Głupota wraca bykiem

Pamiętacie przed wyborami jak kłapały rympalskie gęby z Tuskiem na czele na temat Referendum i emigrantów? Podobno PiS wymyślił ten problem którego nie ma w Europie, że nikt nie ma zamiaru nas zmuszać do czegokolwiek itd. Dzisiaj chyba już nikt nie ma wątpliwości jaki był cel tej oszczerczej kampanii. Gdzie jest dzisiaj ta, która nakręciła słynny film o mordercach na białoruskiej granicy, gdzie są ci wszyscy "wydrzyryje" kochający inaczej dzicz z Afryki? Poszli w odstawkę, murzyn zrobił swoje murzyn może odejść.

No i jak się czujecie wydymani frajerzy? Najpierw namówili was abyście zignorowali pamiętne referendum - no i udało się. Ale teraz, kiedy klamka już zapadła na szczeblu europejskim, "Chyży Ruj" kłapie, że się nie da ograć w sprawie dziczy z Afryki. Prawda jest taka, Polska będzie teraz przegłosowana w sprawie emigracji na wszelkich szczytach. Oczywiście dla frajerów pójdzie gadka jak to Tusk walczy i się sprzeciwia, ale kiedy mógł realnie to zablokować, to jego rympały w EP głosowały ZA. A finał będzie taki, Tusk wróci z kolejnego Szczytu i powie tak: Polacy, nic nie mogłem zrobić - zostałem przegłosowany - to wina PiS!  A frajerstwo łyknie wszystko.  Czy łyknie także czarną szarańczę? Tu mam wątpliwości.  A dla moich rodaków mam radę: Czas najwyższy się uzbroić - dosłownie. Wydarzenia na Zachodzie pokazują nam wyraźnie, że tak trzeba, jeśli nie chcemy być ofiarami tej dziczy.

Polska w potrzebie - nie śpij! Czas brać polskie sprawy w polskie ręce. Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2024 [11:54] - sake3 | Link:

Czy pan z Jagodna produkujący pizzę jest przygotowany na wielkopomną misję przywitania gości -na początek(30000) swymi wyrobami oczywiscie za darmo?Będzie musiał chyba powiększyć bazę przygotowującą,ale przecież chyba Tusk tak mile oceniony przez społeczność Jagodna tam skieruje zaproszonych przez siebie gości.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-04-2024 [11:58] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Oczywiście że jest przygotowany - jak i reszta rympałów 🤣🤣🤣 .... zwłaszcza na te słynne ubogacenie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [11:56] - Tezeusz | Link:

Kibice już sie cieszą na mecze...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-04-2024 [12:00] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Kryteria uliczne to osobny temat. Będzie jak w latach 70' - metr bieżący asfaltu znajdzie swoje miejsce itd.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [12:02] - Tezeusz | Link:

Dokładnie tak będzie...

Obrazek użytkownika Jabe

13-04-2024 [12:01] - Jabe | Link:

Za PiS-u imigracja o­siągnęła nie­spotykaną do­tąd skalę, a refe­ren­dum, wbrew kłam­liwej propa­gandzie, nie miało na celu ją za­stopować.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [12:03] - Tezeusz | Link:

@ jebe
przyjąłeś nachodżców z afryki u siebie w domku żonka pewno szczęśliwa..ubogacona !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-04-2024 [12:05] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Nie musisz tu już udowadniać że byłeś i nadal jesteś tępym frajerem. Zapytam jak Tezeusz.... A teraz powiedz szczerze: Ile bambusów przyjmiesz pod dach by się ubogacić?

Obrazek użytkownika spike

13-04-2024 [14:02] - spike | Link:

@jabe i nie tylko on, to typowy członek Collegium tHumanum :))

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2024 [16:10] - sake3 | Link:

Wczoraj PE przed końcem swojej kadencjiprzyjął Pakt MIgracyjny przewidujący obowiązkową relokację.Zresztą system przymusowej relokacji już był wcześniej tworzony przez Tuska jako przewodniczącego RE.Teraz nastąpiła tylko finalizacja przyjetych założeń.To Tusk straszył poszczególne europejskie kraje,że będą ponosiły konsekwencje odmowy.Nawet jezcze jesienią ubiegłego roku kłamał,że Pakiet Migracyjny nie istnieje choć już wtedy był wstępnie przyjety a idiotka Johansson d/s migracji radośnie tańczyła popiskując ,,mamy to''.No więc teraz już czas by premierek,,co wszystko może'' i ,,nie da się ograć'' zwalił winę na PiS.Przypominam sobie wywody pana @smiecia jak tłumaczył ,że przecież Tusk zapewniał,że nie było podnoszonej sprawy migracji,że nie takiego nas nie czeka w najbliższym czasie a dopiero co najwyżej po dwu latach.Tyle że zanim dojdzie do tych oczekiwanych lat napływać będą masowo imigranci.Przecież cały czas przybywają.Więc ilu w sumie ich będzie?UE nie czekając na ten dwuletni termin mający być przygotowaniem na ich relokację,budową ośrodków i miejsc pobytu nakaże Polsce przyjmowanie wszystkich chętnych już teraz.Jak podołamy? 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-04-2024 [16:41] - RinoCeronte | Link:

Pomożecie? Jak zapytał kiedyś Pierwszy Sekretarz...

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-04-2024 [19:37] - Kaczysta | Link:

Finlandia przyjęła 2 tysiące murzynów z Afryki 20 lat temu.Dziś jest ich 100 tysięcy.
 Tusk zakontraktował 200 tysięcy murzynów rocznie.Ilu ich będzie za 20 lat policzcie sobie sami.

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2024 [19:50] - sake3 | Link:

Co tam Finlandia.Rozanielony Jarosław Wałęsa w wywiadzie twierdził,że już niedługo w Polsce dzieki polityce relokacji społeczeństwo będzie miało skośne oczy i ciemniejszą skórę.I to jest piękne zachwycał sie w wywiadzie..

Obrazek użytkownika Ryan

13-04-2024 [20:43] - Ryan | Link:

Już dawno temu zauważyłem, że to psychpata jak i jego ojciec(sic) ale czy to jego ojciec?

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2024 [20:16] - Tezeusz | Link:

Może zdarzyć sie tak iż za dwa lata żaden emigrant afrykański do Polski nie wejdzie po co pod ruSSkie rakiety i wojnę.... chyba ,ze do kopania okopów....O czym piszą i ostrzegają politycy z USA ?
Były dowódca Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Rajmund Andrzejczak w programie "Gość Wydarzeń" Telewizji Polsat przywołał dane niemieckiego wywiadu, z których wynika, że po 2026 roku Rosja może zaatakować jeden z krajów NATO. W jego ocenie oznacza to, że mamy 2-3 lata na przygotowania do bezpośredniego starcia z putinowską Rosją.
Afrykańczycy do kopania rowów przeciwczołgowych i okopów na ścianie wschodniej Polski pod ogniem rakiet kacapskich za miskę ryżu ?.. tak może się zdarzyć...

Obrazek użytkownika danuta

14-04-2024 [01:09] - danuta | Link:

Nadmierny optymizm. Nie do kopania rowów, lecz do grabieży wewnątrz kraju, uprzedzającej grabież ruską, i do zniszczenia wszystkiego, co mogłoby powstrzymać pochód zwycięskich złodziei ze wschodu. Nie bez powodu najpierw usiłowano przerzucić tu "imigrantów" wyszkolonych w Moskwie. Wtedy się nie dało, a co teraz się dzieje, Kosiniak-Kamysz pewnie nawet nie wie, a jak wie to nie powie, na tym polega jego lojalność wobec Tuska.

Obrazek użytkownika Ryan

13-04-2024 [20:41] - Ryan | Link:

Rolnicy wylali gnojowicę przed KPRM. W ten sposób Tusk zjednoczył się z Krystyną Jandą i czuje jakby ktoś na niego srał

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2024 [22:30] - sake3 | Link:

@Ryan......Może będzie jakiś przeciek odnośnie furii w jaką wpadł Tusk? Taka siurpryza spotkała ,,krula'' Europy i polityka wszechczasów.Tam chyba nawet Positivum na uspokojenie nie pomoże.Nawet słychać jak Schetynie dżwięczą ceramiczne zęby z przerażenia. 

Obrazek użytkownika Ryan

13-04-2024 [22:11] - Ryan | Link:

Z ostatniej chwili.
Jak podaje TVN24, negocjacje mediatora, Lecha Wałęsy z rolnikami zakończyły się porozumieniem.

https://pbs.twimg.com/media/GLEfiUgWMAAirLL?format=png&name=small