Piękna czerwona kartka dla Tuska i jego siepaczy

Najbardziej ze wszystkich wyników sondażowych podoba mi się wynik Lewicy - 6,8 proc. Jeszcze jedne wybory i Lewica całkiem zniknie ze sceny politycznej. Niech żyje towarzysz Włodzimierz... Czarzasty!

Tusk wyautowany,czerwonych kartek tyle nałapał,że czas na dożywotnia pauzę.
Jest duch w narodzie . Mimo zawłaszczenia mediów, codziennych kłamstw, wspomagania przez obcych, dali ciała

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

07-04-2024 [21:57] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika tricolour

07-04-2024 [22:02] - tricolour | Link:

Można się śmiać - Trzaskowski 60%, Bocheński 16%.

A tak was rajcowały pierogi, które lepiła żona Trzaskowskiego i jego pewna przegrana.

No to hahahaha...

😀😀😀

Obrazek użytkownika Ryan

07-04-2024 [22:06] - Ryan | Link:

Oczywiscie
Te warszawskie kurwy moga glosowac nawet na zdechego psa
I on wygra

Obrazek użytkownika tricolour

07-04-2024 [22:07] - tricolour | Link:

@ryan

A w którym mieście wygrał pisowski prezydent?

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2024 [22:07] - Tezeusz | Link:

@ tri.. rus
Ale z twego smrodu kacapskiego to już smiać się nie można.. Smród to smród...A debilizm to debilizm taki kacapski trzykolorowy

Obrazek użytkownika tricolour

07-04-2024 [22:07] - tricolour | Link:

Hahahaha...

😃😃😃

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2024 [22:12] - sake3 | Link:

To jeszcze nie czerwona kartka dla Tuska.Odradzam euforię.Wyniki są dopiero wstępne,przed nami noc w której wiele może się ,,zdarzyć''Wygranie w Sejmikach nie gwarantuje wcale,że nie będzie dalszego bezprawia i niszczenia Polski.

Obrazek użytkownika marsie

07-04-2024 [22:20] - marsie | Link:

Nie jest żle, Prawo i Sprawiedliwość wygrało, a jak to będzie w szczegółach, zobaczymy za kilka dni. Wynik ten jest o tyle niesamowity, że przez ostatni kwartał PiS gnojone było przez Koalicję 8 Gwiazdek i "wraże media" w sposób, przy którym propaganda SB i rzecznika PZPR Urbana to były "dziecinne igraszki"!
Jak widać, demokratyczne, europejskie hasło Tuska "jebaćpis" ma wciąż wielu zwolenników, ale jest już światełko w tym tunelu "polskiej hańby" – idzie ku dobremu, większość Polaków idiotami jednak nie jest!
Teraz trzeba zdecydowanie wygrać "wybory europejskie", a to wszystko razem stanowić będzie podstawę do wygrania kolejnych wyborów parlamentarnych, kiedy by one nie były!
Co do Poznania to brak słów – Platforma, wciąż dla jaj zwana Obywatelską, zdobyła 50 procent (Powstańcy Wielkopolscy i Poznańskiego Czerwca 1956 przewracają się w grobach!), ale jej kandydat tęczowy Jaśkowiak tylko 44 – może ta tajemnicza liczba natchnie Poznaniaków w drugiej turze?
Powtórzę – nie jest żle, a być może tylko lepiej!

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2024 [23:05] - sake3 | Link:

@marsie.....Nie jest źle ,ale i nie jest dobrze.Wystarczy mała analiza.- w wyborach prezydenckich wygrywają najwięksi durnie i szkodniki.A przecież mieliśmy możność przez lata poznać jakość ich rządów i wyjątkową nienawiść do Polski Warszawiacy od lat jęczą z powodu Trzaskowskiego a w wyborach dają cymbałowi 60%.Energiczny,inteligentny Bocheński przegrał z tą łajzą.Warszawiacy nadal będą jęczeć i nadal go kochać Oto fenonemeny wyborów. .

Obrazek użytkownika spike

07-04-2024 [23:44] - spike | Link:

POlszewia wygrywa, bo to oni liczą głosy, tam gdzie się im nie udało, tam przegrali, to Partia Oszustów.
Nie bądźmy zdziwieni, jak ogłoszone wyniki będą całkiem różne od tych wstępnych.

Obrazek użytkownika marsie

07-04-2024 [23:52] - marsie | Link:

Droga sake, o tym przecież piszę – w takim Gdańsku czy Warszawie Platforma może wystawić "żywą niemiecką świnię", a i tak na nią tam zagłosują – to ludzie bez serca i honoru – ale czy to powód, by się poddać?
Idzie ku dobremu – pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika Ryan

08-04-2024 [08:22] - Ryan | Link:

Wyników wyborczych w Warszawie nawet nie ma co komentować. Dość zacytować słowa ze znanej piosenki zespołu T. Love;
 "Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje To kocham to miasto, zmęczone jak ja Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje"

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-04-2024 [07:37] - Ijontichy | Link:

Pozwól drogi kaczysto,że posłużę się starym sucharem: 
Wybuchła wojna pomiędzy Chinami i Rosją...w pierwszym dniu wojny poddało sie milion Chińczyków do niewoli.
Wdrugim dniu poddało się 2 miliony,w trzecim dniu poddało sie 3 miliony,w piątym dniu 5 milionów ....po tygodniu Chiny zarzadały BEZWARUNKOWEJ KAPITULACJI OD ROSJI.

sapienti sat

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-04-2024 [08:00] - NASZ_HENRY | Link:

Pozwól drogi @Ijontichy, że Cię poprawię

Chiny zażądały😉
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-04-2024 [08:22] - Ijontichy | Link:

O cholerka...ortografia...ale cóż to znaczy,wobec takiej klęski Rosji?
Przepraszam i dziękuje...;-((

Obrazek użytkownika Swisspola

08-04-2024 [07:56] - Swisspola | Link:

Naprawdę KOLOSALNE zwycięstwo PiS-u. Jeszcze o 1.68% mniej niż w październiku. Jak widzimy wygrany PiS ma mniej o 1.7% jak w Październiku. Do tego nie widać koalicjanta więc Pyrrusowe zwycięstwo o tendencji spadkowej. W przeciwieństwie do KO które zwiększyło poparcie o 1,2% pomimo bandyckich rządów. Licząc możliwości koalicyjne PiS nie ma co marzyc o rządach i gdyby nie TUSK i cala obecnie rządząca banda to bym powiedział „NA SZCZESCIE” a tak mowie NIESTETY. Proszę mi pokazać co zrobił PiS i jakie wyciągnął konsekwencje z przegranych wyborów październikowych. NIC. Te same gęby, ta sama narracja i to samo samozadowolenie.  Bardzo chciałbym posłuchać radia krytycznego dla rządzącej koalicja. NIE MA. Zaniedbania medialne, zaniedbania pokoleniowe, stare twarze, jak Kurski, Morawiecki, Brudziński itp. Itd. Wybijmy sobie z głowy, aby coś się zamieniło. Przypominam ze PiS w 2015 roku pomimo katastrofalnych rządów Tuska wygrało wyłącznie dlatego, że schowali Kaczyńskiego i Macierewicza. Obecnie pomimo protestów rolników, zagrożonej wolności i to ze wschodu jak i z Brukseli czy łamania prawa na rym pał przez Tuska, to KO powiększa stan posiadania. Mówiąc słowami prezesa, PiS jeszcze nie umarł, ale powoli kona!
 
PiS                     33.70     35.38
KO                      31.90     30.7
Trzecia Droga    13.50     14.4
Konfederacja        7.50       7.16
Lewica                 6.80       8.61

Prawica             33.70      35.38
Tuskomatoly     52.20      53.71
Konfederacja      7.50        7.16
 
 
                                                                                      
 

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2024 [10:15] - sake3 | Link:

@Swisspola........W końcu w innych partiach też są same zużyte,pomarszczone i stare gęby.Dlaczego autor komentarza widzi je tylko w PiS?Jak wyglądał rzeczywistość przedwborcza? Kandydatów młodych jeśli osmielili się startować po prostu wczesniej zwalniano z pracy bez powodu, grożono smiercią i pobiciem jak w Tczewie,były incydenty bicia kandydatów na PiS i niszczenie ich banerów.Może zresztą spojrzymy na te młode gęby.Czym się wyróżnia Trzaskowski-kompletny nieudacznik i nierób oprócz wieku?Co ma do zaproponowania Warszawie oprócz zachwalania lotniska w Berlinie i parad równości?Czym zasłużyła się taka Dulkiewicz w Gdańsku oprócz wchodzenia Niemcom bez mydła?Ile afer nieprawidłowości zarzuca się włodarzowi Wrocłaia? A jednak to oni przechodzą w wyborach,Niestety jeśli nadal będziecie się babrać jedynie w inwektywach,krytyce i atakowaniu PiS-u bez oceny ,,zalet'' i wieku innych kandydatów do samorządów to nigdy nie będzie lepiej.Autor komentarza już liczy na konanie PiS-u choc przebił go Lis wieszcząc tylko 20% dla tej partii.Proszę chociaż wykazać w czym taki Tusk,i jego zgraja ma wieksze predyspozycje do rządzenia krajem zamiast ustawicznie pisać-stary PiS, zły PiS ,nie ten wiek,nie ta liga,konający PiS.Potraficie jeszcze o czymkolwiek pieprzyć niż o złym PiS-ie?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-04-2024 [08:04] - NASZ_HENRY | Link:

Ściśle jawne
 
Wyniki badania exit poll po tegorocznych wyborach samorządowych wskazują, że w skali całego kraju PiS trzyma się mocno, a pogłoski o politycznej śmierci Jarosława Kaczyńskiego okazały się mocno przesadzone 😉
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

08-04-2024 [08:27] - Ijontichy | Link:

Sondaże...kliknij sobie na taki temat:Ośrodki Kształtowania Opinii Społecznej,czyli sondaże....jest ta notka na tym portalu,ale czy jeszcze jest? Google to ma.

Obrazek użytkownika spike

08-04-2024 [09:28] - spike | Link:

Czyli co, Piekła nie ma, hulaj dusza, ceny są uwolnione, ciekawe jaki będzie kwik, ale co tam, ważne że PiS nie rządzi, teraz może być nawet potop, czy inne szambo może wylewać.

Obrazek użytkownika Ryan

08-04-2024 [09:44] - Ryan | Link:

57,3 proc. poparcia - wynik Prawo i Sprawiedliwość wśród rolników. Drugie miejsce zajęła Trzecia Droga. Na najniższym stopniu podium zameldowała się Koalicja Obywatelska, która według sondażu exit poll uzyskała tylko 9,6 proc. Teraz dopiero rudy cwel będzie się mścił na rolnikach!