TUSK ODSUNIĘTY OD WSZELKIEJ WŁADZY PAŃSTWOWEJ

.
.
.
.
.

Tak proszę państwa – tak właśnie należy patrzeć na to co wczoraj wieczorem miało miejsce na naszej scenie politycznej.

Kontr-argumentowanie, że to bzdura, bo sejm większością głosów usunął członków komisji, tym samym unieważniając ich decyzje, jest logicznie i praworządnie nie do obrony. To hołowniano, czyli cyrkowo – kabaretowo, pieprzenie w bambus. To przedszkole, gdzie jakiś wyrośnięty kark z legitymacją poselską, wyrywa z rąk kompromitujące zdjęcie, gdzie tenże Donald Tusk, wzrokiem posłusznego ratlerka, spogląda na swego pana – Putina.

Na osi czasu decyzja odsunięcia od władzy decydentów z lat 2010 – 2015, którzy nie tylko nie dbali o bezpieczeństwo państwa, ale także łamiąc traktaty NATO i bratając się w bardzo ważnych i delikatnych obszarach z ewidentnym odwiecznym wrogiem Polski, miała miejsce przed sesją plenarną i głosowaniem w sejmie, więc jej moc jest niepodważalna, choćby Hołownia zaczął tańczyć na rurze. Albo na lasce.
Mleko zostało rozlane; to pójdzie w świat, choćby Putin i jego cichy kumpel Scholtz, stawali na głowie.

Warto to każdorazowo podkreślać: - to, jeszcze wczoraj rano była PAŃSTWOWA komisja. Legalnie wybrana i składająca się z godnych najwyższego szacunku, profesjonalnych ekspertów. Ludzi, którym można bezgranicznie ufać.

W najnowszej historii naszej ojczyzny mieliśmy okrutne momenty usuwania, i to w wielu przypadkach dokonując morderstw, polskiej, najbardziej wartościowej części inteligencji.
Tak to robił Hitler ze swoimi degeneratami z SS i Gestapo. Tak samo działał Stalin ze swoimi nieludzkimi barbarzyńcami.
Wymordowano naukową elitę w Krakowie, czy we Lwowie.
A tuż blisko mojego zamieszkania, w lasach Piaśnicy, już w pierwszych tygodniach wojny w 1939, dokonywano masowych egzekucji wszystkich wskazanych na listach proskrypcyjnych przez ukrytych folksdojczów z Trójmiasta i okolic, co ważniejszych Polaków. Od listonosza, kolejarza, po doktora, księdza, czy profesora,

Mamy to szczęście, że obecnie władza, która została wybrana głosami zmanipulowanych i niepoważnych obywateli, to banda tchórzy i słabeuszy.
Im wystarczy orgiastycznie wrzeszczeć i podskakiwać w miejscu stylem Giertycha.

Tak więc panie Tusk, pakuj pan manatki i spieprzaj. Mam nadzieję, że pana prześwietlą i rozliczą sprawiedliwie. Za bicie żony, na co mam twarde dowody, czy za mieszkanie w Sopocie, które panu spadło z nieba.

Pamiętacie państwo co powiedział śp. Lech Kaczyński, gdy nachalnie atakował go chyba podpity uliczny natręt? Powinniśmy teraz to samo wspólnie skandować.

UWAGA!

Te głosowania w Sejmie są kompletną bzdurą i z punktu widzenia prawa są nieważne!

Komisja, właśnie odwołana w cyrku, została powołana ustawą. I tylko nową ustawą można ją odwołać. Tak to jest, jak się do władzy dopuszcza smarkaczy.

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-11-2023 [04:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Te głosowania w Sejmie są kompletną bzdurą i z punktu widzenia prawa są nieważne!
Komisja, właśnie odwołana w cyrku, została powołana ustawą. I tylko nową ustawą można ją odwołać. Tak to jest, jak się do władzy dopuszcza smarkaczy."
Bzdury piszesz jazgot, jak zwykle zresztą.
Komisja została powołana ustawą, ale nie jej skład. Skład można odwołać i to zostało wykonane, tak jak powołanie składu czyli zwykłym głosowaniem.
Co do reszty.
Nikt rozsądny w Polsce się "rewelacjami" Centkiewicza i jego wesołej gromadki nie przejmie. W Europie i w USA  też nie.
Nie mają one żadnego, ani prawnego, ani konstytucyjnego znaczenia, jest to po prostu z góry opłacona przez Nowogrodzką recenzja, którą można sobie 4 litery podetrzeć.
Choćby z tego powodu że nie ma tam nic co byłoby jakimś zaskoczeniem, o tym wszystkim trąbiono od wielu lat w pisowskich przekaziorach.
I co ? I nic, żadnego wniosku do prokuratury.
Bo sporządzić akt oskarżenia na podstawie fotki Tuska z Putinem nie sposób, po za tym Tusk ma w zanadrzu korespondencję Rady Ministrów z otoczeniem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Z pewnością opinia publiczna w Polsce z chęcią się zapozna z dokumentami sygnowanymi podpisami obecnego Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP, który osobiście był zaangażowany w organizację tryumfalnego wyjazdu do Smoleńska swego ówczesnego Szefa.

Z pisowskiego gówna bata na Tuska się nie ukręci. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [04:48] - jazgdyni | Link:

Po wypowiedzi w sejmowej sali, z Fotela Przy Lasce, rotacyjnego marszałka Hołowni "Czaki" Szymona, ceny popcornu w kraju radykalnie wzrosły.
Co więcej - rolnicy domagają się dopłaty 1000 zł na hektar uprawy kukurydzy.
Może nawet trzeba będzie importować? Wiadomo skąd.

Można sprawdzić.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-11-2023 [07:01] - NASZ_HENRY | Link:

Obyś żył w ciekawych czasach tfu w czasach dwuwładzy 😉

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [07:39] - jazgdyni | Link:

Będzie się działo. Od jutra wrzaski, kto pojedzie do Brukseli. Pewnie najbardziej chciałby Megaczad, jak go nazwała GieWu (Gówno Warta)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-11-2023 [08:47] - NASZ_HENRY | Link:

Kruki😎 i kruczki
Komisja nie została i nie zostanie odwołana, bo to wymaga akceptacji Prezydenta. Ale gdy członkowie komisji zostali odwołani to pusta komisja za bardzo nie może działać 😎
 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-11-2023 [09:32] - Siberian Husky Dog | Link:

Kolejny kwiatek. Pod obrady sejmu wchodzi Ustawa o dopuszczeniu stawiania wiatraków gdzie popadnie za zgodą jedynie sołtysa bez stosownych certyfikatów. Utopimy miliardy euro na zakup używanego złomu z demontażu w ratowanie niemieckiego Siemensa

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [09:51] - Jabe | Link:

Kto wniósł ten projekt?

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:41] - jazgdyni | Link:

@NASZ_HENRY

Ale ważne zadanie zostało wykonane - puszczono w eter, także do światowej opinii publicznej, że w Polsce do władzy, przy pomocy Rosji i Niemiec, dorwali się szubrawcy, a nawet przestępcy.
Także teraz, obywatele będą z niecierpliwością czekać na kolejne odkrycia tej legalnej komisji, bo przecież nikt nie sądzi, że Cenckiewicz pojedzie na urlop. I musi uważać na seryjnego samobójcę. Teraz już nie tylko Bolek Wałęsa z pianą na tłustej gębie, ale również będący w histerii  ("wyjmij pan kieszenie z rąk"), na granicy załamania psychicznego Don Tusko.

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [17:43] - Jabe | Link:

A co dotąd ta komisja odkryła?

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [07:14] - tricolour | Link:

@jzg

Mimo słusznego wieku i całego zgromadzonego bagażu doświadczeń, jest też kolega trochę ograniczony więc pozwolę sobie wyjaśnić:

Przez całe lata byliście bezczelni wobec wszelkiej opozycji. Wulgarni oraz chamscy. Byliście - jak mówił wasz guru - bez trybu. Z uśmiechem sadysty kazaliście czekać na zmianę władzy, by coś osiągnąć. Głosowaliście w nocy, a sługa natychmiast podpisał.

Teraz dostajecie trzonkiem szpadla w ryj: chcecie coś osiągnąć, to wygrajcie wybory. Skutecznie, tak by mieć większość zdolną do głosowania. Inaczej zdechniecie na zawsze.

"Te głosowania w Sejmie są kompletną bzdurą i z punktu widzenia prawa są nieważne!" - są bardzo ważne. Przyzwyczajaj się.

PS. I jeszcze małe pouczenie: żeby wygrać mecz, trzeba grać do ostatniej minuty, nie chodzić z piłką po własnej połowie i murować wynik - trzeba głosować do trzeciej rano.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [07:37] - jazgdyni | Link:

>"Teraz dostajecie trzonkiem szpadla w ryj:"

Szpadle, cewki, hulajnogi... I jeszcze ten klasyczny ryj ... Skróciłeś i przetłumaczyłeś, bo w domu na ciebie wołano Schweineschnauze.  Bidaku. Polska cię przygarnęła, a Reich durnoty nie chce.

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [08:17] - tricolour | Link:

@jzg

Nie hulajnoga tylko longboard. Buduję nowy, interesuje cię?

Wracając do meritum: ryj cię zabolał? Tak, tak reaguje ciało w obliczu prawdy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:43] - jazgdyni | Link:

Przyślij zdjęcie i pokaż palcem, gdzie jest ten ryj.

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [18:34] - tricolour | Link:

@jzg

Ryj to jest to, czym się posługujesz 364 dni w roku. Za niedługo jest Wigilia i jak co roku napiszesz post o miłości bliźniego oraz Jezusie. Tudzież Chrystusie. Trzy minuty.

A potem zdejmiesz maskę i wyjdzie ryj.

Zakład? 

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [18:44] - u2 | Link:

Zakład? 

Zakład.

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [20:35] - tricolour | Link:

@u2

Przyjmuję. Stare ryje, wszystkie razem, versus ja jeden. Ciotę Tomaszka możecie wziąć dla rozrywki, przykład idzie z plebanii.

Zakład stoi. 

😜

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [20:55] - u2 | Link:

Zakład stoi. 

Janusz z Gdyni nigdy nie pisał o katolickiej miłości bliźniego. Wstawki antykatolickie widzę ciągle u ciebie szmaciak. Żądasz miłości od katolików obrzucając ich inwektywami. Widać u ciebie silny antykatolicyzm. Wątpliwe, abyś był katolikiem. Widać żeś resortowe dziecko szmaciak stąd ta twoja nienawiść do innych niż ty na NB :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [23:51] - Tomaszek | Link:

Tri
Sam jesteś ciota , zwisie pajaca . A z kutasami żadnych zakładów . Wal się siurku do szczania .

Obrazek użytkownika tricolour

01-12-2023 [15:08] - tricolour | Link:

@tomaszek

Chcesz mnie przekonać, że przychodzisz na NB, by obcować z kutasami i ciotami? Powiedz to żonie.

😁😁😁

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [15:52] - u2 | Link:

Ej szmaciak, jako inżynier od łódek, hulajnóg i deskorolek wyjaśnij mi przyczynę zdarzenia pod Smoleńskiem 10/04/10. Lądowanie na chama w gęstej mgle i pancerna brzoza ?

Obrazek użytkownika tricolour

01-12-2023 [18:21] - tricolour | Link:

@u2

Czy twoja matka była szmatą, że do tak wielu użytkowników forum zwracasz się w ten sposób? A może żona lub córka się szmaci - skądś wynosisz takie standardy.

Udzielę może odpowiedzi na twoje pytanie gdy je sformulujesz kategoriami prośby, nie żądania - ty masz prawo prosić, ja mam prawo odmówić.

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [19:48] - u2 | Link:

Ej szmaciak, ty wyzywasz innych od szmat, więc będę ciebie nazywać szmaciak. Poszperaj w sieci, masz znakomitych poprzedników w tej roli szmaciaka  :-) :-) :-)

PS. Widać, żeś inżynier od deskorolek. Pancerna brzoza ciebie przerasta i przyjąłeś ją na wiarę :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

01-12-2023 [14:56] - Władysław Ludendorf | Link:

@tri
może jzg ma ryj, ty natomiast w miejscu twarzy masz dupę, a zamiast ust odbyt. Prawdziwe kuriozum ewolucji. A co do niespotykanego chamstwa tzw. pisu to "kup sobie blaszkę i jebnij się w czaszkę", dodam od siebie, "tą blaszką z napisem 'jebać pis'". 

Obrazek użytkownika tricolour

01-12-2023 [15:05] - tricolour | Link:

@ludek

Niech Najświętsza Panienka wynagrodzi ci adekwatnie do twoich słów do mnie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-12-2023 [15:09] - Pani Anna | Link:

@Władysław Ludendorf
przykro czytać te bluzgi, mimo, że nie do mnie skierowane. W tym momencie czym Pan się różni od tęczowej koalicji, babci Kasi, czy Lempart?

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [15:58] - u2 | Link:

tęczowej koalicji, babci Kasi, czy Lempart

A ty czego chcesz trollu od wyżej wymienionych ? Leć na ich fora, jak tak ich tutaj promujesz :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-12-2023 [16:54] - Pani Anna | Link:

@u2
Kogoś interesuje, co masz do powiedzenia? Bo mnie wcale.

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [17:00] - u2 | Link:

To po co odpowiadasz trollu ? No i co masz przeciwko tęczowym, trój- i więcej kolorowym ? :-)

Obrazek użytkownika Pani Anna

01-12-2023 [18:00] - Pani Anna | Link:

@u2
Niepolski śmieciu,  nie odzywaj się niepytany, nie wtrącaj się,  kiedy cię nie wywołują to nie będę pisać do twojego " nicka ".

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [20:30] - u2 | Link:

Niepolski śmieciu

Zaraz, zaraz, to ty trollu jesteś obywatelką Niemiec i mieszkasz w Niemczech :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika u2

01-12-2023 [15:55] - u2 | Link:

ty natomiast w miejscu twarzy masz d

Był nawet taki plakat, tylko już nie pamiętam autora i okazji powstania plakatu :-) :-) :-)

PS. Poszperałem w sieci i znalazłem taki, ale mi chodzi o inny :-)

https://pagowski.pl/pl/p/PAPIE...

Obrazek użytkownika spike

30-11-2023 [09:49] - spike | Link:

@tri
"Przez całe lata byliście bezczelni wobec wszelkiej opozycji. Wulgarni oraz chamscy."

-ty to jesteś kłamca jak twój Tusek, "łżesz jak "stara ruda suka".
Tak się składa, że poprzednie 8 lat, to twoi knajpiani ziomale robili burdy w sejmie,
a "Z uśmiechem sadysty kazaliście czekać na zmianę władzy", to ci przypomnę, że twoi knajpiani ziomale jak rządzili, wykuli hasło "jak wygracie wybory, to będziecie rządzić jak chcecie".

Lepiej nie zajmuj się sprawami o których nie masz pojęcia, nie kompromituj się, zajmij się budowaniem swoich łódek czy desek ze stodoły na kółkach, pewnie to ci lepiej wychodzi.

Jedna uwaga, prymitywne chamstwo twoich ziomali, nie uderza w wyborców PiSu, a w Polskę, knajpiane scenki z sejmu idą w świat, kompromitują całą Polskę, domyślam się, że to "zwisa i powiewa", przypomnę jeszcze co twoi mówili, o kulturze, praworządności ble, ble, ble, a widzimy jak to wygląda.

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [13:04] - tricolour | Link:

@spike

Słychać wycie? Znakomicie!

😛

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:45] - jazgdyni | Link:

Wyszły jelenie i słychać skomlenie. Uważaj na poroże. Wiesz skąd się bierze.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [19:46] - Tomaszek | Link:

JzG
On ma bardzo inźynierskie podejście do tematu . u niego to się wzięło z akcji pompką od Jeepa Cherokeego w wykonaniu listonoszki .

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [19:54] - Tomaszek | Link:

Spike
Łódki to on może niech nie buduje , nie zbudował to jeszcze żyje i harcuje nam tu . Żywy i zdrowy . Co byśmy bez niego zrobili . Cyrk bez pajaca to jak wódka bezalkoholowa . A i z tą deską to też niech mu Jugol dalej zdjęcia podsyła . I niech tu pajacuje ku uciesze naszej w dobrym zdrowiu . Może teraz jakieś felgi pięćdziesiątki mu wyjdą , albo inne Scheisse co w Grece Antycznej znaczy eureka . 

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [20:39] - tricolour | Link:

@tomaszek

Właź kolegom do tyłka, właź - tam jest twoje miejsce.

😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [23:00] - Tomaszek | Link:

Tobie z rogami to chyba kiepsko wychodzi . Wymyśl coś inżynierze . 

Obrazek użytkownika tricolour

30-11-2023 [23:21] - tricolour | Link:

@tomaszek

Rację mam i tyle: chcesz gadać z tymi dwoma starymi pajacami, to gadaj, nie moja sprawa. Ale gdy chcesz gadać o mnie, to znaczy, że potrzeba ci koalicji, bo sam rady nie dajesz. Proste jak fiut marynarza po siedmiu orgazmach. To po pierwsze.

Po drugie, to wiesz jaką mam radochę gdy ci moja łódka i deska do tego stopnia w gardle stoi, że za każdym razem do nich wracasz? Ale to jeszcze nic...

... bo - po trzecie - w przyszłym tygodniu przyjadą profile. Przyjdź, pokażę ci, na pewno szlag cię trafi po raz kolejny. Zapewniam cię, że nie będziesz miał wątpliwości, że zrobię pokaz dla ciebie....

😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-12-2023 [00:01] - Tomaszek | Link:

Jak nie twoja sprawa , to jak w przysłowiu o kibicu z dala ... . O żadnej twojej łódce nic nie wiem i desce ze szperów w Berlinie też . A propos profili to co ? Mentor jakieś profilowanie szykuje ? Nie mój cyrk nie moje małpy . 

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [07:50] - Jabe | Link:

Legalnie wybrana i składa­jąca się z godnych naj­wyższego szacunku, pro­fesjo­nalnych eks­pertów. Ludzi, którym można bez­granicznie ufać.

Teraz też.

Komisja, właśnie odwołana w cyrku, zo­stała po­wołana ustawą. I tylko nową ustawą można ją odwołać.

Doprawdy?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-11-2023 [09:16] - Siberian Husky Dog | Link:

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [23:05] - Tomaszek | Link:

Ten mniej ryży ma lepszy garnitur . A ten bardziej ryży jakiś przenicowany . Z resztą takie garnitury to z racji użytkowników  prezerwatywy się nazywają . 

Obrazek użytkownika Pers

01-12-2023 [00:14] - Pers | Link:

@krystianek
Daj se na luz :)))
Opublikuj swoją fotkę.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:46] - jazgdyni | Link:

Tak

Obrazek użytkownika Ijontichy

30-11-2023 [07:51] - Ijontichy | Link:

@JZG o 2.59 nad ranem...widać,że brał udzial w tej szancie,tylko jedna butelka?https://youtu.be/AscBaOWUemY?feature=shared

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:47] - jazgdyni | Link:

W szancie??? Wytłumacz, jak to rozumiesz. Na trzeźwo.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-11-2023 [08:10] - Siberian Husky Dog | Link:

Prawdy takie są i rację; 
Niemiec kłamie, zwodzi.... buja. 
Miał nam wysłać reparacje, 
Ale w zamian wysłał rudego... chuja

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:48] - jazgdyni | Link:

Nie obrażaj ważnych członków;-)

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-11-2023 [09:28] - Siberian Husky Dog | Link:

Komisja Cenckiewicza dotarła do porażających materiałów zanim została rozwiązana przez rosyjskie stronnictwo w sejmie. Niebawem jebnie atomówka. Tusk o tym wie i stąd to nerwowe zachowanie.

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [09:35] - Jabe | Link:

Jak to się stało, że dopiero teraz, po latach udało się do tych ma­teriałów do­trzeć?

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:48] - jazgdyni | Link:

No jak? Ty nie wiesz? Nie wierzę.

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [10:30] - sake3 | Link:

Osobnik który ordynarnie wyzywał prezydenta Kaczyńskiego nie znalazł się w jego pobliżu przypadkowo.Wygrzebał go,pouczył co ma robić i mówić oraz zapłacił ,,za usługę''pseudodziennikarzyna i laureat Hieny Roku Tomasz Lis.

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:50] - jazgdyni | Link:

Po chrześcijańsku zlituj się nad tym kaleką.

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [10:41] - sake3 | Link:

Tylko sześciu z osiemnastu posełków Konfederacji głosowało przeciw odwołaniu Cenckiewicza i komisji.Dość wymowne i potwierdzające że to tuskowe lokajczyki do usług.Ktoś jeszcze ma wątpliwości? Ciekawe jaka nagrodę za swą spolegliwość wobec Tuska dostaną? Pochwałę,łaske pocałowania rączki czy może obietnicę której Tusk i tak nie dotrzyma ?

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [16:20] - Jabe | Link:

Aż 6 kaczorowych lokajczyków?

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [17:47] - sake3 | Link:

Złapał mnie pan na pomyłce Ale trochę trudno jest pisać z Pusia i Lili,bo mi zasłaniaja ekran ogonami i uszami.

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [23:08] - Tomaszek | Link:

Donek im skórkę z wursta rzuci pod ten stół co go mieli wywrócić a siedzą pod nim i skamlą .

Obrazek użytkownika Es

30-11-2023 [10:50] - Es | Link:

Żeby być sensowna i dać efekt bardziej konkretny niż tylko ten w postaci g.noburzy komisja powinna była powstać co najmniej cztery lata temu. Widocznie pisowi nie zależało na rzeczywistych wynikach. 
Dziwie sie tylko Cenckiewiczowi, ze zgodzil sie być twarza tego kabaretu, zdajac sobie sprawę, że  w tak krotkim czasie nie wykorzysta swej wiedzy, nie bedzie w stanie oddtajnić dokumentów i jej udowodnić.
No i tradycyjnie jak to z Pis bywa cala para w gwizdek. Aby tylko zachować pozory.

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [11:04] - sake3 | Link:

@Es.......Gdyby nawet komisja powstała 4 lata temu tak samo byście znaleźli pretekst do ujadania i odwołania..

Obrazek użytkownika Es

30-11-2023 [11:14] - Es | Link:

" byście znaleźli" . Kto by znalazł galameto.
Napisalem wyraźnie:" powinna byla"  bo tylko wtedy miała sens i mogła przynieść porządne efekty. Te efekty- piszę to tylko dla sake sprytnej inaczej, bez umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, lub świadomie odwracajacej sens tego co czyta- to kompromitacja Tuska Pawlaka i całej totalnej opozycji w oczach wyborców. Nie tylko zadeklarowanego żelaznego elektoratu Pis. Jasne galameto? 

Obrazek użytkownika sake3

30-11-2023 [11:32] - sake3 | Link:

@Es....A co to jest galameta? Muszę do słowniczka określeń pod moim adresem dodać i to.No bo skoro już jestem zachlanym wycirusem czy k.. skrzyżowaną z osłem to i pańskie przyjmę na klatę.No i zdania nie zmieniam.Cztery lata temu kompromitacji Tuska i Pawlaka też by nie było bo polskie społeczeństwo i wtedy i dziś nie jest zainteresowane tymi sprawami. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:52] - jazgdyni | Link:

Jasne, jasne - cztery lata temu. A czemu nie za rządu Olszewskiego? Albo Bieruta. Brzmi fajniej i mądrzej.

Obrazek użytkownika Es

30-11-2023 [20:35] - Es | Link:

"A czemu nie za rządu Olszewskiego? Albo Bieruta. Brzmi fajniej i mądrzej"
Widzę, że nieważne jak infantylnie, ale żeby szczekać jak watacha oczekuje.

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [11:50] - u2 | Link:

podskakiwać w miejscu stylem Giertycha

Jak przytulił ponad 70 melonów to skacze z radochy, że tak łatwo wyrolował frajerów z Bolanda :-) :-) :-)

PS. Tusku na załączonym obrazku wygląda okropnie. Strasznie się postarzał przez te ostatnie 9 lat, kiedy uciekł do Brukselki. Nie dziwię się, że nie chce ale musi być na tej Wiejskiej. Dla niego to niekończąca się udręka wojować z Polacken. :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

30-11-2023 [17:54] - jazgdyni | Link:

70 melonów nie zabije nieustannego strachu. Już przecież mdlał na widok prokuratora. A sprawa Skripala śni się mu koszmarnie.

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [18:55] - u2 | Link:

sprawa Skripala śni się mu koszmarnie.

Koniu robi biznesy z Ryszardem Krauze, ostatnio pisanym jako Ryszard K., a Ryszard K. to znajomy słynnego Nikosia. Warto zauważyć, że młody 28-letni K. zbił fortunę w RFN :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

30-11-2023 [23:33] - Tomaszek | Link:

A i seryjny samobójca też pewnie wróci .

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [23:49] - u2 | Link:

Na miejscu PAD i szefa NBP miałbym się na baczności. SS i NW to nie mit, to realne zagrożenie.

Obrazek użytkownika spike

30-11-2023 [12:03] - spike | Link:

Tusk mają na piersi "serduszko" głosił górnolotne hasła o demokracji, praworządności etc.
to przypomina niemieckich żołdaków, którzy mieli na klamrach psów napis "gott mit uns", niosąc śmierć i zniszczenie napadniętych narodów.

Sytuacja w sejmie jest jakby wyjęta z filmu "Marsjanie atakują", którzy strzelając do ludzi wołali "przybyliśmy w pokoju".
 

Strony