Przestańcie nas okradać!

Jakie to piękne hasło, a jakże! Tak tak, a wcześniej kochani Warszawiacy to was nie okradali?  Czy smród z Czajki wam nie przeszkadzał podczas wyborów? Wcześniej, to większość z was na spędach darła mordy tak: "J..ć PiS"! I co teraz zrobicie frajerzy? Powiem wam tak, jak tym którzy wybrali sobie rympałów w Bogatyni i w Turoszowie: To wasz problem, na mnie liczcie jak wam zamkną miejsca pracy. Frajerów nie sieją, frajerzy się rodzą. I wcale nie jest mi przykro, mam wielką satysfakcję.

W kolejnych wyborach znów wybierzecie sobie rympalską sitwę i pozamiatane! I nie kwękać mi tutaj i nie wylewać gorzkich żali - przecież uprzedzaliśmy was wcześniej, że was wydymają wszędzie. Pamiętajcie, to nie koniec. Przyjdzie lato a z nim, nowe rachunki za energię i komorne - wtedy może zmądrzejecie? Jak czytam wasze komentarze, to jednak na to się nie zanosi... więc migiem do roboty. Ktoś musi przecież zarobić na kolejne podróże życia i kolacyjki w "Sowie"? Tyle wam pozostało frajerzy, ale za to Platforma was kocha więc zadzierać kity lemingi!

Dziękuję za uwagę

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika r102

12-05-2024 [17:57] - r102 | Link:

No z tą energią itp to akurat p. Morawiecki wszystko podpisywał jak leci.

Z tym że z drugiej strony dosyć chytrze przekładał pieniądze z jednej kieszeni do drugiej - pobrane od elektrowni/ciepłowni podatki za spalanie powietrza /oficjalnie produkcję CO2/ - dokładał do dystrybucji prądu i ciepła - tak że w miarę wychodziło końcowemu odbiorcy  na zero.

Tusk z ferajną to przerwał -  i będzie się działo - ja np mam już prognozę rachunku za prąd na lipiec -  podwyżka z 85 zł na 120 zł miesięcznie...

Obrazek użytkownika sake3

12-05-2024 [18:55] - sake3 | Link:

Co najgorsze okradają nas ze złudzeń,że cośkolwiek się zmieni.Żyjemy w sieci kłamstw.Młodzi uczą się kłamstw od Tuska.Zobaczycie ,że ,,gospodarskie ''wizyty Tuska na granicy to tylko gra obliczona na wybory.Patologiczny kłamca jakim jest Tusk natychmiast po wyborach zmieni zdanie i zapora okaże się ponownie ,,pisowska''.Tak było z obietnicami których nawet nie zamierzał dotrzymywać.