Jak terrorem buduje się "demokrację"

W tytule przywołałem wypowiedź jednej z idiotek posłanek, ministerek gangu 13 Grudnia, które z dzikim fanatyzmem w oczach, nieustającą histerią i bezgraniczną głupotą, zostały zgromadzone w stowarzyszeniu Jebaćpisowców. Mam niemalże pewność, że to świadoma selekcja inżynierów od społeczeństwa, polityki i świata przestępczego, by idiotów dopuszczać do władzy.
Kobiety lubię, szanuję i generalnie podziwiam. Nie tylko tak zostałem wychowany. Także w życiu doświadczyłem wiele, co potwierdza słuszność takiego przekonania. Ale cóż, wszędzie są czarne owce... Tylko zebranie do kupy przez Tuska takiego asortymentu, to nie lada wyczyn.

Niemcy, ze swoją filozofią, swoją psychiką i przekonaniem o własnym super-człowieczeństwie, zawsze popełniając najstraszliwsze zbrodnie, mordując bez moralnych wahań kobiety, dzieci i mężczyzn, przeprowadzając ludobójstwa, tylko dlatego, że jesteś żydem, albo cyganem, homoseksualistą, a także Polakiem, w swoich uszkodzonych umysłach uważają, że z takiej masakry należy przy okazji wyciągać jakieś naukowe wnioski.
Czy to w Wielkopolsce, powołano słynną HAKATĘ, oby Polacy zaczęli myśleć po niemiecku, czy to w takim horrorze jakim był obóz zagłady Auschwitz Birkenau, doktor naukowiec i jego zespół niemieckich badaczy, Josef Mengele, prowadził "badania naukowe". Tak, tak... Byłoby niegospodarnością gdyby przy okazji masowych zbrodni, czegoś się nie nauczyć. A to laboratoryjnie się dowiedzie, że najlepiej zabija grupę ludzi gaz Cyklon B; jak udoskonalić spalanie zwłok i nowoczesne krematoria. A i gdy się wężem połączy rurę wydechową z wnętrzem szczelnej ciężarówki, to i w pół godziny można zabić 40 "pasażerów".
Niemiecka głowa pracuje ciągle pełną parą. Kocha eksperymenty, laboratoria i różne testy. Chyba nie trzeba mówić, że to powinno być nie tylko poufne, żeby niepotrzebnie nie drażnić swoich niemieckich ludzi, no i przede wszystkim, eksperymenty najlepiej przeprowadzać na tych wszystkich podludziach poza granicami. Na przykład te Polnische Schweine.

******

Tak.... Niemcy nie przyjdą tutaj nas znowu gazem truć, czy innym nowatorskim wynalazkiem eksterminować. Ale jest wiele innych metod, że tak powiem sprytniejszych, by z nami zrobić porządek.

Pani niemiecka kanclerz serdecznie zaprosiła do Europy, nota bene, nie pytając nikogo na naszym kontynencie (47 suwerennych państw) o zgodę, wszelkiego rodzaju ludzi ze świata, którym się widzi lepsze życie, w kraje, gdzie nie trzeba pracować, a forsa, żarcie i przyjemności będą płynąć szerokim strumieniem.

*****
Proszę wybaczyć za moją prywatną opinię, ale najgłupszy element tej germańskiej cywilizacji besserwisserów, Szwecja, otwarła szeroko bramy i wessała do siebie takie ilości napływowych darmozjadów, że szybko wszyscy – w tym kraju i zagranicą widzieli, że to musi się zawalić, a Szwecja obudzi się w sedesie.

*****
Spokojny i przyzwoity Polak, od lat mieszkający w tej Szwecji, idąc z nastoletnim synem, w tunelu spotkał grupę nastoletnich przyjętych bezmyślnie imigrantów. Jak to nasz, coś mu z tymi nieletnimi handlującymi narkotykami nie podobało się i do nich zagadał.
Bez wstępnych dyskusji jeden z napływowych gówniarzy wyciągnął broń i Polaka zastrzelił.

*****
Siły policyjne i chyba nawet armia Szwecji nie mają raczej szans z napływowymi bandytami. Liczą coś około 37 tysięcy, a napływowi gangsterzy to ponad 45 tysięcy.

Kto by tam nad jednym niemądrym Polakiem, który odważył się wejść na już nie-szwedzkie terytorium, rozczulał. My Szwedzi, tak jak Niemcy, Holendrzy i dzielni Francuzi nie wpieprzamy się w miejsca, gdzie raczej nie jesteśmy mile widziani.
Że to nasz kraj? Że mamy swoje prawo, swoją kulturę i swoje zwyczaje? A pies to drapał.

*****
Właśnie banda Ryżego, albo inaczej mówiąc, te łamagi z Gangu 13 Grudnia, zaakceptowały przyjmowanie tak zwanych uchodźców u nas.
Choć po prawdzie, to głosowały za tym najbardziej parszywe komuchy – Miller, Cimoszewicz, Belka, których Tusk w nagrodę za zasługi dla kraju umieścił w parlamencie UE.
Oni już sobie pobudowali posiadłości takie, ze żaden uchodźca z Burkina Faso do zewnątrz nie wniknie.

Sopot, wiadomo, gniazdo Ryżego, też pewnie zadba, by był utrzymany należyty standard napływowców. Co najmniej 10 milionów wejść w Internecie, albo tytuł doktora h.c., lub też miliard $$ na koncie ma szanse ubiegać się o sopockie obywatelstwo. Tu ani na molo, ani w tunelu pod kolejką nikt strzelać z pistoletu nie będzie. Tu są sami swoi, a nieswoi won na Żuławy... albo jeszcze gdzieś indziej.

Zginął Polak w Szwecji. Jak? Potwornie. Zginął Polak w Izraelu? Jak? Przypadkowo – to był incydent.

A 6 milionów w czasie II Wojny Światowej, to też niechcąco?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2024 [19:51] - sake3 | Link:

Cy to nie paradoks,że obywatelka Szwecji tak doświadczonej ciężko najazdem imigrantów ,przestępstwami z bronią w ręku i przemocą w Brukseli decyduje o dalszym i coraz większym przyjmowaniu imigrantów?Przecież ta stara idiotka nawet nie tłumaczy powodów przyjmowania ludzi którzy nawet nie zamierzaj pracować ani się asymilować. 140 mln Afrykanów zgłasza chęć przyjazdu do Europy.Jak mamy jako Europa przyjmować tak wielką rzeszę imigrantów?.Jak ich utrzymamy i jeszcze będziemy walczyć o klimat? Proponuje się aborcję bo dziecko zagraża klimatowi,a najazd Afrykanów już nie? 

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-04-2024 [22:56] - jazgdyni | Link:

@sake3

Witaj

Przyznam, miałem krótki okres współpracy ze Szwedami. I JA ICH NIE ROZUMIEM, To chyba dziwniejsza ludzka grupa, bardziej straszna niż germańcy.. CO SIĘ DZIEJE? ten wybuch głupoty to jakaś apokalipsa? Nie ruszymy walczyć?

Obrazek użytkownika r102

13-04-2024 [06:18] - r102 | Link:

No jakby nas mieli najechać tacy Afrykanie jak np Elon Musk - jestem za :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-04-2024 [21:07] - Imć Waszeć | Link:

"to świadoma selekcja inżynierów od społeczeństwa, polityki i świata przestępczego"
Dokładnie tak. Do tego trzeba jeszcze dodać pewne uzupełnienie w formie wypowiedzi Modzelewskiego:
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
Wniosek? Abyśmy przestali żyć w wirtualnych rzeczywistościach, oparach absurdu, w akcjach na wyszarpywanie kasy na patelnie laserowe trzy razy ostrzone, trzeba potraktować globalne korporacje tak samo jak partie komunistyczne. Zdelegalizować ich działalność polityczną oraz lobbystyczną pod zarzutem z góry zamierzonej i skalkulowanej w ramach ich działalności korupcji polityków i instytucji państwa. Jasna sprawa, że Usrael zacznie wyć jak potępieniec, ale trzeba to olać, żeby nie skończyć jak Ukraina z ich "pomocą". (Niemcy to powtarzający za nimi złośliwy pajacyk, zwykły grinch) Mówiłem już, że korporacje są komunizmem komórkowym w takim sensie, w jakim jest telefonia komórkowa. Zasadniczym problemem jest ich struktura prowadząca do wadliwego formowania ludzi w nich pracujących.
Zanim zacznie wyć PIS, to warto też posłuchać tej opinii: https://www.youtube.com/watch?...
Wytrącanie szantażujących argumentów to podstawa suwerenności.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-04-2024 [23:02] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć

Wiesz i rozumiesz co się dzieje. Jest problem - większiśc tego nie ogarnia, A jak się obudzą, to bedzie za późno .
Coś trzeba teraz radykalniej, by obudzić  ludzi/           e

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-04-2024 [21:45] - Kaczysta | Link:

Młodsi nie pamiętają.
We wrześniu 2015 roku Jarosław Kaczyński powiedział - w kontekście kryzysu migracyjnego - o szwedzkich no-go zones i strefach szariatu. Oburzyła się
Ambasada Szwecji i scierwo-media III RP.
Dzisiaj na ulicach Sztokholmu mamy wojsko, a dzikusy zabiły Polaka.

Obrazek użytkownika spike

12-04-2024 [22:04] - spike | Link:

W kwestii "jednej z idiotek posłanek, ministerek gangu 13 Grudnia"
Słuchałem na Polsacie dyskusję o ustawie aborcyjnej, jedna taka posłanka-leżanka z gangu 13 Grudnia, do tego lekarka (!), stwierdziła że:
"jako katoliczka uważam, że poczęcie dziecka zaczyna się w chwili zapłodnienia"

ale uważa, że ciąża jest sprawą kobiety, nie zająknęła się, że skoro życie zostało poczęte, to nikt nie ma prawa go przerywać, nikt nie wspomniał, by kobieta nie zaszła w niechcianą, planowaną ciążę, to ma PRAWO odmówić współżycia !

Podobnie inny poseł-oseł lewak, (chyba Gawkowski) który jak cały jego gang, jest za aborcją i pigułkami PO, do tego podkreślił że jest praktykującym katolikiem !!

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-04-2024 [06:39] - Kaczysta | Link:

Zniszczyli mu dom, spokój i zdrowie.
Rozrywali futryny, podłogi czy szafy.
Zaklejając kamery, zaglądali wszędzie.
Na strych, w piwnicy czy rozerwanym sejfie.
Nie zajrzeli w jedno miejsce,
odbyt ministra.
Dokładnie tam miał i ma ich zastraszanie i całą tą mafię z Tuskiem na czele.

https://pbs.twimg.com/media/GLBKb6cWgAAbkKs?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-04-2024 [10:49] - rolnik z mazur | Link:

@ jzG
jakie 6 milionów ofiar w czasie 2 wojny?  Szacuje się, ze przynajmniej 50 milionów ofiar. Ale oczywiście sześć milionów to ludzie , reszta to bydło. A co do Niemców i ich polityki - to najlepsze określenie jakie mi przychodzi do łba to - łupić frajerów. Jak się dają to czemu właściwości nie ?