Kot Prezesa się wnerwił

Żaden burek mu nie wadził
Poza jednym w Chobielinie
Kwiatków ostro mu nasadził
Kita w górę po tym czynie!

To nie pierwszy raz. Kilka lat temu po "hołdzie berlińskim" Zdradka zrobiłam mema pt. "Kot Prezesa idzie po was Polszewiki"... no i stało się jak przewidywałam. Wszelkim burkom w wyborach Polacy pokazali środkowy palec. Moje miasto dwa lata wcześniej dało przykład jak się wygrywa z sitwą, a mój prezydent Marcin Witko do dzisiaj rządzi w moim mieście.

Wiem wiem, Zdradek to ostatnio wdzięczny temat do kpin, ale ja nie w tym kontekście chcę przypomnieć Wam sitwę. Za rok wybory, warto więc pamiętać komu zawdzięczaliście np. pracę do 67 roku życia i dlaczego uśmiech Stefana proponował wam tylko szczaw i mirabelki. Warto pamiętać o rabunku w OFE i VAT, no chyba że nadal chcecie być sponsorami tłustych kolacyjek w "Sowie" i nowych zegarków dla Sławku Nowaku?

Nadchodzące wybory będą kluczowe dla przyszłości Polski, dla jej suwerenności i niezależności gospodarczej. Znacie niemieckie plany integracji europejskiej i pęd do carskiej zależności. Dawno temu ponad naszymi głowami przy pomocy polskich "burków" przesądzono los Polski - jakby się na oko wydawało. W porę się obudziliśmy a dzielna Ukraina pokazała szwabsko ruskim planom zniewolenia Europy Wschodniej środkowy palec. W ciągu najbliższego roku zadecydują się nie tylko losy Polski ale i całej Europy. Nie miejcie złudzeń, jeśli nie obronimy Ukrainy i swojej suwerenności, to za dwa lata będziemy niemieckim landem z burkami u władzy.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-10-2022 [22:48] - rolnik z mazur | Link:

@ Ujejska

Władza się ogrzeje. Ujejska na ministre wojny.

Obrazek użytkownika Live free or Die

05-10-2022 [23:54] - Live free or Die | Link:

Pracujesz nad epitafium dla J.U.?

Obrazek użytkownika u2

05-10-2022 [23:10] - u2 | Link:

Nadchodzące wybory będą kluczowe dla przyszłości Polski

Dokładnie. Z różnych wizji, które przytaczałem na NB wynika, że Polska ma świetlaną przyszłość przed sobą. Jakoś jednak nie mogę jej wyobrazić w przypadku kiedy totalniacy odzyskują władzę nad nami, ciemnymi moherami :-)