Długie ręce ma ten nasz Prezes...

 Szojgu,po 11 latach,wylatuje z ruskiego rządu! Putin,na jego miejsce zaproponował Andrieja Biełousowa-oświadczyła Rada Federacji
Pytanie na czasie
Czy ten Szojgu zginie w wypadku czy utonie w wannie ? Szojgu powinien unikać samolotów i kawiarni.
Z pewnością"zagadnienie"musiało trafić pod obrady Rady Najwyższej,bo herbata "z wkładką",wąska klatka schodowa,ani otwarte okna"przed skokiem"i zamknięte"po",już się opatrzyły.

Putin zdał sobie sprawę, że Szoigu jest dla niego zbyt toksyczny. Dyktator Kremla nie ma silnych przywódców, dlatego wybrał „szarego konia” – Andrieja Biełousowa. Do dzisiaj nikt o nim nawet nie słyszał. Mimo że był pierwszym wicepremierem, Biełousow nigdy nie dał się poznać jako cokolwiek i nikt. Wygląda na to, że jego głównym zadaniem jako ministra obrony Rosji będzie organizowanie całkowitego przeniesienia Rosji na szyny wojskowe, zwiększenie produkcji broni i tym podobne. Prawdopodobnie będzie to postać nominalna, pozbawiona realnej władzy decyzyjnej.
Na zachodzie mówi się „Zasada Piotra”.  w Rosji Putina to samo, z tą różnicą, że awansujesz powyżej swojego poziomu niekompetencji.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [22:03] - Pers | Link:

@qvak
Twoja troska o Rosję jest wzruszająca...
 
A wesz @qvaczek, że od 21.05 twój ukochany klaun z Kijowa przestanie być (nie)legalnym prezydentem i będzie uzurpatorem? A on jeszcze wybiera się w czerwcu do Szwajcarii na jakąś "konferencję" w sprawie wojny. Paradne :)))
Tymczasem armia rosyjska coraz bardziej się rozkręca.  Слава героям!  :)))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2024 [17:52] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz
"Tymczasem armia rosyjska coraz bardziej się rozkręca.  Слава героям!"
W gównie bandytyzmu, ludobójstwa gwałtach czy raczej kradzeniu kibli... gieroje roSSji nawóz na Ukraińskich polach. A twój idol bandyta osrany, karakan putlerek dalej wali gównem..

Obrazek użytkownika sake3

13-05-2024 [19:15] - sake3 | Link:

@Pers.......Armia jest od walki a nie od rozkręcania.

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-05-2024 [19:40] - Kaczysta | Link:

dachowiec

A pamiętasz Jarku, twój artykuł bodajże z sierpnia 2022?
@Jarek Ruszkiewicz SL poniedziałek, 13 maja 2024, 15:23:14
Napisałeś jak to kontrofenzywa Ukraińska upadła, a ona im bardziej upadała, tym szybciej Rosjanie biegali w tył. A może pamiętasz wypowiedzi Prigłożina, gdy 72 brygada rosyjskia wspierała ich w Bachmucie? Widzisz jak to jest, jak się czyta niewłaściwe "ścierwomedia"?

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2024 [22:34] - Pers | Link:

//Czy ten Szojgu zginie w wypadku czy utonie w wannie ?//
Siergiej Kużugetowicz Szojgu już dość się natyrał na stanowisku szefa MON i teraz trochę odpocznie jako Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Cieszę się @qvaczek, że uważnie śledzisz scenę polityczną Rosji bo tam teraz tworzy się historia. W końcu obserwowanie dementa z Łajt Hałs może okazać się szkodliwe dla zdrowia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2024 [17:53] - Tezeusz | Link:

@ Pers
"Cieszę się @qvaczek, że uważnie śledzisz scenę polityczną Rosji bo tam teraz tworzy się historia. W końcu obserwowanie dementa z Łajt Hałs może okazać się szkodliwe dla zdrowia."
Wymień @ Pers pampersa bo już smierdzi na kilometr..

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-05-2024 [19:41] - Tomaszek | Link:

Tak , tak , Wieczne odpoczywanie i światłość wiekuista z Kremla . Pewnie grzybów sobie poje .