Wyprzedaż majątku narodowego

Wśród wielu obaw związanych z powrotem Tuska do władzy znajduje się kwestia wyprzedaży majątku narodowego. W referendum społeczeństwo wypowiedziało się jasno ale było nieważne. Co więc zrobi rząd? Będzie słuchać liberałów i prywatyzować do spodu? A co będzie potem, kiedy nie będzie już czego sprzedawać? Puśćmy wodze wyobraźni... 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

26-02-2024 [10:57] - Czesław2 | Link:

Społeczeństwo ( które w zasadzie nie istnieje ) pośrednio wypowiedziało się ZA likwidacją Polski.

Obrazek użytkownika smieciu

26-02-2024 [11:30] - smieciu | Link:

A właśnie że wręcz przeciwnie 🙂

Obrazek użytkownika Zofia

26-02-2024 [11:45] - Zofia | Link:

@Czesław2
Społeczeństwo się wypowiedziało a co z Polakami? Dalej śpią? Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie  -  Kto się oburzał na słowa "POLSKA DLA POLAKÓW" a nawet chcieli albo i karali, tych co się odważyli bronić Polski! Targowica trzymała rękę na pulsie aby nas odpolaczyć! Wzięli pod" opiekę" nasze dzieci w wychowaniu od przedszkola, poprzez szkołę średnią aż po studia. A potem wzięli się za niszczenie Rodziny, Patriotyzmu  a obecnie Wiary i Religi w szkołach. Życie człowieka spłaszczyli do pieniędzy, uciech, zabawy i tańca!! Mamy przykład tych wszystkich protestów (nauczycieli - pieniądze, lekarzy -pieniądze, podejrzewam, że i rolnikom chodzi też o pieniądze ). Jeżeli się mylę to przepraszam POLSKICH  ROLNIKÓW.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-02-2024 [11:54] - Ula Ujejska | Link:

Zofia
Trudno wymagać dzisiaj od szaraczków aby myśleli najpierw o Polsce a nie o kasie. Demoralizowano ich od dziecka. Jak Pani zauważyła, proces demoralizacji znaczenie się pogłębił - a plany w tym temacie są przerażające. Tusk sprowadzi ich do "zera" - i być może wtedy docenią to, czym jest państwo sprawiedliwe.

Obrazek użytkownika smieciu

26-02-2024 [12:10] - smieciu | Link:

Ale przecież cały sukces PiSu był oparty TYLKO NA KASIE. 500+ oraz że Polakom żyje się lepiej.
Stan Polski, jej działanie, pozycja w układzie międzynarodowym nie zmieniły się. Już zapomniałyście?

Obrazek użytkownika spike

26-02-2024 [12:37] - spike | Link:

@smieciu
-"Głupi niedźwiedziu! gdybyś wiedział, że masz w dupie przedział, to byś w cicho w mateczniku siedział".
weź ty kogoś poproś niech zobaczy ten przedział byś wiedział i w końcu na duupie siedział i milczał, by nikt się nie dowiedział.

Obrazek użytkownika smieciu

26-02-2024 [12:46] - smieciu | Link:

@spike Już ci pisałem, jesteś pisowskim baranem, lokalnym forumowym przygłupem próbującym odreagować swoje kompleksy infantylnymi bzdetkami.

Obrazek użytkownika Zofia

26-02-2024 [17:42] - Zofia | Link:

@śmieciu
Źle mnie pan zrozumiał. Tu nie chodzi o kasę 500+. Nie lubi ( a może nienawidzi pan PiS-u) z jakiś przyczyn ale mnie za ich rządów żyło się spokojniej i bezpieczniej. Z moich obserwacji wiem, że ludziom nie dogodzi, kiedy ich się napędza do kupna nowych mebli, nowego samochodu ( choć w garażu już stoją 2), do wyjazdów za granicę, bo przecież u nas tak biednie, rodzice nie mają czasu dla dzieci, bo trzeba zarabiać, zarabiać,zarabiać.. Może się panu nie mieścić w głowie ale nigdy nie braliśmy pożyczek. Wszystko co mamy to z pracy ( bardzo nisko płatnej) i jesteśmy szczęśliwi. To co, że nie jemy łososi i sushi. Ale jeździmy na urlopy. Mamy wszystkie wygody, które są potrzebne do życia. Po prostu chcemy żyć w Polsce i po polsku . 

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-02-2024 [23:03] - Tomaszek | Link:

Śmieciu czy debilu ? 
A czy to coś złego że Polakom w Polsce lepiej się żyje ? O to tylko chodzi łosiu prosty ? Co ? na Niemcy czy na Rosję mieli napaść ?  No może z Unii mogli wyjść . Ale nie wszystko naraz .
Aha
A dla wzmocnienia pozycji to se jajca na Irokeza ogol . będzie Adolf zastępczy . Może cię po plecach poklepią i się "samozrealizujesz"?

Obrazek użytkownika sake3

26-02-2024 [12:30] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska,Zofia........Muszą się panie zastanowić nad kondycją Polski w świecie za czasów PiS i zrobić porównanie z obecną pozycją a ta jest wielka.Ciężko dysząc doganiamy Europę Patrzą na nas,chwalą,klaszczą.Czyż nie jest piknie? I te miliardy z KPO czy też Funduszu Spójności,wprawdzie już pojawiły się problemy,ale co tam.Mamy pastylkę ,,dzień po'' i aborcję na życzenie a to już nas stawia w gronie europejskich elit.i cieszy..

Obrazek użytkownika Czesław2

26-02-2024 [12:22] - Czesław2 | Link:

@Zofia Jacy Polacy skoro sejm jest żydowski?

Obrazek użytkownika MFW

26-02-2024 [15:43] - MFW | Link:

i taki "fajny", urzadzajacy przeddstawienia pod dyrekcją "płaczka" Szymusia  dla gojów:
https://twitter.com/pikus_pol/status/1762110817913258022

Obrazek użytkownika Zofia

26-02-2024 [17:20] - Zofia | Link:

@Czesław2
Zasmucił mnie Pan bardzo, uświadamiając mi, że w naszym Kraju zamieszkuje więcej "społeczeństwa" polskojęzycznego niż Polaków. Obecna większość w sejmie to reprezentanci (wybranych przez takich samych jak oni) dyletantów, komediantów i betonu partyjnego. Cieszy tylko ta mniejszość, która próbuje walczyć o rozwój Kraju. 

Obrazek użytkownika Czesław2

26-02-2024 [17:45] - Czesław2 | Link:

@Pani Zofio, tu ma Pani stan polityki w Polsce
https://dorzeczy.pl/opinie/555...

Obrazek użytkownika Zofia

26-02-2024 [19:45] - Zofia | Link:

@Czesław2
Niestety nie wolno dziś nikomu ufać. 

Obrazek użytkownika Czesław2

26-02-2024 [20:14] - Czesław2 | Link:

P.Zofia W polityce  jeden gruby bład zdarza się , drugi błąd, to czerwone światło, trzeci to świadome działanie.

Obrazek użytkownika Jabe

26-02-2024 [14:49] - Jabe | Link:

W referendalnej farsie sołeczeństwo nie­wiążąco wy­powiedziało się przeciw wy­przedaży, nie s­przedaży, i to tylko pod pew­nymi nie­jasnymi warunkami.

Obrazek użytkownika Czesław2

26-02-2024 [18:10] - Czesław2 | Link:

Zmarł właściciel połowy świata  w tym Polski.
https://pch24.pl/nie-zyje-jaco...