Ogłoszenia drobne 😜

1.

Nikt się nie spodziewał w "Ticie" takiego brania. Na to ogłoszenie kilku się już zgłosiło, a ostatnio, to nawet z Rosji zgłosił się pewien gienierał co dowodzi orkami na Ukrainie. Zanosi się na wielki zjazd putlerków i pedziów na zakupy w naszym sklepie "Deko Smaku" na pl. Kościuszki. Zobaczyć zerżniętego ruskiego gienierała - bezcenne. W moim mieście zawrzało, wszystkie "społeczniary i tercyjanki" ostrzą parasolki. Nasz komendant Policji ostrzega: Nie dopuszczę do żadnej sprośnej parady.

2.

Lewizna postanowiła zrezygnować z parad. W walce o władzę stawia na profesjonalistów. Co jeszcze wymyśli Hołownia? W kuluarach mówią o pomyśle zbierania pierdnięć do butli jako receptę na energetyczny kryzys w Polsce. "Pierdząca 2050" - to świetne hasło wyborcze. Szymek, tylko nie płacz!

Dziękuję za uwagę.

PS. Teraz krótki urlop. Wracam przed Świętami.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

21-11-2022 [09:12] - Maverick | Link:

Grilowanie nazistów. 

https://www.youtube.com/watch?...

Młody a mądry i wie co w trawie piszczy.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika u2

21-11-2022 [13:29] - u2 | Link:

specjalną grupę pedofilów

https://niezalezna.pl/465399-p...

Chciałam wszystkich zapewnić, że jako Polska 2050 zrobimy wszystko, by w ciągu 100 dni po zmianie władzy powołać specjalną grupę pedofilów – powiedziała w mediach posłanka Polski 2050 Paulina Henning-Kloska.