Dlaczego Tusk wciaga dzieci do brudnej politycznej gry

Nie będą głosować, ale za sprawą dorosłych już żyją polityką i wychowywani są w duchu nienawiści do obecnie rządzących. Wydarzenia, jakie odbyły się 4 czerwca, pokazują niepokojące zjawisko: dzieci wciąganych w politykę.
4 czerwca w Warszawie odbył się marsz, który zwołał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Podczas marszu prezentowano wulgarne hasła i okrzyki, czemu przysłuchiwały się dzieci. To nie wszystko! Nagrano bowiem grupę dzieci, która wraz z dorosłymi krzyczała polityczne hasła przeciw Prawu i Sprawiedliwości. "PiS do piekła" - skandowali młodzi ludzie wciągnięci do politycznej walki.

Na marszu to były dzieci tych rodziców o których Tusk mówił że biorą 500+ i za te pieniądze ojcowie chleją biją żony, a z dziećmi to tylko udręka, stąd w ich ustach tylko wulgaryzmy i przekleństwa takie wychowanie. To byl marsz wstydu tu pokazali swoja twarz.

Nienawiść wtłoczona do tych zdegenerowanych dzieciaków przez zdegenerowanych pseudo rodziców, kiedyś obróci się przeciwko tym pseudo rodzicom. Efektem takiego pseudo wychowania są poderżnięte gardła, zgwałcona siostry, poćwiartowane niemowlaki, powieszone babcie itd.

Tusk i jego banda nie tylko dewiantów sexualnych z LGBT, zwykłych UBeków którym za znęcanie się nad narodem zabrano wysokie emerytury, to także donosiciele i zwykli szkodnicy tzw. agentura wprost bandyty  z roSSji putina szlą z transparentami nienawiści.. Ale dlaczego w swoją brudną śmierdzącą zdradą Polski grę skierowaną głównie na porwanie grubej naszej kasy z podatków wciskają niewinne dzieci....

Wczoraj gdy tankowałem paliwo stojąc do kasy usłyszałem taki dialog dwóch panów cytuję :

" Widziałeś ten marsz niemca rudego oraz pedalstwa Biedroniwego, Śmiszkowego oraz tych UBeków w Stolicznej głupocie " - drugi odpowiada cytuję : "Widziałem ten bajer zawsze głosowałem na PO teraz zagłosuję na PiS dość mam tego pedalstwa, tęczowych zboków i pojeb... Bolków i im podobnych jak deprawują moje dzieci"

Ciekawe są te rozmowy Polaków i niech to będzie zakończenie tego materiału.

Żródło :
https://niezalezna.pl/487165-t...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

06-06-2023 [10:16] - mada | Link:

Mój wnuk wysłuchał Orędzia Seweryna i powiedział, że jak spotka Donalda to mu przyp..doli.
Mam nadzieję  że spotka właściwego i się nie pomyli.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-06-2023 [12:43] - Tezeusz | Link:

Masz bardzo mądrego wnuka...a rudy Niemiec jest jeden..