PO CO WAM TO BYŁO?

Co najwyżej przegralibyście wybory prezydenckie. Niedawno mieliście okazję się przekonać, że to bardzo proste. Co najwyżej przegralibyście wybory parlamentarne. Właśnie się przekonujecie, że to wcale nie takie trudne. Po co wam to było? Dwaj prezydenci. Pierwsza Dama. Całe dowództwo polskiej armii. Prezes NBP. Prezes IPN. Legenda „Solidarności”. Elita. Nasza elita. I wasi koledzy, wasi PRZYJACIELE, wysłani na wabia z wyrokiem śmierci, którego im nawet nie odczytaliście, których skazaliście podwójnie – na śmierć i na zapomnienie. Czy naprawdę myśleliście, że w ten sposób uda się przetrącić kręgosłup Polsce? Czy naprawdę myśleliście, że MY, NARÓD, damy się nabrać na wasze żałosne pokwikiwania o „byciu razem”? Że Z WAMI, na szczątkach naszego prezydenta, zbudujemy drugi, krwawy, haniebny Front Jedności Narodu?

Rozpadacie się jak skrzydło Tupolewa. Najpierw odpadł element najmocniej zabezpieczony, najbliższy śródpłacia. Potem elementy środkowe – dużo  ich. Leżą równolegle, z lewej, oddalone od pozostałych szczątków. Na końcu elementy najsłabsze. Końcówka, którą wsadziliście na pancerną brzozę, ale – nie wyszło. Upadła jako ostatnia.

PO CO WAM TO BYŁO? Latami promowano was jako partię odpowiedzialnych intelektualistów. Jako umiarkowany odłam centroprawicy. Jako światłych Europejczyków. Żeby zapewnić wam dostęp do władzy, porzucano kolejne kosztowne „projekty polityczne” niestrawne dla Polaków, tworzono jeszcze bardziej kosztowne nowe, zaangażowano wielki front medialny, uruchomiono międzynarodowe fundacje. Latami w was inwestowano, zanim w końcu się udało. Dorwaliście się do gabinetów, apanaży, żyrandoli. I co zrobiliście? Jak sowiecka hołota rozpoczęliście wielki szaber. Od kopalń, banków, ziemi, kamienic po czajniki. Od fabryk, szpitali, szkół po sokowirówki. Ale o tym w TV nie mówiono. Tam ciągle byliście światłymi Europejczykami, elitą, intelektualistami, odpowiedzialną centroprawicą.

PO CO WAM TO BYŁO? Przegraliście wybory nie dlatego, że Polacy są głupi. Przegraliście, bo Polacy od pierwszych sekund wiedzieli, co stało się w Smoleńsku. I to wtedy rozpoczął się wasz upadek. W tym dniu.
10 kwietnia 2010 roku odpaliliście ładunki wybuchowe pod fundamentami tej upiornej budowli, jaką była wasza partia. A to, co zrobiliście po 10 kwietnia 2010 roku, odsłoniło całą  jej odrażającą zawartość.  
Mieliście 6 lat na resocjalizację. Nie wykorzystaliście tego czasu. Nadal wam się wydaje, że wystarczy kolportować oszczerstwa Anodiny i MAK rzucone na generała Błasika, z niewyobrażalnym chamstwem atakować Ministra Macierewicza, z przemądrzałą miną twierdzić, że istnieją brzozy rozrywające samoloty na 60 tys. części, i nikt przeciwko temu nie zaprotestuje, nikt tego nie zweryfikuje, nikt nie potraktuje was tak, jak na to zasługujecie. Dlaczego zachowujecie się jak przestępcy, śmiertelnie przerażeni, że prawda wyjdzie na jaw? Czego się bardziej boicie – tego że sprostaliście, czy tego, że nie sprostaliście?
Twierdzę, że dziś stoicie na ruinach waszego Mordoru właśnie dlatego, że sprostaliście. I ujadacie jak stado bezpańskich psów, bo nie sprostaliście.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

21-10-2016 [21:55] - GAZOSTAN | Link:

W 100% zgadzam się wszystkim BRAWO taka jest prawda

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

21-10-2016 [21:58] - krzysztofjaw | Link:

Witam...

I... ogromnie dziękuję za tekst. Więcej słów nie trzeba.

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Obrazek użytkownika danuta

21-10-2016 [22:05] - danuta | Link:

Dziękuję.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika HenrykHenry

21-10-2016 [22:45] - HenrykHenry | Link:

Pani Danusiu chyle czola ... Brakowalo tu Pani.
Pozdrawiam bardzo , bardzo Serdecznie.

Obrazek użytkownika danuta

21-10-2016 [22:58] - danuta | Link:

No to już jestem.
Pozdrawiam i dziękuję!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

22-10-2016 [10:12] - HenrykHenry | Link:

Przepraszam ze korzystam z Pani bloga ...

Kto chcial to przeczytal.

Obrazek użytkownika angela

22-10-2016 [07:44] - angela | Link:

"Komentarz" na INTERII....
Drozd - Wczoraj (19:07)
Marzę o podrzynaniu gardeł pisowcom. Wyobrażam sobie, jak pisowcy wiszą a nogi niczym kurczaki w ubojni, a ja przechodzę od jednego do drugiego, przejeżdżam ostrym nożem po gardłach i patrzę, jak z ran tryska pisowska krew.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska...

Obrazek użytkownika angela

22-10-2016 [07:56] - angela | Link:

PO, byla ekipą, zaprogramowana i majaca zadanie, likwidacji Polski.
Rozszabrowanie,rozbrojenie, gigantyczne zadłużenie, TRWONIENIE i rozkradanie zaciągniętych pożyczek, na rzecz Obywatela polskiego.
Dbanie o interes innych państw, nie Polski.Tylko ostatni gigantyczny przetarg na Caracale.
zgroza!!!!!

Obrazek użytkownika Valdi

22-10-2016 [10:58] - Valdi | Link:

To są podrzędne opryszki. Sami nie odważyliby się zrobić zamachu.
Pewno kalkulowali że brudną robotę wykona ktoś inny. Oni dzięki temu będą mieli zielone światło do masowej kradzieży.
No bo jaką realną perspektywę mieli przed sobą .... Praca, szacunek ludzi ? Wiedzą że pracować nie potrafią, szacunku nigdy nie zdobędą. Stąd ta mimikra, że niby im nie zależy.
Zresztą, tak funkcjonuje każda formacja, której spoistość gwarantują "haki".
Ciekawsze są motywy morderców.
Towarzysz Stalin żałował Katynia już rok po dokonaniu zbrodni gdy Kamarade Hitler stanąl na granicy. Pułkownik Putin pewno też wolałby cofnąć koło historii.
A teraz przekorne pytanie ....
Czy ktoś tutaj próbuje się bawić w Pana Boga, czy może Pan Bóg istnieje naprawdę ?

Obrazek użytkownika Lektor

22-10-2016 [16:56] - Lektor | Link:

Już sam tytuł jest dobry "Po co wam to było" , ale niestety odpowiedzi nie otrzymamy. Oglądałem i przysłuchiwałem siŁ ostatniego poaiedzenia Komisji Sejmowej Obrony Narodoewj zwołanej na wniosek właśnie tych, którzy powinni odpowiedzieć czy warto było. Niestety oni nawet nie słuchali wyników badań, a chodziło im tylko i wyłącznie o hucpę polityczną.
to przygłupy (tomczyk, krewiński, mroczek, niesiołowski, grabarczyk i inni), których poziom wykdztałcenia jest niższy niż poziom szkoły średniej, bez rozwiniętego myślenia. Po drugie, te cepy posiedli niesamowitą umiejętność kłamania i posługiwania się językiem, nazwijmy to ministra B. Sienkiewicza.

Oni nie chcą dobra dla Polski, dlatego ja nazywam ich polskojęzycznymi zdrajcami narodu polskiego. Popatrzcie tylko co wyprawiają europosłowie PO. Toż to zdrada stanu !! Popatrzcie na tych posłów w sejmie. Pomijając ich totalny opozycjonizm, oni zachowują się dokładnie jak grupa szympansów w ZOO – nic ująć nic dodać .