Oda do lemingów

Marzył ci się złota wór ...? Obiecano wam w kampanii wyborczej niemalże Raj. I od pierwszego dnia, kiedy ryża wrona objęła władzę, widzicie tylko środkowy palec. Latem ograbią nas i was doszczętnie w rachunkach za energię i zaraz tzw. "zero-emisyjnością", a polski chłop będzie najboleśniejszą ofiarą zielonej zarazy. Po drodze, ryży zdąży jeszcze zaorać CPK i polski atom oraz sprzedać za bezcen Orlen, który już jest rozkładany na łopatki. Nie wspomnę już o wprowadzeniu euro, jeśli tylko uda się wsadzić prof. Glapińskiego.

Oczywiście ryża wrona i jej asiory by uniknąć kary, dadzą dyla do Brukseli za duże dochody, a ty Polaku płać na kolejne kolacyjki w "Sowie". Ryży za chwilę zamelduje w Brukseli że wykonał zadanie - w nagrodę znów go koronują na króla - tym razem chyba na miejsce Ursuli. 

I co ci pozostanie durny lemingu? Teraz już będziesz głosował na PiS i Konfederację? A jak nie, to za chwilę, we własnym domu będziesz tylko najemcą, a na własnej ziemi będziesz tanim parobkiem pracującym dla wielkich korporacji - tak jak na Ukrainie. Do żarcia dadzą ci robali i innego chemicznego gówna, więc będziesz bardzo tani w utrzymaniu. Z własnym samochodem już dzisiaj się pożegnaj, bo w tym układzie na "elektryka" to przez dwa pokolenia nie zarobisz. Na "Kanary" polecą nieliczni, a ty pojedziesz rowerem, najwyżej na wczasy pod gruszą. No cóż lemingu, ale za to jesteś zwycięzcą - dokopałeś PiSowi, a teraz utuczysz kolejny raz zdradziecką sitwę. Taki już twój los frajerze. Nie dla psa kiełbasa, nie dla kota szpyrka ...

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

10-05-2024 [11:22] - Jabe | Link:

PiS jest stronnictwem chanukowym, zupełnie jak obecnie rządząca koalicja. Gdy rządził, wdrażał nowe zielone łady, a teraz kreuje iluzję, że jest przeciw. Leming głosujący na PiS po­zostaje lemingiem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [11:31] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Święty Jan Paweł II modlił się w świątyniach niemal wszystkich wyznań. To kim był według ciebie? Twoje antysemickie bzdety można skomentować inaczej, ale ja dzisiaj poprzestanę tylko na tym. Ujadanie spod stolika ostatnio ci nie wychodzi.

Obrazek użytkownika Pers

10-05-2024 [11:58] - Pers | Link:

@ujejska
//Twoje antysemickie bzdety//
Żaden Polak nie oskarża drugiego o "antysemityzm".
A swoją drogą to szkoda że nikt z wami nie chce wchodzić w koalicję. Już byśmy mieli raj na ziemi.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [13:25] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Żaden Polak nie wypisuje takich bzdetów jak ty, Jabe i wam podobni. Żaden Polak nie przejmuje się waszym ujadaniem.

Obrazek użytkownika Pers

10-05-2024 [13:40] - Pers | Link:

@ujejska
To jak z tym "antysemityzmem"?
Polak używa takich oskarżeń czy nie?

A tak przy okazji. Co tam na Ukrainie? Ciągle jeździsz przesłuchiwać orki? Bo coś ostatnio się rozbrykały :))

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-05-2024 [15:11] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz dla ciebie ale nie sraj ze złości ?
https://naszeblogi.pl/70164-ta...

Obrazek użytkownika sake3

10-05-2024 [12:26] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.....Otóż nie,muszę panią pocieszyć co do kupna samochodu elektrycznego.Jest szansa ,że stanie się pani dumną posiadaczką takowego.Niemieckie media ubolewają,że jest problem ze zbytem na używane samochody elektryczne.Mają one zalegać na niemieckich placach,bo brakuje chętnych do zakupu.Kilka miesięcy temu polski rząd ogłosił,że będzie wprowadzał program dopłat do używanych samochodów elektrycznych.Proszę się zainteresować tym programem.Może do zezłomowanego niemieckiego samochodu Niemcy dołożą gratis zezłomowany wiatrak?Czysty zysk.Proszę się usmiechać.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [13:21] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Leminga, jak za komuny, nie będzie stać nawet na używany. Mój sąsiad za komuny sprowadził sobie 15 - letniego Mercedesa. Połowa powiatu przyjeżdżała go oglądać 🤣🤣🤣 Teraz będzie podobnie.

Obrazek użytkownika tricolour

10-05-2024 [12:44] - tricolour | Link:

@ula

Niestety, szanowna Urszulo, nadal nie będę głosował na PiS i Konfederację, a będę głosował na ich politycznych przeciwników.

I będę tak robił ponieważ dla twoich pupilów jestem durnym lemingiem, członkiem, a moja żona i matka - to już lepiej nic nie napiszę.

Ale jeżeli zobaczycie we mnie człowieka i będzie ta nowa wasza optyka co najmniej tak trwała, jak trwała jest dzisiejsza chęć obrazy - to może zastanowię się nad zmianą swoich preferencji wyborczych. Jest to warunek konieczny.

Dziękuję za uwagę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [13:15] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Czyli wybierasz "środkowy palec" - frajerstwo już tak ma🤣 Mam nadzieję że zachowasz się teraz honorowo, i oddasz wszystkie zdobycze socjalne i finansowe jakie dała tobie i twoim dzieciom poprzednia nieludzka władza?

Być może dzięki człowieczeństwu poprzedniej władzy, twoje dzieci będą miały co jeść.
A ja ci dzisiaj mówię, że jeszcze zatęsknisz za tą nieludzką władzą.

Obrazek użytkownika tricolour

10-05-2024 [13:43] - tricolour | Link:

@ula

Nie, szanowna koleżanko, niczego nikomu nie oddam ponieważ niczego nie dostałem w zwrotnym prezencie. Wszystko, co mam, zawdzięczam pracy mojej żony oraz swojej własnej. Na dodatek moje wynagrodzenie wypłaca mi podmiot zza oceanu więc tym bardziej nie mam nic do oddania tu w kraju, ale owszem, płacę podatki i inne obciążenia wynikające z życia.

Przy okazji dodam, że wcale nie uważam przeszłej władzy za nieludzką, mało tego - nigdy nie napisałem źle o Kaczyńskim ani dobrze o Tusku - więc jedynie mogę zatęsknić za utraconym, upływającym czasem, ale nie władzą.

I jeżeli uważasz mnie za frajera, to ja bardzo się cieszę, że inaczej rozumiemy to pojęcie, które mnie się kojarzy z wolnością.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [13:56] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Jeśli tak jest w rzeczywistości, to tym bardziej się dziwię że chcesz nadal wybierać złodziejską sitwę która chce zaorać Polskę i Polaków. Ja także mogłabym żyć z "renty" płynącej  zza oceanu, ale przede wszystkim jestem Polką i mam polskie obowiązki. Tyle mogę na starość zrobić: odwdzięczyć się Ojczyźnie za wszystko dobre, bo złym nie chcę pamiętać, bo dobrze życzę Polsce.

Obrazek użytkownika Jabe

10-05-2024 [14:14] - Jabe | Link:

Służysz gangowi politycznemu, nie Polsce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-05-2024 [14:43] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Wiesz czym się różnimy?
Ja zawsze mam wybór komu i jakiej idei chcę służyć. Ty natomiast jesteś uwiązany pod stolikiem do tuskowej nogi. Aportujesz jak pan sobie zażyczy - nic więcej. .. reszta w notce.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [06:32] - rolnik z mazur | Link:

@ujejska
Polacy są doskonali w udawaniu, że coś robią. Co zrobił twój ukochany PiS przez osiem lat? 

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2024 [09:44] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur.....Pan wciąż żyje przeszłością?Przecież jest już nowy rząd,więc pora aby zacząć dostrzegać jego sukcesy.No właśnie co do tej pory zrobił pana ukochany rząd prowadzący nas pewną ręką do dobrobytu? Pana ukochany rząd nawet nie udaje że robi cośkolwiek oprócz wprowadzania reżimu i terroru,a ,,wspaniali'' ministrowie zmykają do Brukseli.więc proszę wymienić choć jeden jedyny sukces tej bandy cymbałów i nieudaczników.. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [09:51] - rolnik z mazur | Link:

@ sake,

Nie droga sake ja nie żyję przeszłością. Mam głęboko w poważaniu wszystkie te nierządy  po 89 tym. Niech wszyscy umiłowani czmychna do Brukseli i zaczniemy może budować Polskę od nowa. Co ty na to ? 

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

11-05-2024 [10:29] - SilentiumUniversi | Link:

@rolnik Po 89?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [11:52] - rolnik z mazur | Link:

@su,
Nie chcę się cofać zbyt daleko w historię. Wierzę w polski spryt.

Obrazek użytkownika sake3

11-05-2024 [10:38] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur.....Ja na to jak na lato,ale kim pan chce tę nową Polskę budować?Jak na razie widzę tylko bezładną szarpaninę i zagonione zwierzątko które każdy może uderzyć.Chocby taki ambasadorek Izraela który nawet nie przeprosił za morderstwo wolontariuszy w tym Polaka a teraz pokrzykuje o polskim antysemityzmie i wspieraniu przez Polskę Hamasu przy pokornym milczeniu polskiego MSZ..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-05-2024 [11:49] - rolnik z mazur | Link:

@ sake 
Tak długo jak Polacy głosują nogami nic się nie da zrobić i tak długo jak intelektualne miernoty tymkrajem kierują też nie. Jeszcze dla Polski uśmiechnie się słońce.