Kompleksy

Mamy wielki żal do Ukraińców za "niemieckie opcje". Doskonale widzimy ich głębokie niemieckie kompleksy. Czy to jakiś idiotyzm z ich strony? Bywam na Ukrainie, więc pytam o różne sprawy. Ukraińcy wiedzą jak ich Niemcy oszukują, że wojna wybuchła dlatego, bo Niemcy także jej chciały i współpracowały z Putinem. Czy już zdają sobie sprawę z tego, że za "wolność" w niemieckim wydaniu zapłacą rodowymi srebrami? Tak, już to wiedzą.

Co jest głównym powodem ukraińskiej "pro niemieckości"? Obietnica przyjęcia do UE oraz pomoc w powojennej odbudowie. O zgrozo, Zełenski w zamian godzi się na federalizację UE! Ja to powiem brutalnie: za torebki z Biedronki, za koryto i pomoc oraz za bycie w dobrym unijnym towarzystwie, sprzeda suwerenność Ukrainy.  Praktycznie to już nie ma wyjścia. Pomógł wygrać Tuskowi wybory, więc na Polskę już nie może liczyć o ile nie zastosuje się do berlińskich poleceń. I teraz, albo przegra wojnę i wpadnie pod ruski bat, albo zgodzi się na wszystko i podda Ukrainę Niemcom / UE.

Kiedy rozmawiam o tym z Ukraińcami, najczęściej odwracają ze wstydu głowę i zaciskają pięści. Zełenski może przegrać wszystko, ja już wyczuwam te nastroje które mogą go zmieść ze sceny politycznej. To jest dopiero pomruk przyszłej rewolucji. Czy szaraczki pozwolą się przekupić i ograbić? Myślę że nie.

Nagadałam się o Ukrainie, ale czy w Polsce jest inaczej? NIE! Jest dokładnie tak jak na Ukrainie. Podobne opcje, kompleksy i źródła problemów. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdumienia po ostatnich wyborach, po ostatnim głosowaniu w EP. W Polsce podobnie jak na Ukrainie, to niemieckie media i torebki z Biedronki ułożyły nam życie w interesie niemieckim. Nam i Ukraińcom potrzebne jest mocne narodowe tąpnięcie - w obronie wolności i suwerenności.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

25-11-2023 [10:54] - Jabe | Link:

Żałosne poszukiwanie wy­tłumaczeń w ramach wy­znaczonych pro­­pagandą sług obcych na­rodów.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-11-2023 [11:04] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Ile to już razy prosiłam cię, abyś zanim się odezwiesz pod moją notką, dał ją najpierw do przeczytania komuś rozgarniętemu?
Mam ubaw z idiotów którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika mada

25-11-2023 [13:18] - mada | Link:

" Ile to już razy prosiłam cię, abyś zanim się odezwiesz pod moją notką, dał ją najpierw do przeczytania komuś rozgarniętemu? "
Dobry dowcip - poprawił mi humor.

Obrazek użytkownika Ryan

25-11-2023 [15:45] - Ryan | Link:

Przejrzenie tych wszystkich tu na NB komentarzy @jabe czy @smiecia daje doskonałą wiedzę na temat kondycji polskiej służby zdrowia.
Krajowa psychiatria dalej w rozkładzie

Obrazek użytkownika mada

25-11-2023 [17:11] - mada | Link:

" Przejrzenie tych wszystkich tu na NB komentarzy @jabe czy @smiecia daje doskonałą wiedzę na temat kondycji polskiej służby zdrowia"
Też dobre!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

25-11-2023 [17:22] - Alina@Warszawa | Link:

 [17:11] - mada 
To chyba nie ten problem. To są byty z Sankt Peterburga, czy jak to teraz się nazywa, z farmy ruskich trolli. Dlatego nie oglądają polskiej telewizji, bo tam jej po prostu nie ma. Oni wszyscy prezentują linię ruskiej propagandy, wciskania kitu, kłamania tak bezczelnego, że wielu nie może uwierzyć, że tak można. No można jak widać. Tam nikt się nie przejmuje posądzeniami o chorobę psychiczną - grunt, żeby wypuszczać bzdury, kłamstwa, manipulacje, żeby ogłupić kogo się da. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-11-2023 [11:58] - Tomaszek | Link:

A co w tym dziwnego że szwaby szwabią . O tych perspektywach to ja jeszcze przed tą wojną pisałem . Zełenski  i jego świta to Tuskobanda Ukraińska . Trochę się wcześniej z tym kryli a teraz udają zdziwionych .

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-11-2023 [15:22] - RinoCeronte | Link:

Czas najwyższy zgasić cygaro i zanurkować w tym szambie. Nawet nie mamy porządnych okularów do nurkowania...

Obrazek użytkownika Ryan

25-11-2023 [15:41] - Ryan | Link:

Czy wiecie, że święta Łucja, o której wstawiennictwo żarliwie modli się Tusk, jest patronką prostytutek?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-11-2023 [17:35] - RinoCeronte | Link:

Modlił się i modlił i w końcu zrobił myk z koalicją?

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-11-2023 [18:13] - Tomaszek | Link:

Ale nic nie słyszałem , żeby prostytutki przyjęły go do swojego grona .

Obrazek użytkownika u2

25-11-2023 [18:16] - u2 | Link:

To polityczne prostytuowanie nie wchodzi w twoją rachubę ? Prostytuował się od młodości. To widać kiedy już się mocno zestarzał. Taki kolejny dupiarz :-)

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-11-2023 [22:17] - RinoCeronte | Link:

Teraz modli się za Prezesa NBP proszę się nie śmiać bo nie przystoi  ;-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-11-2023 [22:26] - Tomaszek | Link:

Dupiarz Zełenski jeszcze nie taki stary a i do św Łucji się nie modli . Za to od swojego starszego kolegi lekcje bierze pilnie .