Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Duch Puszczy

u2, 24.03.2024
Cira: Samogonka
(RAZ)
Jadę na wieś na weselicho
póki co, w autokarze cicho
obok Kaśka ruska miss
obiecałem jej nie przesadzę dziś
yhm yhm to jeszcze się okaże
póki co gadam z wujkiem, którego nie kojarzę ej
dojeżdżamy remiza stop, ten wujaszek to równy chłop
sala jak sala, stół, orkiestra,
serpentyny, baloniki krzesła
trzeba dziabnąć, bo nóżka trochę lata
dobra biesiada, najważniejsze, że jest tatar
kulturalnie po pół kieliszka, zapoznaję Kamilę, Zbyszka
siekiera, motka, bimber bimber,
zanim nie wypiję to nie wyjdę na parkiet
Kaśka puść mnie, jeszcze ze dwie działki
To nie w moim guście ja lubię inne kawałki
chwila później, dajcie disco polo, cheers on, jest poza kontrolą.
Rozchachana, pijana horda, szwagier i brat leją się po mordach
Kaśka poza zdjęła buty, ciotki obrabiają (oo!)
Już nie piję, odstawiam kielonka, swojski stół i Samogonka!
Samogonka, samogonka, samogonka, nalej ją!
Samogonka, pięćdziesiątka, daj kielonka, nalej ją!
Samogonka, samogonka, samogonka, nalej ją!
Samogonka, pięćdziesiątka, daj kielonka, nalej ją!
Hulaj dusza, czas się ruszać, idę w tany śmiało
Odpalantowany jak stróż na Boże Ciało
będzie się działo, balango hej balango!
nestor rodu z panną młodą, tańczy przytulanko
tera pod paję, potem oczepiny wjadą
dawaj dewolaj albo inne jadło
kiszka, papka, plaski, karpacz,
kto nie pije z tego partacz
Jakaś parka w zakamarku za remizą
po szesnaście lat poszli w krzaki i się całują
hej hej chodzę ślaczkiem, znów pytają o żeniaczkę
ciociu, wujku po co szeptać? a na razie się odczepta
Palę peta chodź rzuciłem sto lat temu
ruskie wicki od kuzyna potrzeba nam tlenu
zdjąłem krawat, zjadłem barszczyk, co się kur.a wujek patrzysz!?
trzeba iść na rozchodniaka
daj buziaka, po co płakać
biorę flachę, wołam Kachę
muszę się wydostać
chowam bimber w marynarę, jak ostatni prostak
Samogonka, samogonka, samogonka, nalej ją!
Samogonka, pięćdziesiątka, daj kielonka, nalej ją!
Samogonka, samogonka, samogonka, nalej ją!
Samogonka, pięćdziesiątka, daj kielonka, nalej ją!
(i teraz zapraszamy wszystkich Państwa do tańca...)
wytaczam się z auta, jak Panisko
mam bimber, jade i mogę wszystko
trochę mnie nosi od tego samogonu
Kasiunia obrażona już wraca do domu
Idę do pub fiction poprawię sobie piwkiem
zaczepiam obcych, rozmawiam dowcipnie
wszyscy jednak jakoś uciekają,
a ja dopiero włączam śmiałość
idę do Rejsu i tańczę tańczę
podstarzały dzir master
żadna się nie klei do mnie
gadka się nie klei w ogóle
betka się nie klei w ogóle
jak ja znów tak mogłem
świat wiruje z gwinta siup,
nie pamiętam więcej już....
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 272
u2
Zawód:
inżynier po studiach na Wydziale Telekomunikacji PW w Warszawie
Miasto:
Dowspuda Suwalszczyzna

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 80
Liczba wyświetleń: 108,717
Liczba komentarzy: 443

Ostatnie wpisy blogera

  • To płonie Paryż
  • Aresztowanie Leszka Kraskowskiego
  • Zabójstwo Henry Nowaka

Moje ostatnie komentarze

  • "Co do Ukrainy i Niemców, cóż, nic tak nie łączy łajdaków jak wspólna zbrodnia."To prawda. Warto zauważyć, że OUN został zalożony we Wiedniu na początku 1929 roku. Członkowie OUN zostali przeszkoleni…
  • "Po trzech komentarzach jesteśmy przy Hitlerze."Kiedyś argument ad Hitlerum był kończący dyskusję. Teraz tylko ją zaczyna. A zmiana tematu jest jak najbardziej dozwolonym chwytem erystycznym. Każdy…
  • "Ja się nie wywyższam"Wywyższasz się, ale to twój problem. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem :)

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Władze PKP Cargo wyrzucają związkowców na bruk
  • Debata Prezydencka 14.04.2025 w TV Republika
  • Partia Szachów między red. Stanowskim a Karolem Nawrockim

Ostatnio komentowane

  • u2, Aby na pewno chcecie wojny?
  • Alina@Warszawa, "Areszt wydobywczy dla dziennikarza śledczego. KOŃ w tle." - szczegóły warte poznania. Co ciekawe Giertych nie traci "zaufania" premiera i jest jego zaufanym "prawnikiem". Takiego politycznego…
  • sake2020, Czy teraz dziennikarze będą nadal angażować się w dziennikarstwo śledcze? Mogą być prześladowani,szykanowani nawet zabici za pisanie prawdy. Pozostanie bezpieczna pisanina w tematach modowych, plotek…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności