Sie ma pisojebcy

Sie ma Julki i tęczowa zarazo , sie ma lewaki i koterie niemiecko-sowieckie, sie ma odmóżdżone i wyhodowane przez lewaków młodziaki odcięte od korzeni tej ziemi, sie ma ,sie ma !!! Wali mnie to że Wy pisojebcy zostaniecie wy…bani przez niemca , wali mnie to. Jak już wam wszystko zabiorą a wasze Julki w burkach będą dawały nachodżcom może wtedy zrozumiecie co zrobiliście Polsce. Walą mnie tłuste koty z PIS-u co to najadły się do syta , zasnęły z przejedzenia i nie spostrzegły niebezpieczeństwa . Informuje was  pisojebcy że TU JEST POLSKA . Moja POLSKA . Idę do podziemia i rozpoczynam walkę z wrogami Polski. Miała być dobra zmiana i pewnie by była gdyby nie kilku psychicznych w rządach prawicy .Pisałem już o tym że to jest ostatni sezon dla tzw. prawicy a raczej dla socjalistów jeśli nie zmienią działań politycznych. Nie chce się znęcać nad leżącym ale po co był potrzebny szeryfek ze swoimi predyspozycjami do wsadzania wszystkiego i wszystkich , takiego lekkiego osobistego oboziku koncentracyjnego, Polacy tego nie kupią i nie kupili. Tępa propaganda też niczego nie zmieni , co więcej dopuściła niemieckiego lisa do władzy . Trzeba było go zamilczeć ….. zamilczeć. Zapomnieliscie , że przez osiem lat wyrosło osiem pokoleń tęczowych Julek  i Julków z piorunami?
Nie denerwuje się już i aktualizuje 13 grudnia i  cos dla Matoła  na rozpoczęcie żądzenia !!! Śmiechem i piosenką w Niemca . Oj będzie się działo !!!

1.Trzynastego grudnia roku pamiętnego
wykluł się tusk zdrajca z jaja brukselskiego.

2.Znów niemieckie skrzydła od Gdańska po Kraków
pisojebcy zaczęli obławę na Polaków.

3. Trzynastego grudnia o dziewiątej godzinie
wystąpił agent niemiecki, przyklasnęły świnie.

4. Ten cały ich program to jest osiem gwiazdek,
a Julki już w burkach  dadzą muslim zadek.

5. Potem każe zamykać  swoich przeciwników,
ryczy sowiecka  trzoda wśród niemieckich kwików.

6. Trzymajcie się, bracia, idziem do podziemia,
kiedy wiosna przyjdzie, wykopiemy Niemca .

7. Trzymajcie się, bracia, mądra  Polska z nami,
Niemca wypędzimy, wolność odzyskamy!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-12-2023 [18:28] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Kacie
I tu masz rację. Śmiechem i memem w niemieckie świnie które się rozlazły po polskiej krainie!

Obrazek użytkownika kat

14-12-2023 [18:33] - kat | Link:

Witaj Ula.....  rozłożyła nam się swinia na polskiej krainie .3Maj się Ciepło

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-12-2023 [19:12] - Roz Sądek | Link:

@ Ula Ujejska
Śmiechem i memem ...
====
Podobno o wiele lepszy skutek przynosi malowanie kredą na asfalcie.

Obrazek użytkownika kat

14-12-2023 [19:52] - kat | Link:

Witaj. Może lepiej na murach?

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-12-2023 [21:38] - Tomaszek | Link:

A może metodą dziadków rządzących "pałę i napierdalać".

Obrazek użytkownika Chatar Leon

14-12-2023 [19:00] - Chatar Leon | Link:

Co do PiSu (czy raczej tego, co z PiSu się zrobiło przez ostatnie parę lat), to ja już nie mam większych nadziei, ale Kata warto tu zobaczyć:)

Obrazek użytkownika kat

14-12-2023 [19:23] - kat | Link:

Witaj. 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-12-2023 [19:30] - Kaczysta | Link:

Poszło jak z górki na sankach.
Złodziej Karpiński z celi poleciał samolotem do Brukseli, Bandyta Arabski w sprawie organizacji zamachu w Smoleńsku uniewinniony, a dzisiaj naćpany weselny mecenas od trumien Bogu ducha winnych kobiet, wraca do zawodu. To się naprawdę nie mieści w głowie

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-12-2023 [19:36] - NASZ_HENRY | Link:

Nieboska komedia

Będzie koniec ten sam, co przed tysiącami lat – rozpusta, złoto i krew 😎

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-12-2023 [21:36] - Tomaszek | Link:

Już ktoś to przewidział https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika kat

21-12-2023 [21:46] - kat | Link:

TRAFIONE W PUNKT ..... DIABEŁ WYGŁODZONY I WSCIEKŁY....3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika juur

14-12-2023 [19:48] - juur | Link:

Inaczej niż "oszukali go", "najlepszy premier", najlepszy rząd".... to nie jest częste na NB. Ucieczka od prawdy w złudzenia. Prawda nie zawsze jest przyjemna i ta o Morawieckim i PIS-ie też nie jest przyjemna. MM lub PAD rozmontują prawicę by zostało coś na kształt kadłubka takiego jak PSL lub nawet SD. Udawane reformy medialna i sądownicza to nie przypadek. Tusk pokaże jak się robi reformy.  Mam nadzieję, że to się nie uda, że nastąpi otrzeźwienia u naszych rodaków. Fakt, nie wygląda to dobrze. W dużej części ludzie utracili niezależność intelektualną, która w czasach komuny była dosyć powszechna i oficjalna narracja nie mogła tego zmienić. Dostrzegam u wielu, skądinąd, mądrych ludzi, którzy bez dyrektyw z TVN lub TVP nie mają zdania i utożsamiają się z dyrdymałami propagandzistów pomimo dysonansu poznawczego. Czy młode pokolenia będą chciały/potrafiły się z tym zmierzyć? Przez ostatnie 8 lat PIS zrobił wszystko by nie powstały ośrodki patriotyczne takie jak przedsiębiorstwa narodowe. W zamian zafundował nam obce montownie gdzie wiara lub mały entuzjazm do LGBT to brak awansów lub nawet utrata pracy czasem nawet i sprawa w sądzie. Uderzenie w rolnictwo jako ostoję patriotyzmu "5" czy aferą zbożową też na to wskazuje.

Obrazek użytkownika kat

21-12-2023 [21:24] - kat | Link:

Juur... 100% racji ...3MAJ SIĘ CIEPŁO