Homo propaganda dla dzieci. Skandal !

Deprawatorzy seksualni coraz agresywniej atakują swoim przekazem dzieci. Robią to również poprzez programy telewizyjne. W serialu dla dzieci „My Little Pony” wprowadzono homoseksualną parę bohaterów. Co ciekawe, niedawno wyszło na jaw, że animację do tej samej kreskówki wykonywał skazany już pedofil. Motywy związane z LGBT przemycane są także do samych bajek. W jednym z odcinków animowanego serialu dla dzieci ”My Little Pony” można było zobaczyć homoseksualną parę kucyków (!).

Zagrożone tęczową propagandą są także dzieci korzystające z serwisu Youtube. Powstał tam program „Queer Kid Stuff” o homo- bi- i transseksualizmie skierowany dla dzieci w wieku 3-7 lat (!). Prowadząca lesbijka promuje z mówiącym misiem zmianę płci, małżeństwa homoseksualne i nietradycyjne role płciowe.

Książki dla dzieci zachwalające masturbację, promujące zmianę płci, transseksualizm, homoseksualizm oraz "tęczowe rodziny", czy też atakujące księży, można znaleźć w wielu znanych księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym w Empiku. Aby ustrzec rodziców przed takimi lekturami, powstała nawet niedawno specjalna strona internetowa.

Kampania "Cała Polska czyta dzieciom", szkolne akcje "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato", ogólnopolska inicjatywa "Biblioteka przyjazna dzieciom" - najrozmaitszych przedsięwzięć promujących czytelnictwo wśród najmłodszych nie brakuje i niemal każde z nich jest godne pochwały. Polski rynek książki dziecięcej jest zresztą ogromny, co zauważy każdy, kto odwiedzi księgarnię lub bibliotekę. Olbrzymi wybór pozycji książkowych dla dzieci i młodzieży niesie jednak ze sobą także zagrożenia, o których jak na razie zbyt mało się mówi. Chodzi o demoralizujące lub ideologiczne treści, kryjące się pod kolorowymi, niewinnymi okładkami.

W księgarni Empik, w kategorii dla dzieci - a dokładnie w wieku 9-12 lat - można kupić książkę "Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi" Bena Brooksa. W opisie produktu czytamy: "Międzynarodowy bestseller! Inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach, stanowiących wzór dla chłopców, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność". Wśród takich postaci jak Salvador Hali, Stephen Hawking czy Ludwig van Beethoven mamy tam opisanego np. Baliana Buschbauma, niemieckiego tyczkarza. "Balian czuł, że jest chłopcem, choć urodził się w ciele dziewczynki. Jego rodzice nazywali go Yvonne. Wychowywali go jako dziewczynkę, chodził w dziewczęcych ubraniach i konkurował z innymi dziewczynami" - możemy przeczytać w książce polecanej dla 9-latków. Znajduje się tam również sylwetka Alana L. Harta, lekarza i jednego z pierwszych transmężczyzn w USA poddanego zabiegowi histerektomii (chirurgicznego usunięcia macicy). Oto fragment: "Kiedy Alan był mały, nazywał się Lucille. Jego rodzice nazywali go tak, ponieważ myśleli, że jest dziewczynką. Ale Alan nie czuł się komfortowo we własnym ciele. Nie czuł się dobrze, ponieważ ciało dziewczynki było dla niego jak więzienie". Wśród 100 mężczyzn, których życiorys ma stanowić dla 9-latków inspirację, znalazło się też miejsce dla takiego "autorytetu" jak internetowy celebryta Jeffrey Star, który oprócz tego, że jest skandalizującym homoseksualistą słynącym z malowania się jak kobieta, to jeszcze w 2020 r. został oskarżony o wielokrotne napaści seksualne. Jak sprawdziła "GP" - książka jest używana lub polecana w niektórych szkołach podstawowych, np. była czytana przez kilkuletnich uczniów ich starszym kolegom w SP22 we Wrocławiu (podczas Szkolnego Dnia Głośnego Czytania).

Dzieciom w wieku 6-8 lat podobne treści na temat płci i tożsamości seksualnej wpaja sprzedawana w księgarniach książeczka "Jak powstaje dorosły" Rachel Greener. Publikację - podkreślającą, że poczucie przynależności do płci jest płynne - poleca jako "świetną" niejaki Przemek Staroń, przedstawiony jako "psycholog, autor książek, Nauczyciel Roku". Dodajmy: zdeklarowany homoseksualista, laureat nagrody NatWest LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award w kategorii "Wschodząca gwiazda LGBT+".
Kolejna ciekawa pozycja, dostępna w bibliotekach i księgarniach, to "Czy naprawdę wszyscy tak mają?" - według Empiku dla dzieci w wieku 9-12 lat. Autorzy zachęcają w nim chłopców, by oglądali swoją spermę pod mikroskopem ("Pobaw się trochę i popodglądaj te żwawe kijaneczki"), wyjaśniają dzieciom, co to "coming out", i twierdzą, że w okresie pokwitania "często zdarza się, że chłopcy czują pociąg do innych chłopców", a "wiele dziewczyn fantazjuje na temat innych dziewczyn"itd...itd...

To już nie nauka a wręcz zboczenie i dewiacje seksualne dla dzieci a co na to Kodeks Karny ?  tego chcą uczyć dzieci zdeprawowani lewaccy nauczyciele ? Zamiast matematyki, historii i patriotyzmu wybierają chore zboczone idee..A co na to rodzice ?

Żródło :
https://niezalezna.pl/polska/n...
https://stronazycia.pl/rodzice...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

06-04-2024 [23:05] - sake3 | Link:

@Tezeusz....W zasadzie sam pan sobie odpowiedział-,,co na to rodzice?''Niestety,nie są zbytnio zainteresowani.Trochę głosów o braku prac domowych,obcinania godzin lekcyjnych,cisza po zapowiedziach towarzyszki Nowackiej o podjęciu współpracy szkół z Owsiakiem nie wiadomo w jakiej dziedzinie czy jej ostatnie zapowiedzi,że od edukacji jest szkoła a nie rodzice co jest sprzeczne z Konstytucją.Na NB temat edukacji też chyba nie zasłużył sobie na jego podjęcie.mimo że każdy z nas ma przecież dzieci czy wnuki.Mówi się o słabym poziomie kandydatów na studia a jednoczesnie minimalizuje tematy nauki czy pogłębianie wiedzy w szkole.Oglądałam kiedyś program o edukacji dzieci i młodzieży w szkołachc w Japonii i Korei Poludniowej.Nasze dzieci nie sprostają poziomowi i poważnym traktowaniem nauki.Tam uczniowie są sami zainteresowani podnoszeniem swej wiedzy a rodzice umożliwianiem im tego.Są bezpłstne placówki gdzie uczeń ma obowiązek sie zgłaszać jeśli czegoś nie zrozumiał na lekcji lub ma wątpliwości czy pytania i korzysta z tych ,,korepetycji'' prawie codziennie , w domu kontynuuje naukę.Pani Nowacka nie widzi,że polskie dzieci muszą dotrzymywać kroku a nauczania nie można równać z traumą jak to utrzymuje pani minister kompletna ignorantka.W pustą przestrzeń bez naui wejdą książki i filmy pornograficzne.Różne organizacje pozarządowe już to promują i zachwalają.Na NB temat edukacji po prostu leży.A potrafiono poradzić sobie z wałkowaniem na okrągło z tematem covidu. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2024 [06:23] - Tezeusz | Link:

Po co smartfonowej tęczowej dziatwie z korzeniami z UB nauka ..po co do zbierania szparagów czy obsługi paleciaka ? Wykształceni i mądrzy są w niemczech i starczy ktoś musi podcierać osrane dupska SS manom... 

Moi synowie studia już dawno pokończyli ale wiadomo to pokolenie AK inna bajka inna mentalność....

Co do NB już dawno pisałem i pokazywałem kto jest kim i jakie posiada poglądy w konkretnych materiałach. Ich wkład intelektualny w wartość dodaną w zakresie materiałów napisanych na NB jest zawsze równy ZERU...

Obrazek użytkownika zbychbor

07-04-2024 [12:12] - zbychbor | Link:

Potomkowie UB pokończyli dobre szkoły, często zagraniczne.
Ani im w głowie ODS (osrane dupska ss-manów)

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2024 [13:36] - Tezeusz | Link:

,@zbych mylisz się liżą te osrane UBckie dupska taka ich przypadłość rodzinna..