Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Alleluja! Chrystus Pan zmartwychwstał. Prawdziwie zmartwychwstał. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy gorące życzenia zasyłają Sławek i Marysia Roch z Glasgow ze Szkocji. Stając przed pustym grobem w ten błogosłwiony poranek, odkryjmy na nowo tajemnicę zwycięstwa Jezusa nad złem, grzechem i śmiercią. Niech radość tego zadziwienia prowadzi nas do osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym Panem w naszej codzienności. A doświadczenie Jego miłości i pokoju niech umacnia w nas wiarę na życie wieczne. Oby tak  zbudowana nadzieja pomogła nam odkryć zarazem wytęsknioną wewnętrzną wolność, która jest źródłem przemiany życia osobistego i otwiera nas na Królestwo Boże, już tutaj i dziś, pośród nas.
Spotykając się przy zastawionym stole, gdzie Baranek Paschalny, Wielkanocne koszyki, potrawy świąteczne, ciasta i słodycze, chciejmy pamiętać o wzajemnej życzyliwości. Nadto życzymy w tych dniach dużo słońca, moc radości i mokrego Śmigusa-dyngusa.
 
W duchu radosnej nowiny przepiękna pieśń pt. „Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach”. Alleluja! W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy! Gra i śpiewa radośnie Clemensianum. Pieśń opublikowana 8 Maja 2018 r. przez Zespół Clemensianum: https://youtu.be/TpOP8Ed7dc8
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

09-04-2023 [17:23] - Siberian Husky Dog | Link:

Gdyby Jezus zmartwychwstał w XXI wieku 
https://pbs.twimg.com/media/Fs95t46WAAAYpDa?format=jpg&name=small

Wesołych Świąt dla Wszystkich!

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

10-04-2023 [06:37] - Zbyszek_S | Link:

Alleluja!