Tak nas okradną

Jeśli nie wiecie, to informuję że właśnie trwa skok stulecia na polską kasę i nasze mienie. Na wszelki wypadek gdyby coś poszło nie tak, to rympalska ferajna zabezpiecza sobie unijnym mandatem drogę ucieczki przed karą.

Po pierwsze
Rympały z Koalicji 13 Grudnia, twierdzą że większość Polaków chce wprowadzenia w Polsce euro. Dowodem ma być referendum akcesyjne do UE  Tylko szef NBP stoi na przeszkodzie, bo zadeklarował, że nie podpisze takiej zgody - a jego podpis jest wymagany. I to jest jedyny powód, dla którego Tusk chce oskarżyć prof. Glapińskiego przed Trybunałem Stanu. No i jest jeszcze nasza kasa na którą mają chęć Niemcy - to nasze rezerwy złota plus miliardy w gotówce zdeponowane w NBP. To wszystko, gdy przyjmiemy euro, pojedzie do unijnych banków.

Po drugie
Skok na nasze mienie jest bardzo prosty do wykonania. Tusk i ferajna wyhamują wszelkie inwestycje komunikacyjne i energetyczne, a rodowe srebra typu Orlen sprzedadzą za bezcen. Natomiast kiedy puszczą z torbami polskiego chłopa, to aktywa w polskim rolnictwie przejmą banki. Będzie jak na Ukrainie czyli 90% aktywów w rolnictwie będzie w niemieckim posiadaniu. A kogo nie będzie stać na "zero-emisyjność", to we własnym domu zostanie najemcą za spore komorne i tanim parobkiem pańszczyźnianym na ziemi należącej kiedyś do niego.

Po trzecie
W tak zrabowanej Polsce i okradzionym społeczeństwie, aż tylu co dzisiaj ludzi do pracy nie będzie potrzeba - właśnie szykują się masowe zwolnienia. Ale spokojnie, Niemcy już sami piszą, że potrzebują rocznie ok. 500 tys. nowych wykształconych pracowników, więc z głodu nie padniemy. Nam podeślą afrykańską szarańczę na utrzymanie która nie chce w Niemczech pracować. Kto będzie chciał żyć i pracować w takiej Polsce? Znikniemy jako Naród?

Dziękuję za uwagę.

Włącz prawdę

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

26-04-2024 [18:08] - Jabe | Link:

Skok trwa, a wszystko dopiero się wy­darzy.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

26-04-2024 [18:13] - RinoCeronte | Link:

Tymczasem Wrzosek tańczy już kankana...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-04-2024 [18:26] - Ula Ujejska | Link:

RinoCeronte
Coś w tym jest, bo Hołownia podobno planuje uchwałę która zmieni nazwę Sejmu na "Moulin Rouge".

Obrazek użytkownika RinoCeronte

26-04-2024 [18:41] - RinoCeronte | Link:

@Ula
Tylko Polski szkoda.

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [19:07] - sake3 | Link:

Po co nam mienie?Człowiek dopiero wtedy czuje się wolny jak ptak kiedy nic nie posiada,niczego nie musi bronić a więc i niczego bać.Nie ma nic do stracenia.Czyli skok najbardziej słuszny czyż nie? Będziemy mieli świadomość,że pomogliśmy naszym przyjaciołom.Uśmiech!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2024 [00:17] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Jak za komuny, kiedyś wszystko było nasze, a teraz wszystko będzie unijne.

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2024 [18:51] - sake3 | Link:

Wszystko wskazuje,że jako Naród znikniemy.Utwierdził mnie w tym smutnym rozważaniu sondaż zaufania w który okazuje się że Polacy najbardziej ufają Tuskowi.Nawet teraz ,kiedy są likwidowane całe branże,trwa zwalnianie pracowników oni nadal wierzą.

Obrazek użytkownika Kaczysta

26-04-2024 [19:34] - Kaczysta | Link:

Dla Onetu sondaz?
wszystko jasne

Obrazek użytkownika Pers

26-04-2024 [18:59] - Pers | Link:

Polska zobowiązała się przejść na euro w trakcie lesbońskim podpisanym przez L.Kaczynskiego. 
Spóźnione żale @ujejska.

Obrazek użytkownika Ijontichy

26-04-2024 [19:25] - Ijontichy | Link:

Glapiński powinien JUŻ DAWNO wywieźć całe złoto z kraju!!! 
Jeżeli tego nie zrobił...to marny nasz los :-(((

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2024 [00:07] - Ula Ujejska | Link:

Ijontihy
Tylko gdzie - do Moskwy? Tylko tam nikt by tego nie ruszył, ani UE ani rympały. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Hornblower

27-04-2024 [13:09] - Hornblower | Link:

Mamy polityków, dla których miarą rozwoju są obce inwestycje. Trwały i trwają licytacje, który rząd ilu inwestorów do Polski ściągnął. Nie ma rzecz jasna licytacji, jakie ulgi i na jaki okres czasu tymże inwestorom zaoferowano. Takie inwestycje mają rzecz jasna plusy. Ale i mają minusy. Co zaczynamy pomału widzieć. Rosną w Polsce koszty pracy? To się fabrykę przeniesie do Rumunii, Albanii czy Bangladeszu. Dzisiaj to nie problem. 
Co do euro, to jeszcze dość daleka droga. Groźniejsza jest presja w kierunku eliminacji z obrotu gotówki i zastąpienia jej pieniądzem cyfrowym. Eurokołchoz wprowadzi limit transakcji gotówkowych w wysokości 10 tysięcy euro, oraz - co ważniejsze - obowiązek weryfikowania klienta przy transakcjach gotówkowych przekraczających 3 tysiące euro (czyli ok. 13 tysięcy złotych). Co to oznacza? Na przykład sklepy budowlane czy z elektroniką (w takich zakupy powyżej 13 tysięcy to przecież nic wyjątkowego) będą weryfikować klienta oraz zgłaszać transakcję do odpowiedniej instytucji. Ile to będzie trwało? Wystarczająco długo, by ludzi zniechęcić do używania gotówki. Potem wystarczy zmniejszać limity i gotówka zniknie. A wraz z nią reszta wolności i prywatności. Państwo i banki będą naszymi właścicielami i dysponentami naszych pieniędzy. A jak się coś komuś nie będzie podobało, to państwo (tak jak w Kanadzie, podczas covidowych protestów kierowców), w majestacie prawa zablokuje mu dostęp do jego własnych pieniędzy. I wystarczy.