A mnie jest wstyd za niektóre Polki

W polityce, szczególnie w czasie kampanii wyborczej jest gorąco - tak jest wszędzie na Świecie. Ja to rozumiem. Jednak dzień po wyborach wszędzie na Świecie ludzie się uśmiechają i podają sobie ręce oraz gratulują zwycięzcom. Polska jest jednym z tych nielicznych wyjątków gdzie powyborczy czas, bywa tu bardziej jadowity niż sama kampania. Oddaję głos mistrzom którzy bezlitośnie wypunktują polityków i ich medialnych popleczników.

Wieszatiele i "firery"
Różne pindy i cholery 
Jedno mają dziś zmartwienie
Jedno łączy ich pragnienie:
Niech ktoś złapie Kaczkę w sieci,
Niech ktoś Kaczkę ugotuje!
Kaczka sobie górą leci
I spokojnie im: Szaaachuje!

"Drago"

A mnie jest wstyd za te paniusie
Dla których polskość to nienormalność
Dla których złodzieje i kapusie
To żaden problem, to banalność!

"Kiks"

Nie zamieszczę fraszek bardziej brutalnych w ocenie "salonowych dam", których opinie o Polsce i Polakach pasują raczej do pogawędek targów w zamtuzie. Czy ja przesadzam? Sami politycy utwierdzają mnie w tym poglądzie. Pamiętacie jak JKM dał w pysk w kuluarach UE polskiemu kapusiowi? Pomyślałam sobie wtedy, że wreszcie ten człowiek coś zrozumiał itd. No niestety, bo później było poniżanie kobiet, niepełnosprawnych i buzi buzi z kapusiami i złodziejami - i tak jest do dzisiaj - o wyprawie kijowskiej JKM już nie warto pisać, teraz z rąk oppositionsführera otrzymał rolę "wieszatiela" i pogromcy lewactwa. Jest na te wynaturzenia rada vide fraszki poniżej.

Chcesz mieć Polskę sprawiedliwą?
Wolną, piękną i uczciwą?
Chwytaj mocno szablę w dłoń
Bolszewików goń goń goń!

Z dawnych czasów dobrze wiemy
Jak sposobić Hufce w boju
I na kopiach rozniesiemy
Te zdradziecką kupę gnoju!
"Drago"

15 października masz okazję dokonać odpowiedniego wyboru. Abyś nigdy więcej nie musiał się wstydzić za swoich reprezentantów. Abyś nigdy więcej nie musiał się bać, że ktoś odda cię w obce łapy.

Dziękuję za uwagę.

Na koniec, w temacie notki, Mistrz Basti wyśpiewa Wam co go boli 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-10-2023 [00:14] - Tomaszek | Link:

A nie przesadzasz z tymi "Polkami" autorko ? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2023 [10:25] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszku
Może i przesadzam,  Zwykle na końcu wychodzi z tych "Polek" że z pochodzenia są innej narodowości.

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-10-2023 [11:54] - Tomaszek | Link:

UU
A co tu ma wychodzić , ja ich nazwiska już dawno przeczytałem . Jakoś mi Roza von Pancerfaust słabo po Polsku brzmiała . Reszta też . To nie sygnał , to symptom . Jak piętno cwela w grypserze .

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-10-2023 [06:13] - NASZ_HENRY | Link:

Jaki kraj taki wstyd
To co mają powiedzieć o wstydzie w Izraelu:

Żołnierka IDF (Siły Zbrojne Izraela) pełniącą funkcję strażniczki więziennej w ramach obowiązkowej służby wojskowej przyznała się do utrzymywania kontaktów seksualnych z Palestyńczykiem odbywającym karę więzienia za śmiertelny w skutkach atak na izraelskich cywilów; a o kontakty seksualne z tym samym mężczyzną podejrzewane są cztery kolejne funkcjonariuszki - poinformowała brytyjska stacja BBC, powołując się na izraelskie media.😉
 

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2023 [09:39] - sake3 | Link:

@NASZ_HENRY.........To się nazywa potęga miłości a nie wstyd panie Henry......

Obrazek użytkownika u2

01-10-2023 [09:43] - u2 | Link:

W Bolanda takie historie również się zdarzają :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Oskarżona Katarzyna P. przebywała w Zakładzie Karnym w Grudziądzu, gdzie urodziła dziecko. Ojcem dziecka jest oficer Służby Więziennej. W związku z tą sprawą odwołany został dyrektor więzienia w Łodzi, w którym przebywała oskarżona[28].

Obrazek użytkownika sake3

01-10-2023 [10:46] - sake3 | Link:

To wydarzenie tym bardziej podkreśla  moją teorię.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-10-2023 [11:31] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3......Takie baby to się nazywają skaranie boskie a nie potęga miłości pani Sake.....;-)
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-10-2023 [14:39] - Tomaszek | Link:

Henry
To pewnie jakiś Ibrahim ibn Casanova .