Mój Prezydent

1.
Gratuluję Panie Prezydencie. To już pewne. Marcin Witko wygrywa w Tomaszowie Mazowieckim wybory prezydenckie w 1 turze z wynikiem na godz.12.00 - 12366 głosów źródło: TUTAJ. Brakuje tylko protokołu z jednej Komisji. Już ten podany cząstkowy wynik jest większy niż liczba głosów oddanych na wszystkich kontrkandydatów.


FOTO: Mój Prezydent Marcin Witko!

Wyniki wyborów:

Marcin Witko 12366 

Barbara Klatka 5863

Piotr Kucharski 2428

Adrian Legęncki  1594

2.

FOTO: Prezydent Lucjusz Nadbereżny

Inny fantastyczny wynik PiSiora: 38-letni Lucjusz Nadbereżny z Prawa i Sprawiedliwości ponownie został prezydentem Stalowej Woli (Podkarpackie). Podobnie jak Marcin Witko, zdeklasował rywali. Uzyskał 72,41 proc. głosów - wynika z oficjalnych wyników podanych przez PKW. Nadbereżny jest Prezydentem Stalowej Woli od 2014 roku. Ukończył politologię na UMCS w Lublinie oraz prawo w filii KUL w Stalowej Woli. Członkiem PiS jest od 2006 roku.

Patrzcie i uczcie się PiSiorki na tych 2 przykładach - tak się wygrywa z rympalską sitwą od wielu lat. Zapraszam do Tomaszowa i do Stalowej Woli na kurs skuteczności politycznej. Nie warto szkodzić i przeszkadzać takim ludziom - to oni i młody Płażyński powinni być twarzą nadchodzącej kampanii wyborczej. O Beacie Szydło już nie wspomnę, pisałam o niej w osobnej notce.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-04-2024 [14:27] - Marek Kudła | Link:

Przypominam słowa spalonej żywcem w lesie Kabackim  Jolanty Brzeskiej:  „Ja nie wiem co, ale musicie coś zrobić” ....... !!!

Najwyższy czas panie Kaczyński żeby pan przeistoczył się z prezesa PIS na przywódcę narodowego !  W PIS-ie potrzebni są nowi, młodzi i odważni ludzie, a nie starcy nie czujący zmian szczególnie młodego pokolenia.
Potrzebujemy zmian w strukturach wojewódzkich i powiatowych PIS, szczególnie całej ściany zachodniej,a pan nie ma do tego już siły !  Przykładem jest tu Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, który  ma swój komitet wyborczy. Skupia w nim ludzi o różnym światopoglądzie, ale łączy ich jedno:  patriotyzm i działalność na rzecz Tomaszowa !  Tam lewizna i obrażony na niego PIS nie ma nic do gadania !  Marcin Witko pokazuje im jak się wygrywa wybory. 
PIS nie wyciągnął żadnych wniosków z ostatnich lat i jeśli tego nie uczyni w najbliższym czasie,  to stracimy Polskę na zawsze !!!
 

Obrazek użytkownika u2

08-04-2024 [15:08] - u2 | Link:

"Tam lewizna i obrażony na niego PIS nie ma nic do gadania !  Marcin Witko pokazuje im jak się wygrywa wybory. "

Panie Marku, z całym szacunkiem, ale p. Witko należy do PiS-u. A w mojej gminie wygrał kandydat bezpartyjny, choć głosowałem na kandydata z PiS-u którego znam osobiście. To wieloletni dyrektor lokalnej szkoły i syn nauczycieli. W ostatnich dwóch kadencjach wicestarosta suwalski. Konkurent był aktywniejszy. Pracuje już 17 lat w UG, więc przeżył i pełomafię i PiS. Rozmawiałem z nim na spotkaniu przedwyborczym i sprawił na mnie pozytywne wrażenie. Jedne zastrzeżenie, może wynikające z asekuranctwa kandydata, że pewnych rzeczy uważa że nie da się zrobić, a ja wiem że się da. Więc zauważyłem u niego taki "niedasizm". Pożyjemy, zobaczymy jak się sprawi  jako wójt :-)

https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/wbp/okregi/101601

 

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2024 [19:32] - sake3 | Link:

@u2;;;;;;;;;;Przedwyborczy obrazek w moim mieście.W skrzynce pocztowej znalazłam pisemko a w nim ,,podziękowania'' dla kandydata na radnego z PSLod wdzięcznych mieszkańców.Dziękują w nim za zapobiegliwość w umieszczeniu swojej żony na ciepłej posadce za 10000zł,mamusię emerytkę na posadce za 5000zł.Dziękują też za próby likwidacji szkoły na szczęście nieudanej.Nie wiem jak ten kandydat wypadł w wyborach.

Obrazek użytkownika smieciu

08-04-2024 [16:46] - smieciu | Link:

Witko niby należy do PiS ale z tego co widzę ma swój komitet wyborczy obok istniejącego także komitetu PiS. Więc nie do końca identyfikuje się na poziomie samorządowym z PiS. Ani być może nie musi współpracować z radnymi PiS.
W Tomaszowie wygrała tak swoją drogą KO - ok 39%, potem Komitet Witko właśnie - 30% no i PiS 17%
Ciekawe z kim zamierza się ułożyć więc Witko w radzie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-04-2024 [23:38] - Ula Ujejska | Link:

Śmieciu
Bzdecisz jak zawsze - a podobno jesteś z moich stron 🤣 Nie masz bladego pojęcia o tym, co się dzieje w politycznym tyglu w moim mieście.
Czy wiesz że: Główny rywal Marcina Witko w wyborach prezydenckich - tuskowy rympał pani Klatka, nie uzyskała poparcia nawet swojej partii w wyborze na vice przewodniczącego Rady Miejskiej. Kumasz? 🤣🤣🤣 W moim mieście nawet platfusy nie chcą mieć  cokolwiek wspólnego z bodnarowymi i tuskowymi rympałami. Ty się martwisz z kim Prezydent Witko zawrze koalicję? Ona jest od wielu lat ... to ludzie którzy dobrze życzą Polsce i Miastu. Tam nie ma miejsca dla rympałów.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-04-2024 [19:08] - Marek Kudła | Link:

Jak głosowali 7.04. według IPSOS młodzi Polacy od 18 do 29 roku życia ? PO=24.2, PIS 21.6, 3D=16.9, Konfe=15.4,  i Lewica=12.7 % .  A zatem do zagospodarowania jest 16.9 + 15.4 % młodzieży, która jest jeszcze zagubiona !!!
 

Obrazek użytkownika u2

08-04-2024 [19:17] - u2 | Link:

Młodzi wiedzą jak się żyje na zachodzie, a jak się żyje w Polsce. Na zachodzie mogą utrzymać rodzinę nic nie umiejąc, robiąc prace typu podnieś, przynieś i pozamiataj, a zarabiają dużo więcej niż pracownik wykwalifikowany w Polsce. Pełomafia czaruje młodych, że będzie jak na zachodzie, choć de facto sama jest głównym hamulcowym wzrostu poziomu życia w Polsce. Tyle że media głównego ścieku są w rękach pełomafii. TVNazi, a teraz TVNazi bis. Więc młodzi głosują głównie nogami i emigrują. Tak już było w latach 2007-2015. Nie inaczej będzie obecnie :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2024 [21:16] - Kaczysta | Link:

Ruda kurwa wygrala
a co

Prawo i Sprawiedliwość - 34,27 proc.
Koalicja Obywatelska - 30,59 proc.
Trzecia Droga - 14,25 proc.
Konfederacja - 7,23 proc.
Lewica - 6,32 proc.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-04-2024 [23:41] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
Tak wygrała: solo na fujarce!