Nie dość ,że gwałcą dzieci to mordują noworodki

Bestialski atak Rosjan. Ostrzelali szpital położniczy. Zginęło niemowlę, które dopiero przyszło na świat.

Żołdacy Putina przekraczają kolejne granice bestialstwa. W nocy wojska rosyjskie ostrzelały oddział położniczy szpitala w Wilniańsku, mieście położonym niedaleko Zaporoża. W wyniku ostrzału zginęło niemowlę, które narodziło się zaledwie chwilę wcześniej.

Więcej faktów :
https://naszeblogi.pl/64509-ja...
https://www.mpolska24.pl/post/...

Nie dość ,że to bydło bandytów, morderców i złodziei gwałci dzieci to teraz morduje noworodki. "Ruski Mir" to nic innego jak tak dobrze znane  ludobójstwo Oświęcimskie wraz z Katyniem razem wzięte.  RoSSja to także, jak się okazuje po faktach, nic innego jak państwo faszystowskie ukierunkowane na ludobójstwo. Taka jest ocena ONZ i świata.

Ukraina dzielnie się broni wymierzając sprawiedliwość mordercom swoich dzieci. Czym więcej bohaterscy Ukraińcy wybiją to sowieckie bydło ludobójców tym mniej pracy dla NATO.

Źródło :
https://niezalezna.pl/465752-b...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-11-2022 [07:47] - Tezeusz | Link:

Oczywiście wycie rusofili , opluwanie i atak na Polskę i NATO miejmy nadzieję wkrótce się skończy jak zapewniają publicznie Służby Ochrony Państwa. 
Miejsce dla nich jest ..poza Polską lub w więzieniach choćby piszących tak :'"Od miesięcy jesteśmy karmieni ukronazistowską propagandą jakoby to Rosjanie popełniali zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie."

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-11-2022 [08:29] - Tezeusz | Link:

DZIĘKI !
Liczba wpisów: 860
Liczba wyświetleń: 1,300,114
Liczba komentarzy: 11,078

Przez 1 rok 10 miesięcy, mój skromny wkład w NB.