-2024 [22:28] - Tomaszek | Link:

I mendy kaszubskie .