Uśmiechnięta Polska

RUDEMU puszczają nerwy, nic nie idzie po jego myśli, widzi to on i widzą to jego niemieccy protektorzy. Największym skurwysyństwem wywołującym frustracje jest oskarżanie i powoływanie się ma osoby nieżyjące które nie mogą się bronić.

Puszczają nerwy, miał być Blitzkrieg, a po kilku miesiącach utknął w błocie pod Leningradem gdy siły patriotyczne szykują natarcie. Ruda kanalia prze ku wojnie domowej i w efekcie niemiecko-rosyjskiej "misji stabilizacyjnej" rozdzielonej linią Wisły.
Musimy być czujni. To wariat

Rudy po resecie z Rosją posądza PIS o współpracę z Putinem. Jestem pewny że to nie chore płuca.Goebels by się nie powstydził, przecież to już furiat, człowiek ze zmianami osobowościowymi, żółć nienawiści wylewa się z niego jak z fontanny. Jak żyję, nie pamietam tak nienawistnego premiera. Już o kulturze osobistej i wypowiedzi, nie wspomnę
[]

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-05-2024 [21:33] - Tezeusz | Link:

rudy zawsze fałszywy...

Obrazek użytkownika Darek65

10-05-2024 [09:02] - Darek65 | Link:

Czasy się zmieniły, tylko wojny plemienne zostały te same. To fakt, że Tusk się przeliczył, bo myślał, że mamy rok 2007. I teraz macha na oślep razami, bo widzi, że mu się to wymyka z rąk. Z tego powodu robi się coraz groźniejszy. Niestety, ale ZP dała się wciągnąć w tę nawalankę, co jest dużym błędem. Zamiast tego, powinno być celne punktowanie.

Obrazek użytkownika Ijontichy

10-05-2024 [09:50] - Ijontichy | Link:

Uśmiechnieta Polska ma gębę Kierwińskiego,bo trzeba pokazać ludzikom w Polin coś śmiesznego,od tego są funkcjonariusze w mediach,którzy rzucili to gówno w wentylator.
Ale prawdziwy szok i afera...to "ucieczka" sędziego Szmytda na Bialoruś [czyt.Rosji]...i o tym zapanowała CISZA ....media dostały rozkaz "KORDA W MUBEŁ"...nawet internet 
ledwo coś piska.
Teraz wiecie DLACZEGO SIĘ ZEPSUŁ MIKROFON KIERWIŃSKIEMU?
Maskony :-)))