Modlitwa za Polskę...

Witam wszystkich moich Czytelników i Komentatorów, również tych, którzy nie zgadzają się z moimi poglądmi. Piszę do Was ze szpitalnego oddziału rehabilitacji poudarowej. Nie mam dostępu do komputera i korzystam z niego gościnnie, więc moje wpisy będą rzadkie, ale postaram się pisać co jakiś czas. 

Więc do rzczy i w sumie dość ogólnie, ale treść jest bardzo iostotna.

Dzisiaj Polska jest zagrożona. Jej istnienie "wisi na włosku"  jak nigdy od czasów II Wojny Światowej. W takiej sytuacji musimy odwołać się do Boga i Maryji, Królwej Polski. Dlatego też napisałem poniżej coś na ksztalt modlitwy za Naszą Ojczyzn, Polskę i moich rodaków

MODLITWA ZA POLSKĘ I POLAKÓW

Boże Ojcze, Jezusie Chrystusie - Jego Synu i Maryjo – Matko Boża i Królowo Polski

W imię Ojca I Syna I Ducha Świętego...

Sprawcie, aby nasz kraj ponownie nie zniknął z mapy świata. A to nam grozi ze strony niemieckiej Unii Europejskiej, która chce zbudować Superpaństwo, czli ZSRR-bis, które ja nazywam Związkiem Socjalistycznych Republik Eoropejskich (ZSRE). W takim Superpańatwie nie będzie już wolnych, suwerennych i niepodleglych państw a będą jakieś landy, regiony czy województwa. Decyzje będą podejmowane przez jakiś super rząd czyli KE. Nie będzie żadnej waluty narodowej, wtym polskiego złotego.

Pamiętajcie, że Polska jest ostoją katolicyzmu I w ogóle crześcijaństwa w Europie. Jest największym krajem katolickim I chrześcijańskim w Europkie. I to na nas sapoczywa utrzymanie chrzcijaństwa w Europie.

A Polska to piękny I dumny kraj. Dla prawdziwych Polsków zawsze piękny, choć bywa i brzydki, ale i tak przez nich kochany.  Dla wielu mi podobnych jest umiłowanym Domem Rodzinnym – macierzą będącą obiektem tęsknoty i westchnień, odniesieniem do najważniejszej przesłanki naszej tożsamości. I często przecież im jesteśm od niejn dalej (np. na stałej lub czasowej emigracji) od tej naszej Polski, tym staje się Ona dla nas piękniejsza, idealizujemy ją, gdzieś tam wewnętrznie zaczynamy doceniać jej dla nas ogromne znaczenie, przypominamy sobie już tylko raczej pozytywne z nią wspomnienia... Tęsknimy i może nieraz też żałujemy, że... ją opuściliśmy... że nie zrobiliśmy dla niej tego, co mogliśmy najlepszego i na co było nas stać. Bardzo często chyba też w takich przypadkach mamy poczucie, że nie docenialiśmy jej piękna i znaczenia, gdy byliśmy jej i ona była dla nas...

Utratę tej Ojczyzny i żal za popełnione błędy zapewne odczuwało wielu Polaków wtedy, gdy Polska na przeszło 100 lat straciła niepodległość i zniknęła z mapy świata zagrabiona przez Zaborców. Podobne odczucia towarzyszyły wielu naszym Rodakom (nie mówię tu o zdrajcach i konformistach życiowych oraz ideowych), gdy na przeszło 40 lat Polska znów straciła niepodległość zagrabiona tym razem przez jednego z byłych Zaborców, tym razem pod hasłami "ogólnoświatowej szczęśliwości" zwanej komunizmem czy też realnym, marksistowskim socjalizmem. Ale jednak Polska była na mapie świata.

Boję się, że i tym razem popełniamy znów ten sam błąd tracąc niepodległość i suwerenność na rzecz tym razem nie ZSRR, ale jego twórczego rozwinięcia, który ja nazywam ZSRE (Związek Socjalistycznych Republik Europejskich). Dzisiejszy proces naszego zniewolenia (i nie tylko naszego) jest niestety bardziej niebezpieczny, bowiem odbywa się nie poprzez walkę zbrojną a walkę, w której orężem jest manipulacja socjotechniczna i puste werbalne frazesy o demokratycznej formie jednoczenia się ludzi...

Pozwólcie nam na to abyśmy znów zwyciężyli naszych wrogów dajcie nam, siłę patriotyzmu uwalniającego nas z jarzma unijnej, totalitarnej dyktatury i utraty naszej Ojczyzny...

Wlejcie w nasze dusze dumę z Polski, dumę z tego, że jesteśmy Polakami! Dumę z naszej wielowiekowej historii, tolerancji, tradycji, symboli, ziemi, tożsamości narodowej, języka, kultury i sztuki. Dumę z naszych lasów, jezior i gór, łanów zbóż, polskiej waluty, wypracowanego naszymi rękoma majątku narodowego i dumę z naszych Ojców i Dziadków, którzy za tą Polskę oddali swe życie.

Nie pozwólcie aby na świecie postrzegali nas jako agresorów czy nienwidzących Żydów (antysemitów). Nigdy nie byliśmy agresorami a Żydom pomagaliśmy zawsaze od czasów Kazimiwerza Wielkiego do czasu I w czasie II WŚ.

Wstrząśnijcie moimi rodakami. Polska to nasze państwo i musimy być z niego dumni. Winna być naszym obowiązkiem.
Uchrońcie nas od zalewu ideowych lewaków hołdujących ideologii gender I LGBTQ+. Niech ta minimalna w granicach 2% populacja wstrętnych dewiantów spełnia swoje zachcianki w domowych pieleszach a nie terroryuje I gorszy nasze dzieci na ulicach a niedługo już w szkołach.

Nie pozwólcie aby w Polsce mordowano nienarodzone dzieci czy dokonywano masowwej eutamazji.

Uchrońcie nas przed komunistycznymi wpływami A. Gramsciego, A. Spinellego czy w :Polsce rzSzkoły Frankfurckiej. To komunistyczne ideały dotyczące I chcące zmienić nasze myślenie I nasze dusze. Komuniści przecież od zawsze są wściekłymi wrogami chrześcijaństwa. Stara Europa już przez ich idee upadła duchowo I musi osiągnąć dno, aby się zmienić. Polska jest do uratowania, ale bez Waszego wsparcia to się nie uda.

Królowo Polski, Maryjo! Za Twoim wstawiennictwem już wielokrotnie nasza Ojczyzna zyskiwała wiele. Masz “chody” u swojego Syna Jezusza Chrystusa a nasz kraj przecież szczególnie sobie updobałaś. Dziś w Polsce rządzi antypolskie zło a Ty potrafisz zgnieść pod swoimi stopami Szatana, który boi się Ciebie zawsze. Więc wiesz, że Polska potrzebuje Twojego wstawiennictwa I działania. Chroń moją Ojczyznę!!!

Amen...

P.S. Przepraszam za literówki i na razie nie będę mógł odpowiadać na komentarze za co również przepraszam...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję!
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814
Paypal: paypal.me/kjahog

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

22-04-2024 [16:55] - Alina@Warszawa | Link:

Panie Krzysztofie! 
Mam dla Pana pocieszające wieści. Moja dobra znajoma, przyjaciółka domu i rodziny, doznała ponad rok temu podobnego udaru. Miała niedowład ręki i duże problemy z mówieniem. Dzięki natychmiastowej reakcji męża, który zauważył skurcze na jej twarzy i bełkotliwą mowę w czasie zakupów, trafiła w ciągu kilkunastu minut do szpitala. Spędziła parę miesięcy w szpitalach i na rehabilitacji. Z wielkim sukcesem, bo dziś nie widać żadnej różnicy w mowie i zachowaniu. Oczywiście wszyscy w rodzinie i znajomi modlili się o jej wyzdrowienie i chyba to też pomogło. 
Dodaję Pana do moich modlitw o zdrowie dla bliskich i znajomych.

Obrazek użytkownika sake3

22-04-2024 [17:34] - sake3 | Link:

Panie Krzysztofie! Więcej optymizmu,uśmiechu ,ale nie tego tuskowego sztucznego i na rozkaz.Moja Mama też miała udar,leżała miesiąc nieprzytomna wszpitalu ale wyszła z tego.Bardzo ważna jest rehabilitacja choć z początku bolesna.Mama doznała lekkiego paraliżu jednej ręki,nogi ,skrzywienia ust i niewyraźną mowę ale pilnie ćwiczyła.Nie całkiem to ustąpiło,ale dała radę wychować moje dzieci a ja pracować.Własnie dzieci były powodem,że pilnie ćwiczyła na rowerkach i innych przyrządach Proszę postawić sobie cel a wszystko pójdzie dobrze.Czekam aż Pan mi zamelduje,ze miałam rację pisząc o cierpliwości w rehabilitacji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-04-2024 [19:38] - Ula Ujejska | Link:

Panie Krzysztofie
Za Polskę modlę się  codziennie od dziecka. 
Zdrówka życzę i szybkiego powrotu na NB.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

22-04-2024 [21:29] - EsaurGappa | Link:

Wiosna i jej magiczny duch niech będzie lekarstwem na pański ból.Niech pan Krzysiu "ucieka"ze szpitala raz dwa,tam gdzie nabierze pan mocy,pan wie gdzie to jest.Odwagi i wiary życzę.
 

Obrazek użytkownika Jan1797

23-04-2024 [12:11] - Jan1797 | Link:

Będziemy się starać Panie Krzysztofie, tłumaczyć, nie jątrzyć. 
Dobrze, że Pan pisze i wraca do zdrowia. 
Królowo Polski, Maryjo!… Chroń naszą Ojczyznę!!!     Amen…

Obrazek użytkownika gość z drogi

23-04-2024 [22:42] - gość z drogi | Link:

zdrowia, zdrowia i uśmiechu panie Krzysztofie, będzie dobrze ,tak z Polską jak i z Panem