Bredzić każdy może…

Bredzić każdy może… jednak gdy są to zaplanowane kłamstwa propagandowe w ustach prezydentów ma to groźny wymiar.

Włodzimierz Putin w wywiadzie z Carlsonem:

„Hitler poprosił ich (Polaków) o polubowne załatwienie sprawy (korytarza do Gdańska) ale odmówili. Mimo to współpracowali z Hitlerem i wspólnie zaangażowali się w podział Czechosłowacji… Polacy nie oddali Niemcom spornego korytarza i posunęli się za daleko popychając Hitlera do rozpoczęcia II Wojny Światowej przez zaatakowanie ich. Dlatego to właśnie przeciwko Polsce rozpoczęła się wojna 1 IX 1939r. Polska okazała się bezkompromisowa i Hitlerowi nie pozostało nic innego niż zacząć (wojnę)...”

https://www.youtube.com/watch?...

Były prezydent Izraela Re’uwen Riwlin wypowiedział się przy okazji konferencji poświęconej antysemityzmowi w styczniu br. podczas pobytu w Krakowie:

„zostaliśmy tutaj zarżnięci także przez Polaków”

„mówienie, że nic się nie wydarzyło, że oba nasze narody były ofiarami, jest nie na miejscu”

„badacze Holokaustu zgromadzili przytłaczające dowody na to, że Polacy mordowali Żydów uciekających przed nazistami lub polskich szantażystów, którzy żerowali na bezbronnych Żydach w celu uzyskania korzyści finansowych”

https://dorzeczy.pl/opinie/544...

Trudno dostrzec, że antypolska propaganda łączy sojusznika naszego sojusznika z naszym wrogiem?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

10-02-2024 [00:22] - marsie | Link:

Jasne, że może:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Ale może i poczytać – pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika marsie

10-02-2024 [00:24] - marsie | Link:

Jasne, że może:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Ale może i poczytać – pozdrówka!
Coś nie wchodzi - dlaczego?

 

Obrazek użytkownika Adam66

10-02-2024 [05:14] - Adam66 | Link:

@marsie
PIS i PO to jedno zło, tu nie ma co się łudzić, wszyscy czynni politycy z czasu okrągłego stołu powinni być wylemparceni w kosmos!.  Wszyscy owi politycy są umoczeni w okrągłostołowym guanie i różne służby, głównie niepolskie, bo polskich nie ma, tychże "polityków" trzymają za krocze. WSZYSCY WON!  Jeśli ci politycy będą w dalszym ciagu czynni to będziemy cały czas przepraszać za nie nasze winy!