Ruski i niemiecki cios w plecy


17 września 1939r. ruska armia czerwona wypełniła porozumienie z Niemcami i zaatakowała Polskę. To była zemsta za Cud nad Wisłą gdzie roznieśliśmy na kopiach ruską swołocz atakującą Warszawę. Uwieńczeniem tej zbrodni był późniejszy katyński mord polskich oficerów. Rosjanie i Niemcy zmordowali razem ok 10 milionów Polaków, w tym większość naszej elity. Wspólnie te zbrodnicze państwa ograbiły i zniszczyły Polskę. Gehenna Polski nie skończyła się po II wś. Przy pomocy przywiezionych na czołgach polskich zdrajców, mordowali dalej polskich patriotów którzy nie chcieli uznać ruskiej władzy w Polsce.

Współcześnie dwa zbrodnicze państwa: Niemcy i Rosja, znów próbują ogniem i mieczem narzucać sąsiednim narodom swój imperialny dyktat polityczny i ekonomiczny. Trwa zaborcza wojna na Ukrainie.  Rosjanie popełnili już tam wiele zbrodni ludobójstwa, gwałtów i grabieży. Niemcy od wielu lat na różny sposób wspierają neoimperialne zakusy Rosji. Niemcy przy okazji próbują realizować własne imperialne cele w Europie pod hasłem: To nic osobistego - to tylko biznes. Razem z Rosjanami korumpują życie polityczne i ekonomiczne w wielu krajach, wszędzie tam gdzie nie mogą siłą, jak na Ukrainie, narzucić swojego władztwa. 

Dzisiaj znów ta niepokorna Polska stoi im na drodze w imperialnych zakusach. Niemcy zapraszają do Europy kolejne fale  niewolników z całego Świata, bo przykładowo, Polacy już nie chcą pracować dla nich za miseczkę ryżu - nie mogą siłą zmusić nas do pracy jak podczas II wś.. Naród panów jak podczas wojny, musi mieć tanią siłę roboczą i możliwość rabunkowej eksploatacji sąsiadów. Nie miejmy złudzeń, - sojusz zbrodniarzy ciągle trwa. - teraz pod płaszczykiem denazyfikacji i obrony praworządności. Cel jest taki sam jak 17 września 1939r. - zniewolić shołdowć i ograbić.

Dziękuję za uwagę.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

19-09-2023 [12:45] - angela | Link:

Jedz do Niemiec I Rosji, tam nasze dzieła sztuki I nie tylko, ograbione Polsce caly czas tam są .
Niemcom grozi recesja gospodarcza, widać ze bez zlodzistwa i wykorzystywania panstw, potęga gospodarcza pada. Te bandyckie kraje bez wykorzystania innych nie potrafią funkcjonować, na tym ich " potęga" polega. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-09-2023 [12:14] - Ula Ujejska | Link:

Angela
Jeśli wygra Ukraina i co najważniejsze, obroni swoją suwerenność, a my niedpouścimy w Polsce do władzy "partii niemieckiej", to szwaby tak czy siak,zaczną płacić nam reparacje.

Obrazek użytkownika u2

20-09-2023 [13:32] - u2 | Link:

Szkopy prowadzą samobójczą politykę energetyczną i migracyjną. Rozwalają nie tylko unię, ale i  własny wirtszaft. Aby ukryć swoją nieudolność gotowi napaść na Polen. I wtedy spełnią się wizje Mariana Węcławka z Leszna :-)

PS. Kacapy są za ciency, aby podbić ukrów. Niedługo mogą się spodziewać sami ciosu w plery od kitajców.

Obrazek użytkownika Jabe

20-09-2023 [14:13] - Jabe | Link:

Takąż politykę prowadzi polski rząd.