Coś zdarzyło się z mikrofonem ...i komentarzem

Gdy wódkę pić, to tylko czystą
Po niej człek jakby mniej szalony
Gdy się napijesz, toś artystą
A później tylko zgon za zgonem

Baśniowym wódka elementem
Jak senna mara, lecz przyjemna
Tak lecą chwilę w dym zaklęte
I sztuka snuje się bezdenna

Czy kiedykolwiek obchodzono na trzeźwo dzień strażaka ?
Mocne (na 40%) ale i wywalczone przemówienie Kierwińskiego. Dobrze że ustał jak to mawiają w skokach narciarskich.
Kierwa dał z siebie wszystko.Dlatego właśnie przemówienie było tak wyważone.
Mikrofon musi ponieść konsekwencje!
Kierwa z pogłosem

                            
Bycie w formie nie jest tak trudne, jak się wydaje!

Nieopodal Sejmu Kierwiński odpoczwał dzisiaj przy piwku. Na dodatek w miarę opróżniania kufla, humor polityka wyraźnie się nie poprawiał, a on sam sprawiał wrażenie coraz bardziej zmęczonego. Niedługo potem zabrał głos w dniu strażaka.
Tak wygląda szacunek obecnie rządzących do funkcjonariuszy PSP i instytucji państwa
Wstyd i kompromitacja

Ale dzis mistrzem drugiego planu jest niejaki Sławomir Ćwik.Ten "polityk" trzeciej nogi ubiegający się o miejsce w Parlamencie Europejskim zamieścił zdjęcie plakatu wyborczego Ewy Zajączkowskiej-Hernik z Konfederacji, który opatrzył obraźliwym podpisem. Po oburzeniu, jakie wywołał wśród polityków różnych partii, wpis zniknął.
Tyle że w internecie nic nie ginie
    
Odwaga tego posła trwała dobre 3 godziny. Na więcej ich nie stać

Szymon potrzebuje właśnie takich. Sławek, przy swoich warunkach fizycznych, może posłużyć bardzo dobrze, jako młot wgniatający Putina w glebę
             

Na banerze posła Ćwika nic się poza głową nie zmieściło, więc zazdrości.A czego można się innego spodziewać po kałowni? To dzicz. Całkowicie odmienny krąg kulturowy.
Chłopu odwaliło, bo rzadko przebywa z mądrymi i w dodatku ładnymi kobietami. Nie odnalazł się w sytuacji. Pomyślal męskim organem który może sobie wyjąć i  tylko pomachać.Tylko
Ćwik tak się zapatrzył że nie zauważył głowy pani Ewy
Zarówno Ćwik jak i Szymon Holownia eksponują za to swoją hipokryzję i prawdziwe przedmiotowe traktowanie kobiet. Ćwik swoim wpisem taki ekshibicjonizm psychologiczny pokazał. Freud tu się kłania. Gruby ma mnóstwo kompleksów.Geneza tkwi w jego dzieciństwie. Spanie w nogach u  mamy wychodzi
.

Byłoby śmieszne gdyby nie smutne. To nie jest Kabaret Moralnego Niepokoju.
Jeśli Wy ludzie dalej będziecie głosować na tą dzicz i hołotę to to się nigdy nie skończy

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [16:28] - u2 | Link:

@Kaczysta

W Orgmasz-u to wszyscy nieźle pociągają. :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-05-2024 [16:35] - Kaczysta | Link:

Nieczęsto się zdarza, by jakieś powiedzenie tak pasowało do tego człowieka, jak powiedzenie: “najebany jak świnia” pasuje do Kierwińskiego.
No ale kto dopuścił do uroczystości narąbane nagłośnienie? I z kim ono piło?

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [19:03] - u2 | Link:

Awaria nagłośnienia trwała dokładnie tyle, ile trwało wystąpienie inżyniera z Orgmaszu. Przed i po nagłośnienie działało perfekt. Przypadek? Nie sądzę :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-05-2024 [19:13] - Kaczysta | Link:

Ale 8 gwiazdkowcy, sini w kupie i wszelakiej maści KODeraści już wytłumaczenie mają. Ktoś "grzebał" przy nagłośnieniu. Jak nic Kaczyński, albo Kamiński. Albo jeszcze lepiej, razem to uczynili zapewne. Przecie badanie zrobione przez podwładnych Kierwy jest ok. Zatem spisek!

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [19:27] - u2 | Link:

@Kaczysta

Te aktywiszcza, kodomici, ubywatele itp. są sponsorowani wiadomo przez kogo. Działają na rozkaz. Nie ma tam inicjatywy oddolnej :-)

Obrazek użytkownika Mika

04-05-2024 [23:45] - Mika | Link:

Ciężko na trzeźwo pracować dla niemca.

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [23:51] - u2 | Link:

@Mika

Całkiem możliwe że zniekształcili głos dla Kierwy. To niemożliwe, aby tak pewnie wyszedł pijany do wygłoszenia peanów dla strażaków po pijaku, bo by się jutro nie pozbierał żywy. Musiał wyjśc na pewniaka i kontynuował na pewniaka. Co wskazuje kto jest możliwym autorem prowokacji :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-05-2024 [21:24] - Tomaszek | Link:

A pani aspirant od dmuchania podpisana na wydruku z dmuchania to pewnie w poniedziałek już inspektorem będzie . Nie ma to jak dmuchanie w odpowiednim towarzystwie .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

04-05-2024 [17:31] - Marek Kudła | Link:

Kierwiński to człowiek o twarzy stęsknionej za rozumem !
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-05-2024 [18:06] - Kaczysta | Link:

Kierwie się zepsuł mikrofon. Stuhrowi lusterka w samochodzie a Najsztubowi, Kozidrak i Kraśce pedał gazu. Sienkiewiczowi źle zrobili schody w Sejmie a Kwachowi udzieliła się rzadka choroba z Filipin. Wasz wujek jak przemawiał na weselu, to też się plątał przez krzywy parkiet.
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-05-2024 [18:33] - Alina@Warszawa | Link:

Kierwiński był pijany jak świnia w czasie przemówienia do strażaków w dniu ich święta na Placu Piłsudskiego. Ale mam problem jak zakwalifikować ten wyczyn - jako pijaństwo w pracy? Przecież dziś sobota, szabas dla chanukowców, więc nie ma obowiązku bycia trzeźwym. Więc jako kto występował tam Kierwiński? Jako osoba prywatna w czasie prywatnym, czy urzędnik państwowy w ramach nielimitowanego czasu pracy? A mógł zachorować na zapalenie bełkotliwe płuc i nic nie gadać ... jak pryncypał Tusk. 

Co zaś do posła Ćwika, to chyba urzędnik zapisujący jego nazwisko popełnił błąd (albo dał sie przekupić zmieniając oryginał?) i prostą literówkę "o" zamienił na sąsiednią literkę "i" ... Ćwok i tak z niego wylazł.

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [18:57] - u2 | Link:

Co zaś do posła Ćwika

Nie wiem o co te święte oburzenie na grubaska. Słusznie zauważył, że wyeksponowano za mocno nogi, a za mało dekoltu. Wygląda jak deska. A mężczyźni wolą obfite kształty :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-05-2024 [19:16] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2024 [19:32] - sake3 | Link:

@Kaczysta.......Mem memem,ale adwokacina Giertych już sugeruje ,że za ,,zamachem'' na Kierwińskjego stoja dźwiękowcy i żąda podania nazwisk obsługujących nagłośnienie.Oby się nie okazało,że ów mem będzie podstawą do oskarżenia Kaczyńskiego o incydent.W uśmiechniętej Polsce wszystko możliwe. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

04-05-2024 [19:44] - Kaczysta | Link:

Sprawa jest już wyjaśniona:Kierwiński był najebany ponieważ uczestniczył w pikniku ze strażakami więc najebany był służbowo.

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-05-2024 [19:56] - Tezeusz | Link:

Bez wódy ośmiogwiazdkowcy nie potrafią myśleć nie mówiac o mówieniu.  Ćpuny !

Obrazek użytkownika spike

04-05-2024 [21:32] - spike | Link:

Ciekawa sprawa z Kurwińskim, w ręce trzyma kielich na małe piwo, po tym się nawalił?
ale kelnerka z jego stolika trzyma puste dwa kielichy, może to są jego?
Wtedy by miał 3 takie porcje zaliczone, już po tym jednym kielichu, nie jest możliwe by alkomat nic nie wykazał, a tym bardziej po trzech.

Ciekawe czy znajdą się odważni świadkowie, by mu zarzucić kłamstwo i skandal na państwowej uroczystości, a to powinno już skutkować dymisją, choć jak znamy to środowisko i pewną pijaną p.premier Kopacz, którą pijaną oglądał cały świat, w nagrodę została e-posłem i dalej bryluje w mediach. Im większa świnia i kanalia, tym bardziej nagradzana, zaczynając od rudego szwaba i kanalii Tuska.

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [21:48] - u2 | Link:

@spike

"pijaną p.premier Kopacz"

Ona tak ma. To nie jest stan upojenia alkoholowego. Przypomnij sobie jej wizytę w Pendolino. Jak się wypytywała w WARS-ie czy kotlecik smakuje. Też wyglądało na stan upojenia, ale nie alkoholowego. Ma słaby kontakt z ludźmi, co jest dziwne na lekarkę, która powinna być bardziej kontaktowa.

Obrazek użytkownika spike

04-05-2024 [22:26] - spike | Link:

W tej szemranej koalicji nie ma ani jednej kobiety, której by się można dziwić, że do tych durniów się przyłączyła, sama "elyta" Collegium tHumanum. Jestem pewien, że swoje dyplomy nie zdobyli nauką i pracą, bo zdolności nie wykazują żadnej, a tylko za szemrane poplecznictwo.
Kto się mądrzejszy tam pojawił, to go szybko niszczyli, teraz tam jest sam muł, pewne jest, że świat się dziwi, że takich wybrano, a ich wyborcy, to dopiero musi być muł z samego dna, co też poznać po niektórych na NB.

Obrazek użytkownika u2

04-05-2024 [22:38] - u2 | Link:

@spike

"elyta" Collegium tHumanum

W tym kolegium studiowała moja znajoma w wieku po 40-tce. Nie ukończyła, więc to dla mnie dowód, że te studia to nie była lipa, tylko wykładowcy i ich asystenci wymagali. A studia MBA to taki zagraniczny twór, który chyba uznano za czasów PiS. Wystarczy zrobić taką podyplomówkę, aby zasiadać w radach nadzorczych. Wiadomo, że to lipa nie tylko w tym kolegium, ale nawet za granicą :-)

PS. No i kto używa angielskich nazw typu MBA w Polsce? W trosce o nasz rodzimy język należy zagraniczne wyrazy spolszczać. Jest nawet taka ustawa o ochronie języka polskiego :-)

Obrazek użytkownika spike

05-05-2024 [00:44] - spike | Link:

@u2
znajoma nie ukończyła, niekoniecznie z powodu wymagań, a najzwyczajniej nie zapłaciła, a że "uczelnia" powstała za PiSu nie ma znaczenia, nie ich była tworem, a prywatnym, a że spełniała warunki, więc dostała pozwolenie, a może nawet były dotacje, a apetyt rośnie, więc sprzedawali dyplomy.
Jakoś nie słychać, by ci co kupili dyplomy stanęli przed sądem, a jeden z nich chyba znowu został prezydentem miasta.

Obrazek użytkownika spike

05-05-2024 [00:52] - spike | Link:

PS. w Polsacie jeden taki "dzięcioł" od socjologistycznych bredni, stwierdził, że obecnie więcej kobiety niż mężczyzn, ma wyższe wykształcenie, ale pominął jakich specjalności jest, a to głownie studia "gotowania na parze", reklama marketing, psychologia, pedagogika itp. ble, ble, gdzie wystarczy tylko być na wykładach i płacić nie tylko gotówką, a dyplom zapewniony, a studia inżynierskie leżą.

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-05-2024 [09:09] - Ijontichy | Link:

Jak wam nie wstyd!? Człowiek cierpi,po ciężkich przejściach...i ma szczęście,że tylko sie skończyło afazją i paraliżem lewej goleni! 
Tak...to nasze społeczeństwo...przykładowo na NB.

ps.to tylko ironia,dla niekumatych :-)))

Obrazek użytkownika Zofia

05-05-2024 [10:41] - Zofia | Link:

Nie Polacy , nie Wspólnota Narodowa lecz "społeczeństwo i obywatelstwo" bez polskiej duszy, patriotyzmu i przywiązania do Polski., wybrało sobie przedstawicieli reprezentujących Naród spośród siebie! To wstyd dla Kraju, że takie miernoty nas Polaków reprezentują! W moim rejonie zamieszkania, parę lat wstecz strażacy też pod rękę wyprowadzali nawaloną posłankę z PO po uroczystości zakupu wozu strażackiego. Tragedią dla Polaków jest to, że ciągle mądry jest po szkodzie a nie przed szkodą. Nadzieją jest 10 maja , że Polacy się obudzą ze zobojętnienia i patrzenia tylko na własny dobrobyt. Nie wiedzą, że życie upływa i nie cieszą się nim lecz gonią za ulotnymi przyjemnościami.

Obrazek użytkownika sake3

05-05-2024 [14:21] - sake3 | Link:

@Zofia......Troche to dziwne,że do czekających już niedługo wyborów do PE niewiele się o tym mówi w środowisku prawicowym.Nie ma wywiadów z kandydatami,w internecie  nie ma miejsca na blogi i komentarze oraz uwagi dotyczące kandydatów. O ile koalicja trąbi o swoich kandydatach którzy nie są świetlanymi postaciami,prawa strona czeka nie wiadomo na co.Nie ma nawet pytań jaki powinien być ten kandydat.Wszyscy wiemy jaką nędzę umysłową i jakie braki prezentują sobą kandydaci z koalicji .I niestety reklama sprawi że wszyscy oni dostaną się do PE.Kandydatów ZP natomiast koalicja utrąca intrygując i oczerniając..Krytykuje,że na listy wyborcze dostali się tacy kandydaci jak Tarczyński,Saryusz-Wolski czy Kurski a nie ma wśród nich profesorów Legutko czy Krasnodebskiego.Tylko czy PE jest akurat miejscem dla ludzi wykształconych,historyków z tytułami ale niezbyt przebojowych czy dynamicznych?Czy raczej dla wojowników twardo walczących o interesy Polski?Nie takich jak Miller,Cimoszewicz,Rosati czy Belka zawsze przeciw Polsce.Nie takich jak Biedroń z czerwonymi włosami i gębą zalepioną taśmą w kretyńskim happeningu czy Spurek zajmująca się jedynie tematem gwałconych krów i kur i awanturująca o brak potraw wegańskich w stołówce PE.Ale wszystko wskazuje na to że to oni znajdą się tam w pakiecie z Jachirą,Sienkiewiczem czy kierwińskim..

Obrazek użytkownika Zofia

05-05-2024 [15:16] - Zofia | Link:

@sake
Faktycznie mało się słyszy o kandydatach z ZP. Pytanie gdzie mają się prezentować ? W neo TVP? Ludzie przestali oglądać telewizję. Zostają gazety. Kto je teraz kupuje? Są zbyt drogie. Internet jedyne źródło informacji. Niestety nie zawsze wiarygodne. Zostało tylko jeździć po kraju i się przedstawiać. Poza tym rozlepiać afisze i przekazywać wszędzie gdzie się da o startujących kandydatach. Najwyższa pora aby kandydaci się prezentowali a my wyborcy ich wspierali przychodząc na spotkania i wyrabiając sobie zdanie o nich. Uczciwy Polak wie , że nie wolno głosować na zdrajców. Obserwuję strony polityczne od lat i mam wyrobione zdanie na kogo głosować we wszystkich wyborach. Tylko PiS. Tylko ta partia jest za rozwojem  Polski. 

Obrazek użytkownika juur

05-05-2024 [19:47] - juur | Link:

Szanowna Sake. "Nie ma wywiadów z kandydatami,w internecie  nie ma miejsca na blogi i komentarze oraz uwagi dotyczące kandydatów"
PIS i Morawiecki objawili się jako przeciwnicy zielonego ładu i to od zawsze.
Kto to kupi?
Jakieś granice bezczelności powinny obowiązywać..

Obrazek użytkownika Jabe

05-05-2024 [22:13] - Jabe | Link:

Ciemny lud wszystko kupi.

Obrazek użytkownika Kaczysta

06-05-2024 [21:38] - Kaczysta | Link:

Wyobraźcie sobie jak by kombinowali, jak by kłamali gdyby taki Kierwa czy inna łajza prowadząc auto po pijanemu zabija wasze dziecko. Jeszcze by was do więzienia wsadzili za to że mięliście dziecko.