BOLEK ZJEDZ SNICKERSA

               000

              

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-10-2014 [16:04] - NASZ_HENRY | Link:

Prawda jak oliwa powoli wypływa ;-)

Obrazek użytkownika Deidara

09-10-2014 [16:20] - Deidara | Link:

Polecam zapoznać się z wyrokiem. Sąd w sprawie Bolka przyznał rację Wałęsie. W tym procesie szło jedynie o koszty sądowe sprawy związane z emisją przeprosin itd.

Obrazek użytkownika Lektor

09-10-2014 [19:34] - Lektor | Link:

Pytanie: Wygrał Pan proces, który wytoczył Panu Lech Wałęsa za nazwanie go TW „Bolkiem”. Czy oznacza to, że byłego prezydenta można już oficjalnie nazywać „Bolkiem”?
Sąd odrzucił ostatecznie wszelkie roszczenia Wałęsy, jakie zgłaszał w wytoczonym przeciwko mnie procesie. Można go teraz nazywać „Bolkiem” pod pewnymi warunkami. Warto ostrzec opinię publiczną przed takim używaniem tego określenia, któremu sąd będzie mógł przypisać intencję obrażania. Powiedzenie o nim, że był podłym szpiclem, sąd może uznać za nieuprawnioną obelgę. Można mówić o TW „Bolku” z intencją odnoszenia się do prawdy. Po tym wyroku każdy obywatel ma niewątpliwie prawo zgodnie z aktami sprawy i ustaleniami IPN u potwierdzonymi przez sąd powiedzieć, że Wałęsa był zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa pod pseudonimem „Bolek”, donosił na kolegów i pobierał za to wynagrodzenie.

Szanowny Panie Wyszkowski
teraz to Pan powinien wytoczyć proces Bolkowi o naruszenie dóbr osobistych, o wieloletnie nękanie moralne i o uszczerbek na honorze i na zdrowiu i zażądać nawiązki i odszkodowania w kwocie 240.000,-
Pozatym, GRATULACJE dla Pana, Panie Krzyszofie, i wielkie podziękowania dla prawników którzy Panu pomagali.
Dla mnie obojętnym jest czy komitet noblowski uchyli swoją decyzję nadania tej nagrody dla Wałęsy, ponieważ dla mnie od początku on był nie wart jej. Już podczas jednej z demonstracji w Gdańsku, kiedy zniknął z kolumny i przez moment widziano go w oknie SB, można było sądzić, że to nie jest normalne.