Każdy człowiek ma przede wszystkim prawo do życia

Jestem przeciwko aborcji nie dlatego, że jestem chrześcijaninem, ale dlatego że jestem człowiekiem. Zabijanie nienarodzonych nie może być jednym z praw człowieka, bo jest tych praw najgłębszym zaprzeczeniem. Nic więcej nie trzeba pisać. Życie rozpoczyna się od poczęcia, i tego życia trzeba bronić.

Te twarze walczą w Sejmie o mordowanie nienarodzonych dzieci.
Ohydne, antykobiece, nieatrakcyjne, nieeleganckie. Dramatycznie niemoralne i zwyczajnie puste.


To nie matki ani kobiety.
To głupie prymitywne i bezrozumne baby, które polskie dzieci chcą zabijać a arabskie do Polski sprowadzać.Same mając liche szanse na naturalne zapłodnienie, przepojone są nienawiścią do idei macierzyństwa.Jakoś tak się składa zawsze że są to pasztety i maszkary.Babochłopy, co normalny chłop, nawet kijem by nie dotknął z 10 metrów.
Powiedzmy sobie szczerze, to z zazdrości, one nie mają szans na zapłodnienie. Te "okazy" po prostu zazdroszczą normalnym/ładnym kobietom tego, że były w stanie stworzyć pełną rodzinę/urodzić dzieci
Co można powiedzieć w takiej chwili... Niestety o aborcji krzyczą ci, którzy niestety zdążyli się już urodzić (Ronald Regan)

na marginesie;
"Debata o aborcji" to przykrywka rudego, żeby zasłonić pakt migracyjny. Zawsze tak robi. Przed wyborami do PE nic z prawem aborcyjnym nie zrobią, bo mają badania, że większość społeczeństwa jest przeciw. Podryguje Lewica, ale ona może tyle co Czarzasty w burdelu. Czyli popatrzeć.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

12-04-2024 [01:35] - marsie | Link:

A jednak cuda są!
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka, wielcy komentatorzy!
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-04-2024 [06:42] - Kaczysta | Link:

Zakończyła się konferencja prasowa specjalnego gościa Lewicy - babci Kasi.
Aktywistka twierdzi, że jak zabronią aborcji to ona w ramach protestu i tak usunie

https://bi.im-g.pl/im/5b/98/1a/z27887963AMP,Katarzyna-Augustynek-znana-jako-Babcia-Kasia.jpg

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2024 [10:51] - sake3 | Link:

Chyba z powodu błędu w sztuce lekarskiej tej babie usunięto omyłkowo mózg.

Obrazek użytkownika Zofia

12-04-2024 [11:05] - Zofia | Link:

@Kaczysta
Aktywistka nie dokończyła co sobie usunie. Na dziecko nie ma szans, bo, po pierwsze jest w " bezpiecznym   wieku emerytalnym" a po drugie baba z babą nie da rady.  Chyba tylko usunie  macice, bo do tego ma prawo. Nikt nie musi tego przegłosować w sejmie! Okaleczać się można bez pozwolenia na to. Czego przykładem są tatuaże, wycinanie niepotrzebnych organów czy operacje upiększające czy odmładzające. Na zabijanie nie ma przyzwolenia a co dopiero prawa.

Obrazek użytkownika Zofia

12-04-2024 [10:47] - Zofia | Link:

@marsie
Cieszę się , że będzie można czytać biuletyn. Osobiście mi go brakowało. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2024 [11:06] - sake3 | Link:

@marsie....Dla mnie cudem jest że można w Sejmie z mównicy reklamować farmaceutyki w tym wypadku poronne..Zawsze sądziłam,że Sejm jest instytucją do tworzenia prawa,a mównica nie do cytowania instrukcji użytkowania pastylek poronnych jak to zrobiła paniusia o dziwacznym uczesaniu.Choć już jesteśmy przyzwyczajani,że Sejm to idealne miejsce do instalowania żłobków,szkół i klubików przez marszałka Sejmu to może i agencję reklamową d/s aborcji złożoną z pań Koalicji 13-go grudnia też warto tu zainstalować.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-04-2024 [08:56] - wielkopolskizdzichu | Link:

Czyli kaczysta to urodziwa panna w rębnym wieku gotowa na spółkowanie i rodzenie.
Jeśli jest inaczej oznaczało by że kaczysta to jeden z wielu hipokrytów który nie mając szans na bycie w ciąży i rodzenie chce zmuszać kobiety do realizacji swych marzeń.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-04-2024 [14:29] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski
Ej tęczowy a kiedy ty zajdziesz w ciążę..pamiętaj o tabletce po lub się wyskrob...