Kto zdekonspirował sędziego?😜

Tak dobrze żarło i zdechło. Prezes ma w otoczeniu zdrajcę. Ktoś wydał Tuskowi pisowskiego "konia trojańskiego o kryptonimie Pegasus" jakim niewątpliwie był sędzia Tuleya. Jakiś łotr zdekonspirował także jego świetną współpracę z szefem CBA ministrem Kamińskim. Coś niebywałego. Inkryminowane dzisiaj szpiegowskie narzędzie "Pegasus", za czasów PiS było stosowane przy nadzorze sędziego Tuleya. Sędzia podobno był bardzo zainteresowany wynikami i podpisywał dokumenty jak leci. Kamiński i Wąsik pieli z zachwytu!

A mogło by tak dobrze. Sędzia Tuleya mógł zostać np. szefem TK i wbrew Tuskowi uwalać jego pomysły jak leci? Ale cicho sza, podobno w Justitia jest jeszcze schowanych parę rączych "koni" - i tylko czekają na reformy "rympałka" by się mścić.

Zdekonspirowano także niejakiego "Moralesa" który za sporą kasę "prostował" kręgosłupy różnym ludziom władzy. Rotacyjny marszałek połknął język, jak  wyszło na jaw, że za tuskowe pieniądze, został spuszczony do miejsca gdzie wylądował słynny von Nogaj z Dezerterów. Ale co tam, inny "odźwierny" Tuska, cały ten smrodek wylizał , poświęcając się odwrócił uwagę, biorąc na klatę chłopskie bunty. W wiejskich kuluarach coś szepczą o "rabacji". No cóż, uprzedzałam cię Donald, że z chłopami nie będzie tak łatwo jak z wielkomiejskim frajerstwem które łyka wszystko co podstawisz.

Praworządność przywracamy!
Do roboty szybko w pole
Morda w kubeł wszelkie chamy
Bo rympałem przyp...dolole!

Konstytucja Konstytucja!
Darli ciągle mordy głupie
Gdy dorwali się do władzy
Konstytucję mają w dupie!
Autor: "Drago"

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-02-2024 [18:00] - NASZ_HENRY | Link:

 

Chłop potęgą jest  i basta!
Ale mniejszą niż niewiasta.
🌼
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-02-2024 [19:01] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
🤣🤣🤣
Jeszcze jedna noc, jeszcze jeden dzionek,
Pokażemy swoją moc, aż pęknie KonDonek!

 

Obrazek użytkownika u2

23-02-2024 [20:30] - u2 | Link:

Zdekonspirowano także niejakiego "Moralesa"

Ano, jak mówi staropolskie powiedzenie: srales morales :-)

PS. Zdekonspirowany jest również sędzia Piotr Gąciarek, który seryjnie wystawiał zgody na stosowanie podsłuchów. Dzisiaj słuchałem w TVNazi mocno wystraszonego sędziego Tuleję jak mówił, że wszystko wyśpiewa łącznie z nazwiskami :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-02-2024 [22:34] - Tomaszek | Link:

Tak  tak . 
Może jescze sie okaże że Tuleya to w PISie był po cichutku . Wszystko możliwe .
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-02-2024 [10:17] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszku
Tak, wszystko jest możliwe 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-02-2024 [10:20] - Ula Ujejska | Link:

U2
I najgorsze jest to, że swoich nie ostrzegł - szczególnie przykro jest "Qniowi".