By żyło się lepiej sitwie


Pamiętacie te słowa: Tylko frajer albo złodziej pracuje w Polsce za 9 tys. Tak wyceniało się POgłowie kiedy rządzili Polską. Albo inna wypowiedź przy okazji okradzenia Polaków w Amber Gold, syn Tuska mówi: Obaj z tatą wiedzieliśmy od początku, że to lipa. Zapomnieli poinformować o tym Polaków - no cóż, jak w tytule! Przy okazji tej afery, prowokacja dziennikarska wykazała, że tuskowy wymiar sprawiedliwości jest gotowy poprowadzić śledztwo zgodnie z życzeniem premiera Tuska. I tak się stało. Tusk podczas przesłuchania w komisji śledczej mógł sobie kabaretowo zatańczyć wzorem Kwaśniewskiego.

Do dzisiaj ludzie z zarzutami śmieją się nam w twarz - przykładem afery Grodzkiego i Gawłowskiego. Symbolem skur...nia polskiego wymiaru sprawiedliwości jest WAFELEK wartości 1zł. Pisałam już o tym w innej notce. Za chwilę może się kazać, że nowym symbolem tego skur...nia sądów będzie KNEBEL Pisałam już wcześniej w notkach, że PRAWDA jest tym, czego sitwa obawia się najbardziej. Już próbują kneblować i cenzurować nasze wypowiedzi medialne. Im bliżej wyborów, tym więcej będzie takich aktów oskarżenia przeciwko mediom i dziennikarzom. Brukselskie plugastwo już dawno zadeklarowało swoją pomoc w reklamówkach z Biedronki i w odpowiednich rezolucjach dla skurw...nej sitwy.
Możesz to powstrzymać w bardzo prosty sposób{ W nadchodzących wyborach wybieraj mądrze!

Dziękuję za uwagę.

FILM: Kolacyjki w Sowie, podróże życia - pamiętasz? Czy chcesz być kolejny raz sponsorem sitwy?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

22-01-2023 [09:58] - Jabe | Link:

No właśnie – PiS, PO – to samo zło.

Kto koryta nie likwiduje, ten chce się przy nim paść. A PiS nawet owo koryto poszerzył w ramach „re­polonizacji”.

Co do wolności słowa, zwolennicy rzą­dzących co jakiś czas prze­bąkują o za­mykaniu gąb „anty­polakom”. Przy czym, nie wiadomo kto ma decydować, kto nim jest. Zapewne organa partyjne. Próba za­blokowania po­jedynczej ga­dzinowej pub­likacji wygląda przy tym nie­winnie.

Obrazek użytkownika spike

22-01-2023 [12:02] - spike | Link:

"Próba za­blokowania po­jedynczej ga­dzinowej pub­likacji wygląda przy tym nie­winnie."

gadanie typowe dla gadziny, dowody, że publikacja jest "gadzinowa".
Nie darmo mówi się, że kradzież nazywa się "zabrać coś na lewo".

Obrazek użytkownika Jabe

22-01-2023 [12:28] - Jabe | Link:

Czyż jej celem jest po­grążenie wroga po­litycznego? Gdyby chodziło o prawdę i prawo, wła­ściwsza byłaby pro­kuratura, i to lata temu, nie tuż przed wyborami.

Obrazek użytkownika spike

23-01-2023 [12:39] - spike | Link:

Jak widzę panie kolego, bystry to nie jesteście, nikt na kilka lat przed wyborami nie wywleka "kwitów" na przeciwników politycznych, bo ludzie zapominają, na co liczy POlszewia jak i lewactwo, mający krew na rękach, udając lewicę, wywodząc się z PZPRu, w dowolnym kraju na świecie, robi się to przed wyborami, podobnie rbi to opozycja, tylko że zmyśla różne paszkwile, nie mając dowodów, tak wasza brunatno-czerwona karma.

PiS nie jest ideałem, tragedią Polski jest, że nie ma polskiej opozycji, tylko niemiecka, albo putinowska, niech wam w końcu ziemia lekką będzie z korzyścią dla Polski.

Obrazek użytkownika tricolour

23-01-2023 [13:15] - tricolour | Link:

@spike

Nie ma zadnej putinowskiej czy niemieckiej opozycji. To tylko wasza narracja, bo nie potraficie nic, nawet wbić łopaty pod fabrykę samochodów. Niemieckich oczywiście, bo samochodów też nie potraficie robić. Jesteście takie lenie, że nawet wydziału na politechnice nie otworzyliście... O tym, że handel w niemieckich rękach, to mi się już pisać nie chce, bo to żałosne do potęgi.

Śmierdzące lenie, które mają dwie lewe ręce chcą polskiej opozycji. Po co?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2023 [13:32] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Piszesz: // PiS, PO – to samo zło.//
No tak tak, pod warunkiem że nie idzie o koryto dla "krula" - bo wtedy samo dobro i buzi buzi z POgłowiem 🤣 O lubelskim porozumieniu kurwinowskich przygłupów z PO przeciwko PiS to już nie wspomnę. Ale "Misiek" i tak tam przegrał.

Obrazek użytkownika Jabe

25-01-2023 [13:55] - Jabe | Link:

No a gdyby to było porozumienie z PiS przeciw PO?

Obrazek użytkownika u2

22-01-2023 [11:18] - u2 | Link:

Symbolem skur...nia polskiego wymiaru sprawiedliwości jest WAFELEK wartości 1zł.

Każdy kto miał choć trochę do czynienia z tym "wymiarem" wie, że najlepiej trzymać się z daleka od niego. To nadal głęboka komuna, sędziami są już dzieci tamtych sądowych morderców z PRL, nigdy nie rozliczonych w 3RP, a jeden komuch zaparł się w SN i nadal sądzi tych znienawidzonych przez niego Polaków, choć już dawno przekroczył wiek emerytalny :-)

Obrazek użytkownika Zofia

22-01-2023 [14:58] - Zofia | Link:

@u2 - A może sądy pracują jak giełda - "kto da więcej ten ma" albo "jak się da to się zrobi". Lemingi z dyplomem mają ciągle za mało a nawet sędziego nie było stać na karpia w minionym roku. Może kierują się "kieszenią" albo "kopertą" (jak kto woli) zamiast kodeksem i prawem. 

Obrazek użytkownika u2

22-01-2023 [15:13] - u2 | Link:

sądy pracują jak giełda - "kto da więcej ten ma" albo "jak się da to się zrobi"

Łapówkarstwo nie wzięło się z niczego. Ma spore tradycje rodem z PRL-u. Najwięcej zarabiają pośrednicy, czyli adwokaci. Wystarczy porównać jakimi autami jeżdża papugi, a jakimi sędziowie, nie wspominając proroków aka "pre-kuratorów", którzy zarabiają najmniej.

Obrazek użytkownika angela

22-01-2023 [15:01] - angela | Link:

A " krol Europy"  znów umknął do szafy, ani słówkiem nie bąknie, a tak się ostatnio rozgadał PiSsss PiSssss PiSsss.
Coś mocno śmierdzi przy d..... e i jemu.
Czyzby  czekał  przerażony, kiedy rozwiąże się i jego  wór z ruską gotówką??

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-01-2023 [16:08] - Ijontichy | Link:

Od 2015 do dnia dzisiejszego NIKOGO nie złapano,nikogo nie skazano,nikogo nawet nie OSKARŻONO!!! 
Państwo napakowane szpiegami  sowieckimi,niemieckimi,izraelskimi i teraz wśród 9 milionów Ukraińców....różnymi agentami...nawet wszystkie służby...nikogo nie złapały.
Tylko szef policji rozwalił komendę granatnikiem.
Ja od dawna piszę,że PAŃSTWA,POLSKI KRAJU...już nie ma...anarchia i totalny ZWIS od zbieracza złomu,do "prezydenta"...
A kto rozbierze ten bardak? Do Wisły Niemcy,od Wisly Ruscy...

Obrazek użytkownika sake3

22-01-2023 [16:40] - sake3 | Link:

Może nie będzie aż tak źle jak pan przewiduje.

Obrazek użytkownika juur

22-01-2023 [17:43] - juur | Link:

To żenujące, że red. Sakiewicz jest twarzą walki o wolność słowa gdy nie tak dawno wylał laureatkę  Nagrody Głównej Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Ewę Stankiewicz i kazał zdjąć z ramówki jej wywiad z P. Naimskim na polecenie Naimskiego.
To drwina, kpina czy jak to nazwać?

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-01-2023 [19:19] - Ijontichy | Link:

..."wy mnie jeszcze nie znacie,wy mnie jeszcze poznacie.."jaki to był film...:-))

Obrazek użytkownika angela

23-01-2023 [10:20] - angela | Link:

Znamy znamy @lion. 
Sądząc po wpisach, jestes obrzydliwy ruski troll.

Obrazek użytkownika juur

23-01-2023 [12:14] - juur | Link:

"Do dzisiaj ludzie z zarzutami śmieją się nam w twarz..." czy to normalne, że ściga się tych co leczyli chorych na covid i to skutecznie a nic się nie robi w sprawie niejasnych zakupów, nakazów i niezaprzeczalnie dużej ilości zgonów......
W prawie Ciechu też się nic nie wydarzyło chociaż jest wszystko czarno na białym.
Czy coś się zmieni? Pewnie nie. To jedna wielka rodzina i krzywdy sobie nawzajem nie zrobią.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2023 [13:28] - Ula Ujejska | Link:

Juur
O sprzedajnych sądach zapomniałeś i o doktrynie Neumana.

Obrazek użytkownika u2

25-01-2023 [13:37] - u2 | Link:

i o doktrynie Neumana

Wbrew temu co tutaj pisze antypeace to jednak są postawione zarzuty dla prominentnych polityków peło. N.p. Sławku Nowaku, Gawłowi. Teraz Nitra drży, bo wydało się, że jego biuro uczestniczyło w grypserce z Gawłem. Póki co skazano klawisza :-)