Nawet w Małej Sycylii Sąd orzekł, że zabójstwo Adamowicza...

Nawet w Małej Sycylii Sąd orzekł, że zabójstwo śp. Adamowicza nie było mordem politycznym.

Obowiązującej w PO doktryna , którego twórcą jest nijaki Nojman , który na jednym ze spotkań PO w Tczewie tak rzekł: Póki jesteś w platformie, będę ciię k**** bronił jak niepodległości, jeżeli odejdziesz masz problem.

Chłopina miał pecha, bo został nagrany.

Ten doktryner,  w 2019 r, twierdził, że zabójstwo Adamowicza, było mordem politycznym, ale nie tylko on.

Prezydent Białegostoku Truskolaski i Sopotu Karnowski twierdzili to samo, ale nie tylko oni, część posłów PO, media głównego nurtu głównie (GW i WSI 24) a czerwona szmata z SLD poseł Trela w studio TVP-info wrzeszczał , że to TVP zamordowała  Adamowicza.

Wyrok Sądu i to gdzie w Małej Sycylii co prawda na razie ustny ekspressis verbis stwierdził , że nie było to zabójstwo na tle politycznym, jedynie chora głowa zabójcy, spowodowała ten paskudny czyn.

Czy ci co oskarżali przeproszą? Wątpię, oni słowa przepraszam nie znają, po tym jak Adamowicz ogłosił, że w wyborach prezydenckich będzie startował z własnego komitetu, to kandydat PO  młody Bolek, nazwał Adamowicza „elementem niszczącym”.

Wspomniany Nojman, tako rzecze; "Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach

Po zabójstwie Adamowicza rozpoczął się dance makabrę opozycji na grobie Adamowicza, swoje oskarżenia Adamowicza chcą przykryć atakiem na telewizję, chcą odwrócić uwagę od swoich haniebnych czynów w stosunku do Adamowicza.

GW, WSI 24, lisowy szmatławiec, oraz inne media prześcigały się w oskarżeniach Adamowicza, aż tu nagle przewrót kopernikowski, ci co oskarżali Adamowicza, te swoje oskarżenia chcą przypisać PiS a w szczególności TVP.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/589571,pawel-mucha-pawel-adamowicz-slawomir-neumann-pogrzeb.html
https://www.tvp.info/49044550/...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

21-03-2023 [11:58] - Jabe | Link:

Póki jesteś w plat­formie, będę ciię k**** bronił jak nie­podległości, jeżeli ode­jdziesz masz pro­blem.

Mamy gangsterski system polityczny.

Chłopina miał pecha, bo zo­stał na­grany.

Podobnie jak urzędujący pre­mier.

Obrazek użytkownika u2

21-03-2023 [16:49] - u2 | Link:

Trela w studio TVP-info wrzeszczał , że to TVP zamordowała  Adamowicza.

Tyle że zabójca nie oglądał TVP w kiciu, tylko TVN.

Obrazek użytkownika Andy51

21-03-2023 [17:07] - Andy51 | Link:

Fakty się nie liczą, kazali czerwonemu tak krzyczeć, to tak zrobił.

Obrazek użytkownika Valdi

23-03-2023 [12:03] - Valdi | Link:

Jakoś wszystkim umyka uwadze że zabójca był wcześniej notowany, miał liczne kontakty z podejrzanymi typkami kojarzonymi z PO, miał "alibi" psychopaty.
I nagle okazuje się że jest normalny, zabija z nienawiści - dodajmy w dziwnych, niezbyt normalnych okolicznościach.
Ten wyrok jest zamieceniem pod dywan całej sprawy przez trójmiejską szajkę PO.