Do kraju tego ...

Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba
Podnoszą z ziemi przez uszanowanie
Dla darów Nieba....
Tęskno mi, Panie...
(Norwid)

Czerwona zaraza chce usuwać wielkiego Polaka Jana Pawła II z polskiej przestrzeni publicznej. Teoretycznie "chadek", a praktycznie to kochaś i spec od muszek, także nie ma wątpliwości. Czy tej hołocie nie przeszkadza obecność w przestrzeni publicznej pomników hańby i "wdzięczności" morderców z armii radzieckiej? Czy "but Stalina" w środku Warszawy tak mocno przygwoździł ich doopy do ziemi, że ze strachu mogą tylko szczekać na naszego Świętego? Czy nie ma w Polsce dość siły by przetrącić łapy wszystkim tym, którzy naruszają świętość miejsc naszej modlitwy? O pedofilach w szeregach totalsów to już nie wspomnę, bo śmierć dziecka jest na afiszu. Tu porno profesor jakoś milczy o hańbie PO. A może profesor kochaś ma także na sumieniu nieletnich? Tuskowy łotr i esbeckie media, wystawiający świadectwa moralności - to platformerska i esbecka paranoja!

Inny wielki Polak, Prymas Tysiąclecia, ostrzegał: Kiedy przyjdą nas zniewolić, to najpierw spróbują zniszczyć nasz Kościół, naszą wiarę. Dlaczego?  Przez wieki Kościół był zawsze ostoją POLSKOŚCI, a jego Bohaterowie, walnie się przyczynili do naszej wolności i wielu sukcesów na arenie międzynarodowej - to także ostoja naszej tradycji i siły. Jeśli złamią w nas tego Bożego Ducha, to przestaniemy istnieć jako Naród, jako suwerenne państwo. 

Od dawna piszę, że pozwalanie czerwonej swołoczy na bezkarne plucie na nasze świętości, na naszych Bohaterów jest niedopuszczalne. No niech swołocz spróbuje pluć na Synagogi czy Meczety - niech spróbuje pluć na ich świętych czy bohaterów? Dobrze wiecie czym by się to skończyło. Czy my Polacy jesteśmy kimś gorszym, czy możemy sobie pozwolić na to, by jakaś w sumie obca nam swołocz bezkarnie mieszała nasze świętości z błotem? NIE! Jesteśmy dumnym i wolnym Narodem. Dosyć tego poniżania!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

12-03-2023 [11:00] - marsie | Link:

Ta lewacka, tuskowa swołocz jest coraz bardziej bezczelna – wczoraj nie wpuścili TVP, pomimo wcześniejszego zaproszenia (chyba chodziło o to, by ich opluć pod drzwiami!), na swe spotkanie w poznańskim hotelu Mercury!
Pozdrawiam!

 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [13:15] - wielkopolskizdzichu | Link:

"wczoraj nie wpuścili TVP, pomimo wcześniejszego zaproszenia (chyba chodziło o to, by ich opluć pod drzwiami!), na swe spotkanie w poznańskim hotelu Mercury!"
Też bym nie wpuścił TVPiS do  hotelu. Potem nie można doliczyć się widelców, łyżeczek a nawet kinkietów na ścianach.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [14:25] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Tylko tępe chamy robią tak, że najpierw zapraszają a później odstawiają kabarety. Dla ciebie prymitywie to norma, więc nic mnie dziwi. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [14:59] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Dla ciebie prymitywie to norma, więc nic mnie dziwi. "
Jaki stan emocjonalny gosi miały przekazać jej ostatnie słowa?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [15:25] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
I znów prymitywny chamie nie potrafisz napisać do mnie poprawnie po polsku nawet jednego zdania, a próbujesz pouczać innych.
Pa misiu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [15:29] - wielkopolskizdzichu | Link:

Cóż masz do zarzucenia gosiu?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [22:25] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Nawet nie widzisz że ci słoma z butów wystaje. Wsiowy głupek w mieście 🤣🤣🤣 Kiedy wreszcie zaczniesz pisać poprawnie po polsku? Mnie się czasem błędy zdarzają, często piszę z telefonu i jakoś sobie z tym nie radzę, ale ty.... kurwinowski światowiec z hotelu dla dziwek, żebyś tak kaleczył polszczyznę? Wstyd!
Imiona piszemy z dużej litery. Zapamiętasz? Wątpię, bo pewnie wieczorowo kończyłeś podstawówkę. To nie ja, to GWniana tak was wyceniła kilka lat temu.

Obrazek użytkownika sake3

12-03-2023 [15:16] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu.......Pana też nie wpuszczaą,bo dziwnym trafem znikają wtedy kotlety schabowe nawet z patelni.A robaczków nie łaska skoro wasz guru Trzaskowski tak ładnie prosi?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [15:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Bez obaw wpuszczają.
Schabowych w Merkurym nie jadłem, wolałem dziczyznę. Comber sarni, golonka z dzika, perliczki to królowało w Merkurym gdy się tam stołowałem.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-03-2023 [21:56] - RinoCeronte | Link:

Żdzichu! Jak ty mnie zaimponowałeś!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [22:03] - wielkopolskizdzichu | Link:

To jest jakiś problem że zamiast typowego dla Prawdziwych Polaków schabowego wolę dobre jedzenie? Tak komuną nasiąkłeś że po za pasztetową świata nie widzisz.

Obrazek użytkownika u2

12-03-2023 [11:37] - u2 | Link:

przetrącić łapy wszystkim tym, którzy naruszają świętość miejsc naszej modlitwy

Nie znam ani jednego wyroku po-wolnego sądu, który by skazał za zakłócanie przebiegu mszy i obrazę uczuć religijnych wiernych.

Ale proszę spróbować takie coś zrobić na sali sądowej. Sędzia bez wahania i natychmiast skaże 'winowajców' na karę grzywny i zarządzi wyprowadzenie z sali za obrazę sądu :-)

PS. Jak juz pisałem na NB, z mojego doświadczenia z sędziami wynika, iż panicznie boją merdiów lewackich. Prawackich mediów nie boją się. W sumie to dziwne, bo lewacy mają w głębokim poważaniu prawo i zawsze publicznie kpią z niego. Wczoraj posłuchałem lewaka Szejnę w programie Minęła 20-sta. Takiego zaprzaństwa dawno nie słuchałem, bo starałem się unikać wypowiedzi tego mecenasika. Nie było żadnej sprawy sądowej przeciwko kardynałowi Karolowi Wojtyle o krycie pedofilów, ale mecenasik brnie w tę ubecką linię bez podania konkretnych spraw. Aż mu grdyka latała, prawie mu wyskoczyła z jego szyi, tak się zecietrzewiał.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [12:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Kiedy przyjdą nas zniewolić, to najpierw sprubóją zniszczyć nasz Kościół, naszą wiarę."
Dziecino tępa, gosiu! Zanim weźmiesz się do puszczania tekstu w net naucz się pierwej pisać zgodnie z polską ortografią. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [14:18] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Dzięki za "poprawkę" 😂 Tępy kurwinku, ja ci nie liczyłam twoich "kleksów". Ale ok, od dzisiaj nic ci nie odpuszczę. Twoje pisanie z małej litery imienia, to nawet mój siedmioletni wnuk by tak nie zrobił tępaku.

Obrazek użytkownika marsie

12-03-2023 [13:43] - marsie | Link:

Zdzichu, nie wariuj, chodziło o polską TVP3 Poznań, a nie Komorowskiego czy Cimoszewicza!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [14:28] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Marsie
Jak na razie, to Komorowskiemu udowodniono "zniknięcie" obrazu z Belwederu. Tacy jak Dziuniek i Komorowski mają to we krwi więc węszą podobne zachowanie. O Sławku Nowaku czy Gawłowskim, to już nie warto pisać .. bo kolejka paltformerska o pierwsze miejsce w temacie "jumania" coraz dłuższa.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [14:51] - wielkopolskizdzichu | Link:

Gdyby podliczyć miliony zajumane przez pisowców i ich protegowanych przy okazji budowy przekopu, pandemii, wyborów kopertowych, kontraktów dla Rydzyka i konkursów Czarnka to okaże się, że Nowak i Gawłowski to drobni szopenfeldziarze.
Co ukradł Komorowski?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2023 [15:29] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Bredzisz jak Tusk, jak zwykle - nic więcej wam nie pozostało.

Obrazek użytkownika u2

12-03-2023 [15:32] - u2 | Link:

Nowak i Gawłowski to drobni szopenfeldziarze.

Ano, przy ich i twoim firerku tak, to tylko drobne złodziejaszki :-)

Obrazek użytkownika marsie

12-03-2023 [20:12] - marsie | Link:

No nie, ale jaja - zdzichu stołował się w Merkurym! Wydało się, Merkury był za PRL, tam  wtedy stołowali się tylko "kurwy i złodzieje", by Marszałkiem polecieć - oj, zdzichu, tak dać ciała?

Obrazek użytkownika Jan1797

12-03-2023 [20:43] - Jan1797 | Link:

A powinniśmy mu współczuć; "straszne chamstwo z całego świata się zjeżdżało, a kasza jakaś nie dogotowana"? ;-)))

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-03-2023 [21:54] - wielkopolskizdzichu | Link:

Merkurego i kto tam gościł to znasz jak widać tylko z opowieści.