Krucjata dziecięca

Do czego potrzebna jest politykom młodzież? Jaki mógłby być efekt przyznania praw wyborczych nastolatkom? Jak się robi rewolucję? Od Krucjaty Dziecięcej po kambodżańskie pola śmierci.
Ponadto wierszyk dotyczący straconej inwestycji Intela i hejt park, gdzie komentuje wypowiedzi widzów mojego kanału.
Zapraszam

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MFW

21-02-2024 [12:21] - MFW | Link:

 Prawa wyborcze dla  nastolatków nie przyniosłyby tylu POżytków totalnej dziczy, co nadanie praw myszom, karaluchom, czy leśnej zwierzynie pod panowaniem Lisa Witalisa, stojacej wyżej na tej drabinie wszelakich istot żywych.
https://youtu.be/kcNCbWmIkvY