10 ZŁ

               ciekawe czy dociągną do 6 króli....
            
             

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

04-12-2016 [13:26] - Lektor | Link:

Te przygłupy z Nowoczesnego Ryśka, chcą od nas po 10 zł. Prędzej dałbym sobie rękę odciąć niż funansować zdrajców narodu polskiego.
Głupota elektoratu Nowoczesnej polega bna tym, że ci ludzie spodziewają się jakiś cudów, a tamci, mówię o członkach Now., nie mając programu balansują w oparach absurdów. Wypowiedzi ich „polityków”, takich jak Petru, Lubnauer, Wielgusz, Myszki agresorki, Mieszkowskiego (mówi m.in., że Wałęsa jest świętym), i innych zdradzają ich, że to grupa lewackich przygłupów.

Poplecznicy "Nowoczesnej" - ocknijcie się !!!