Czy damy radę?

Mój Prezydent Marcin Witko, twierdzi że tak! Ten PiSior od wielu lat, ma swój komitet wyborczy który skupia ludzi o różnym światopoglądzie, ale łączy ich jedno: To lokalni patrioci którzy chcą działać na rzecz Tomaszowa i naszej społeczności. Mają w de rympałów i ich wodza rudą wronę oraz wszelkie palikmiotyzmy. Tutaj od wielu lat lewizna i rympały oraz ich koalicjanci nie mają nic do gadania. Tutaj nawet Konfederacja "całuje rączki" PiSiora 🤣

Pisałam już o tym lata temu ale jeszcze raz przypomnę:
Dlaczego Marcin Witko ma swój komitet wyborczy i nie startuje pod sztandarem PiS? Po tym, jak lata temu pokazał PiS jak się wygrywa z rympalską sitwą, a było to w czasach kiedy PiS przegrywał wszystko, został skrytykowany przez samego Prezesa, że to źle dla demokracji, kiedy jedna opcja dominuje na jakimś terenie. No cóż, ludzie w moim mieście są innego zdania - i od kilku wyborów, PiS jest tu tylko tłem, a wszystko wygrywa tu Marcin Witko. O czym uprzedzałam Prezesa, że po takiej krytyce z jego strony, to w naszej Gminie PiS dłuuugo będzie czekał na dobry wynik. Mało tego, lokalni działacze PiS nie zapraszają członka PiS Prezydenta Marcina Witko na żadną Konwencję wyborczą. Przypomnę tylko, że Marcin Witko obok Antoniego Macierewicza, był i jest pisowską lokomotywą wyborczą na tym terenie.

Minęły lata, idą kolejne wybory i znów historia się powtarza. Były poseł PiS i jego Komitet Wyborczy są faworytami na moim terenie. PiS nie wyciągnął żadnych wniosków z ostatnich lat i znów przegra tutaj wybory. Na koniec dodam, (czytajcie między wierszami) że w moim mieście intratne fuchy nie dzieli się wedle klucza partyjnego i wyborczego poparcia, tylko wedle kompetencji. Mój głos w wyborach samorządowych w mojej Gminie otrzyma Komitet Wyborczy Marcina Witko Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego! 

Dziękuję za uwagę.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

05-04-2024 [21:23] - marsie | Link:

Droga Ulu, jesteś wielka, ale – może jednak przeczytasz mój ostatni Biuletyn, który wkleiłem do posła Czarneckiego?

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-04-2024 [21:29] - Ula Ujejska | Link:

Marsie
Przeczytam i roześlę.
Pozdrawiam.