Polska suwerenna, Polska silna

Po długich, pełnych zaangażowania zabiegach opozycji totalnej (która od jesieni ma rządzić PL) udało się osiągnąć wielki sukces dyplomatyczny: trzech głównych kacyków spotkało się z Bwana Kubwa. Dwóm z nich Bwana Kubwa pozwolił nawet zrobić ze sobą zdjęcie.
Ha, ha, ha, ha - zagrzmiała głośno partia rządząca poprzez swoje media. Tamte kacyki rozmawiały z Bwana Kubwa tylko 40 sekund, może 2 minuty!!!! Z naszymi kacykami Bwana Kubwa rozmawiał ponad godzinę z każdym!!!!! I mieliśmy wiele tematów do omówienia - o efektach nie możemy jeszcze informować bo to tajemnica.
Polska Suwerenna, Polska Silna, Wschodzące Mocarstwo, Silne Państwo!!!!!!!!!!!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

22-02-2023 [07:14] - Czesław2 | Link:

Sasin przejrzał na oczy i zobaczył STRACH. Rychło w czas. Tyle, że lata oszukiwania Polaków przez MM nie pozwolą mu wytłumaczyć krachu
https://www.wnp.pl/gornictwo/j...
Polska wolna. od górnictwa i energii. 50 mln ton węgla nie sprowadzą.

Obrazek użytkownika Czesław2

22-02-2023 [08:11] - Czesław2 | Link:

Polska ciągle nie ma finansowania na atomowe projekty i nie ma pozwoleń środowiskowych, za to spółki skarbu państwa wywalają setki milionów PLN na fotowoltaikę i bateryjne magazyny energii. Mam nadzieję, że MM i jego prezesi odpowiedzą kiedyś za to przed sądem.

Obrazek użytkownika Czesław2

22-02-2023 [08:34] - Czesław2 | Link:

Tutaj mamy ciekawy test dotyczący elektrycznego autobusu z wyliczeniem kosztów. To dla fanów elektryka za własne pieniądze.
https://www.transport-publiczn...
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-02-2023 [07:38] - Ijontichy | Link:

ADMIN!!!
Ta notka to jest szczyt chamstwa,nawet jak na @forosa!!!
Mam nadzieję,że zostanie usunieta wraz z jej autorem...autor już na zawsze!

Obrazek użytkownika Jabe

22-02-2023 [10:16] - Jabe | Link:

Rasista z Pana.

Obrazek użytkownika sake3

22-02-2023 [10:36] - sake3 | Link:

Dlaczego? To żaden rasizm. Pan foros po prostu manierą podobnego pisania stworzył konkurencję.

Obrazek użytkownika sake3

22-02-2023 [07:42] - sake3 | Link:

Efekty nigdy nie można nazwać tajemnicą. Są niewiadomą. Wypracowaną działaniami  spodziewaną choć niekiedy nie przychodzące mimo wysiłków i oczekiwań. Takie ironizowanie nic nie wnosi,w przypadku autora pokazuje jego niechęć do samej wizyty 

Obrazek użytkownika Pers

22-02-2023 [07:52] - Pers | Link:

Jak w końcu dotarło do mnie jakiego mocarstwa jestem obywatelem to aż podskoczyłem dwa i pół raza.
Teraz rozumiem głęboką depreche Pana Prezydenta Putina.

Obrazek użytkownika spike

22-02-2023 [09:41] - spike | Link:

@foros
Chłe, chłe, chłe, zaśmiał się po żydowsku @foros, mający za przewodniczącego ZNP  Bwana Kubwa vel Wincentego Sławomira Broniarza, znanego bimbrownika, który nawet nie pracuje w zawodzie, którego reprezentuje, pasożytując na nim.

Jeżeli jesteś nauczycielem, a piszesz podobne teksty, znaczy że nie powinieneś nim być, podobnie jak kiedyś "nauczyciele" którzy wciągnęli w swoją lewacką politykę uczniów do ataków na min.edukacji Giertycha, z hasłem "Giertych do wora, wór do jeziora".

Nie dziwi mnie, że polskie szkolnictwo sięga dna.

Obrazek użytkownika u2

22-02-2023 [09:56] - u2 | Link:

Jeżeli jesteś nauczycielem, a piszesz podobne teksty, znaczy że nie powinieneś nim być

A to czemu ? Dlatego, że ma inne poglądy od twoich ? Ten foros jest zabawny, takich belfrów się pamięta, co ciągle narzekają i nie uczą przedmiotu. Wystarczy potakiwać i zaliczenie jest :-)

Obrazek użytkownika spike

22-02-2023 [11:03] - spike | Link:

Widzisz, miałem i mam w rodzinie nauczycieli, także akademickich, wyobraź sobie, że nigdy w swojej karierze nie eksponowali swoich poglądów politycznych, dzięki czemu byli szanowani przez wszystkich nawet o różnych poglądach politycznych, tak jest z każdym obojętnie kim jest, osoby publiczne żyjące z pieniędzy innych ludzi, powinni ich szanować, nie dzielić, bo sami na tym stracą, przykład Sztura, Ochojskiej, Jandy itd. filmów z tymi osobami juz nie oglądam, bo od razu widzę ich wykrzywione gęby, które w jakiś sposób mnie obrażają, tylko dlatego, że popieram Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika u2

22-02-2023 [11:15] - u2 | Link:

Sztura, Ochojskiej, Jandy itd. filmów z tymi osobami juz nie oglądam

Bo nie ma nic nowego. Ja tam wolę oglądać filmy i sztuki z ich udziałem, a nie ich celebryckie  popisy. Pozostało im walenie w Polaków, jacy jesteśmy be, bo nie wpuszczamy nielegałów przysyłanych przez morderców z Mińska i Moskwy :-)

PS. Nauczyciele też ludzie i mogą mieć swoje poglądy polityczne. A że przez dekady PRL-u obowiązywał jedyny słuszny pogląd polityczny to nie powinno tak być teraz. Ludzie są różni. Jedni wierzą w drugą Japonię, drugą Irlandię, a ja np. wolę żyć w Polsce, a nie jakimś zagranicznym potforku wymyślonym na zapotrzebowanie Berlina i Moskwy :-)

Obrazek użytkownika spike

22-02-2023 [13:21] - spike | Link:

@u2
"Nauczyciele też ludzie i mogą mieć swoje poglądy polityczne."

może niejasno się wyraziłem, nikomu nie kwestionuję prawa do poglądów, ale jest pewna stara zasada:
"nie gryzi się ręki, która karmi"

Swojego szefa też będziesz w mediach opluwał?

Nauczyciele są na społecznym garnuszku, ich byt zależy od polityków, więc nie jest przyzwoite pluć na nich,
tylko trzeba szanować jak każdego pracodawcę, jak on mi nie odpowiada, zmieniam pracę, lub zawód,
w prywatnej szkole taki nauczyciel za wysoko nie podskoczy, jest potulny jak "baranek", bo wie, że za swoje poglądy i szkalowane szkoły i właściciela wylatuje na bruk.

Każda krytyka jest dopuszczalna i pożądana, ale z zachowaniem godnym nauczyciela, nauczyciel nie powinien, właściwie nie ma prawa, przelewać swoich frustracji czy poglądów politycznych na uczniów.

Obrazek użytkownika u2

22-02-2023 [14:27] - u2 | Link:

nauczyciel nie powinien, właściwie nie ma prawa, przelewać swoich frustracji czy poglądów politycznych na uczniów

Tyle, że tutaj na NB nie szkoła i nie ma klas. Jest spora grupka plujących na Dobrą Zmianę, bez żadnego konkretnego powodu. Może to użyteczni idioci dżenderowej rewolucji, a może i płatni jurgieltnicy. Na pewno mają problem z identyfikacją narodowościową. Czują się szkopami, kacapami, ukrami, tylko nie Polakami. Choć mówią i myślą dobrze tylko po polsku.

Oczywiście agitacja polityczna w szkołach jest prawnie zabroniona. Paręnaście lat temu palikmiot agitował w szkole podstawowej w Suwałkach bez zgody rodziców i była awantura, tyle że wtedy jeszcze rządziła pełomafia i zamietli aferę pod dywan.

PS. Są jednak szkoły o określonym światopoglądzie, są szkoły świeckie, są katolickie. Wśród świeckich też są podziały. UW jest ostoją oszołomstwa, ale i z KUL, potem UJ, potrafił wyjść taki Hartman, oszołom nad oszołomy :-)

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

22-02-2023 [13:22] - Kazimierz Kozio... | Link:

zeby Polska rosla w sile a ludziom zylo sie dostatniej...
w tamtych podlych czasach rezimowe media podobnie kokietowaly masy tuz przed upadkiem

Obrazek użytkownika sake3

22-02-2023 [15:23] - sake3 | Link:

Polskie piekiełko a może już nawet piekło.Co wyniesiono z tego spotkania z prezydentem Bidenem? Proszę przeczytać prasę a w niej wypowiedzi polityków opozycji i wypuszczonych do mącenia i jątrzenia celebrytów- przygłupów nadających ton dzisiejszym wiadomościom. Nieważne kto i po co przyjechał ważne żeby uderzyć w rząd ,polskiego prezydenta.j oczywiście Kaczyńskiego. No i mnóstwo jadu i śmiechu, bo Kaczyński o kulach,bo Kaczyńskiemu Klich nie podał ręki,bo podstarzała celebrytka Rusin pchała się przed kamery jakby była gwiazdą spotkania ze swoimi  kretyńskimi uwagami, bo niejaki Staszewski nigdzie nie pracujący pasożyt nawet nie słuchał co Biden mówi tak był zajety filmowaniem Kaczyńskiego. Opozycja ośmieszyła cały te przyjazd swoim chamstwem, swoim prostactwem i chyba swoimi kompleksami.W takiej sytuacji z pola widzenia zniknęły ważne kwestie-obecność prezydent Mołdawii pani Mai Sandu i problemy Mołdawii która jest na celowniku Rosji gotowej do przeprowadzenia zamachu w rejonie Mołdawii Naddniestrzu, czy plany Rosji do wchłonięcia Białorusi do 2030 roku. Wojna nieskończona,sytuacja trudna a w Polsce zabawiamy się szydzeniem z rządu, patrzeniem kto komu podał rękę,a kto nie,no i duma Klicha że swojej cennej ręki Kaczyńskiemu nie podał .Poszybuje chyba za to na listach wyborczych w górę prawda?Nawet tytuł bloga przewrotny,Polska suwerenna ,Polska silna.Jak moźe być silna jak suwerenna mając takich obywateli?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-02-2023 [13:08] - Ula Ujejska | Link:

@Autor
Czy "krul" dopchał się do ucałowania ręki Bwana Kubwa? Myślę że nawet zaproszenia nie dostał, bo jakoś go tam nie widziałam🤣
Ale kto wie, może gdzieś tam z boku się dopchał do opon bestii? Pewnie teraz w ramach odwetu pojedzie do Moskwy, bo coś tam ucałować musi?  Niestety, mamy opozycję "klamkową".