Kaczka rasistka 😘

Czy ja jestem rasistką? Zadałam to pytanie moim znajomym przy okazji grilowania kiełbachy. Kolega przypomniał mi lata 70'. Pamiętasz Ula jak krzyczałaś do czerwonych uciekinierów z Angoli, że "metr bieżący asfaltu ma swoje miejsce"? Owszem krzyczałam, ale ten "bambus" machał mi 100$ przed oczami dając zawoalowane nieprzyzwoite propozycje, no i mój Smok dał mu ostro w "trąbę". Prawda jest taka, że wtedy wiele studentek w ten sposób sobie dorabiało na studia. A "półświatek warszawski" dorabiał sobie na czarnych podpuszczając swoje dziewczyny w ten sposób: Chętne podprowadzały do bramy czarnego, gdzie dostawał w "trąbę" i zabierano mu kasę - takie były uroki socjalizmu w tamtych latach. Nikt nie tolerował panoszących się po dyskotekach murzynów, nawet ówczesna milicja.

Dlaczego o tym piszę? Załóżmy na chwilę, że nas UE złamie i przymusi do wzięcia kilkunastu tysięcy afrykańskich emigrantów, to powtórzy się sytuacja z lat 70' i śmiem twierdzić, że będzie jeszcze gorzej. Oni nie będą się asymilować, jak ci z Angoli. Dostaną euro z UE, i to znacznie więcej niż nasze 500+ czy czternastki, oni nie pójdą do pracy etc. Pójdą w miasto jak tamci i okaże się że znów są panami dyskotek itd. Co potrafią, to pokazali już na Zachodzie. Jak w Niemczech, my w pracy a oni balują itd. Nie zapominajmy także o różnych aspektach religijnych i kulturowych. No cóż, znów ktoś im przypomni że "metr bieżący asfaltu" ma tutaj swoje miejsce? 

Czy ja jestem rasistką? NIE! Bardzo współczuję tym ludziom. Jeśli złożą oficjalnie papiery w polskich urzędach, a po sprawdzeniu uzyskąją zgodę na pobyt w Polsce - i to pod ściśle określonymi warunkami, to zgadzam się, niech przyjadą, Nie zgadzam się jednak na przymusowe relokacje. To Niemcy mają wielkie doświadczenie w organizacji różnych obozów za drutami - w Polsce to nie przejdzie!

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2023 [12:24] - NASZ_HENRY | Link:

AIDS atakuje ponownie.

Był taki jeden Simon Mol a teraz szykuje się banda moli
Tylko Polexit  załatwi biurwy z UE ;-)

 

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

09-06-2023 [16:19] - Eugeniusz Kościesza | Link:

@Nasz-henry, skąd ta nagła zmiana ideologii u her towarzysza?
Co się zmieniło u tow. komentatora naszHenry (domniemany Heinrich?)  z komunistycznej prokurawtury , nagle na: J-24?
Szczególnie aktywny …wobec jego dotychczasowego szczucia na wszelkie istotne dla Polaków tematy !? Czyżby Nowe wytyczne i nowe płatności, może z nowej Centrali ? A może nasz_her przy okazji zmiany ,jakiś całościowy post polityczny wreszcie  sam od siebie napisze, (choćby ilościowo na dwie strony A4 i czcionką,max 16-stką.) Ale rzeczowy tematycznie tekst na bieżące kwestie …
Zobaczymy, wtedy czy naszHenry umiie pisać oraz czytać „po polski”…czy -jak ów milicjant  lub  prokurator -wzwodem z  prl na 3 rp,  co umiii pisać od początku, ale nie do końca !
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2023 [16:33] - NASZ_HENRY | Link:

Spieprzaj dziadu

Spieprzaj przebudzony po 5 latach  śpiochu, nie z nami takie numery Bruner & J23 ;-)

 

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2023 [17:19] - sake3 | Link:

Czy sądzi pani że jak nas zmuszą do wzięcia tych kilkunastu tysięcy to ten niecny proceder walki z Polską się skończy? On dopiero się zacznie i to na duż większą skalę.To Polska jest przecież poligonem na którym odbywają się unijne ćwiczenia i manewry na wytrzymałość.Wiecznie będzie że za mało przyjeliśmy,za mało dajemy przybyszom nielegalnym praw,że smiemy ich krytykować i  wymagać kultury.Pozostaną nam tylko kredki do pisania na asfalcie. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-06-2023 [18:07] - NASZ_HENRY | Link:

Nic nowego pod Słońcem

Zaczęło się dawno temu kiedy cesarz Fryderyk II ogłosił  Złotą Bulle z Rimini – dokument wydany w 1226 roku , w którym germański cesarz sam siebie uznał za władcę całego chrześcijańskiego świata, przy okazji nadając Zakonowi Krzyżackiemu na wieczne posiadanie wszystkie zdobyte przez zakon ziemie, nawet należące do Królestwa Polskiego. Interesu cesarza Fryderyka pilnowali islamscy najemnicy z Sycylii. Obecny napływ muzułmanów zapoczątkowany sławnym "weelcome" Merkel jest powtórzeniem historycznego manewru.
Jedna część "gości" to będą muzułmańscy najemnicy, dobrze wyszkoleni i pozbawieni skrupułów z których zostaną sformowane w Niemczech dywizje grenadierów pancernych z drugiej wyeksportowanej m. in. do Polski zostanie sformowana, przy wsparciu Ochoojskiej i i pozostałych gender mend, V kolumna, czekająca cierpliwie na godz. W. Kto tego nie widzi to kiep jak mawiał Onufry Zagłoba ;-)
@sake3 - pozdrawiam wojowniczkę NB serdecznie ;-)

 

Obrazek użytkownika u2

10-06-2023 [07:49] - u2 | Link:

muzułmańscy najemnicy, dobrze wyszkoleni i pozbawieni skrupułów z których zostaną sformowane w Niemczech dywizje grenadierów pancernych

Bajeczka dla niegrzecznych dzieci. Ani wyszkoleni, ani chętni do robienia za armatnie mięsko :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-06-2023 [11:58] - NASZ_HENRY | Link:

@U2

Tak, dopóki siedzą na zasiłkach socjalnych, ale jak im się je obetnie, to ustawią się w długiej kolejce do biura werbunkowego z napisem Bundeswehra. Prosta sprawa ;-)
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-06-2023 [05:27] - wielkopolskizdzichu | Link:

Widząc na miescie "asfalta" gośka będzie analizować czy ma właściwe papiery czy należy go  odstrzelić. 
Ty gośka nie jesteś rasistką, ty po prostu jak każdy pisior jesteś tępa.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-06-2023 [11:17] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
A ty jak ta część oświeconej Europy, nadstawiać będziesz czarnuchom pupę. Będą mieli ewentualnie sporo euro, więc szybko się dorobisz dziadu wielkopolski.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-06-2023 [22:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Niewielu ludzi chwali się tak jak ty doświadczeniem w tych sprawach.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-06-2023 [21:34] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Moje zdanie na temat czarnej emigracji, jest niezmienne od wielu lat - wszyscy je znają. Słusznie więc twierdzisz, że w kontaktach z takimi jak ty dupowłazami, mam już ogromne doświadczenie. Możesz lizać czarne dupy ile chcesz, możesz puszczać z nimi swoje dzieci etc. - tylko tutaj się z tym nie obnażaj. A propos emigracji: ilu czarnych byczków masz już w domu? Bo jak mówił rzecznik PO, jesteście gotowi przyjąć każdą ilość. 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-06-2023 [15:43] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie mam czarnych byczków. Mam dzieciatych białych byczków z Ukrainy i krowy też z tego kraju.