Celebrytarz Wolskiego

Znakomity aktor o swoich grzechach, nawróceniu, uwikłaniach, dramatycznych wyborach i Ojcu. Jerzy Zelnik – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.
Serdecznie zapraszam
Marcin Wolski

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

11-02-2024 [19:49] - u2 | Link:

W arcyciekawym wywiadzie z arcy-ciekawym aktorem pojawił się wątek służalczości niezłych aktorów wobec władzy politycznej. Niewątpliwie p. Zelnik idzie pod prąd main-streamu. Wystąpił nie tylko w paradokumentalnym filmie "Smoleńsk", ale również użyczył swojego głosu jako lektor w dokumentalnym filmie p.Sumlińskiego pt. "Powrót do Jedwabnego".

A przecież mógł jak p. Seweryn podlizywać się decydentom, którzy decydują o pensyjkach i stołkach. Posadę dyrektora znanego teatru w Stolicy nie dostaje się ot tak za friko. Trzeba się wykazywać jak np. p. Żebrowski, również dziwnym trafem dyrektor teatru w Stolicy :-)