Dobroczyńcy ludzkości

Kim są tak zwani "dobroczyńcy ludzkości"? Kto stoi za masowym napływem imigrantów do krajów Unii Europejskiej? Komu to szkodzi a komu pomaga? Temu poświęcam mój wiersz i Videofelieton.

Serdecznie Zapraszam Marcin Wolski
YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-02-2024 [09:23] - NASZ_HENRY | Link:

 

Serdecznie witam na NB - Henry 😉  
 
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-02-2024 [11:38] - NASZ_HENRY | Link:

Ale, Ale...
Panie Marcinie wierszyki na NB to drukujemy czarno na białym, wtedy łatwiej jest kopiować, tfu cytować 😉  
 

Obrazek użytkownika Marek Michalski

05-02-2024 [10:22] - Marek Michalski | Link:

Jestem zaskoczony tą wypowiedzią. Od 2015 roku obserwujemy mechanizm działania zorganizowanego na każdym etapie. W 2015r. można było zobaczyć w TVP statki włoskiej straży przybrzeżnej w wybrzeży Libii! gdyż filmowano te sceny wyławiania. To nie wyjątek, tylko tak zorganizowany jest proceder, że wysyłano najpierw statki broniące granic a potem prywatne, pod szyldem humanitaryzmu.
Dziwi powtarzanie sloganów o biednych uciekinierach. Mamy zorganizowane grupach młodych mężczyzn, którzy zamiast pracować we własnym kraju wolą nic nie robić i dostawać socjal w Europie. Fakt zorganizowania w grupy terrorystyczne był już oczywisty w sylwestra 2015/2016 gdy w kilkudziesięciu miastach Europy doszło do sytuacji jak w Kolonii.
Działalność jest oficjalnie firmowana przez Sorosa (również na południowej granicy USA) a w Niemczech wystąpiła Angela Merkel z Herzlich Willkommen. Problem nie jest w tych osobach. Normalnie służby zareagowałyby zgodnie z prawem i problemu z nielegalnym przekraczaniem granicy by nie było pomijając rozpasany socjal w UE. Tymczasem osoby, które działają zgodnie z prawem i rzeczywistością były sekowane w pracy. Od straży granicznej Austrii po stomatologów negujący wiek "dzieci". Nieco bardziej zdecydowane działania we Włoszech wywołały nagonkę na ówczesnego premiera. Mamy więc do czynienia z opanowaniem administracji w ramach jawnego spisku, tzw. marszu przez instytucję.
Z polskiej strony nie było (rząd B.Szydło) żadnego oskarżenia wobec państw łamiących traktat z Schengen a zapewne i inne porozumienia. Po wykorzystaniu tej metody przez Putina w ramach wojny z Polską tez państwo nie zareagowało racjonalnie, czyli traktując nielegalnie przekraczających granicę zgodnie z polskim prawem. Nikt nie został aresztowany, osądzony i skierowany do więzienia. Można się domyślić, że jest wymówka w postaci zobowiązań międzynarodowych ale takie w obliczu jawnej wojny należało wypowiedzieć a zająć się rzeczywistym zagrożeniem terrorystycznym organizowanym na Kremlu.
Nie chodzie też o zwycięstwo islamu. Islam jest bronią i przykrywką w rękach rewolucji komunistycznej. To wojna z naszą cywilizacją i trzeba to jasno przedstawiać.
Z ostatnich doniesień Niemcy zamierzają powołać legię cudzoziemską ze sprowadzonych terrorystów. Na początek w liczbie 20.000. Z czasem małym kosztem "udzielą bratniej pomocy".

Obrazek użytkownika Darek65

06-02-2024 [10:00] - Darek65 | Link:

"Z czasem małym kosztem "udzielą bratniej pomocy"." - na początek wesprą działania pobratymców w Niemczech. Takim to sposobem rewolucja zje rewolucjonistów. Mam nadzieję, że Merkel się na to załapie.