Prawica w Polsce zmasakrowała w sondażach opozycję

Ponad 40 procent poparcia dla Zjednoczonej Prawicy, opozycja w tyle. PSL pod progiem wyborczym
Z wyliczeń Europe Elects na podstawie sondażu Reaserch Partners wynika, że gdyby wybory odbyły się w minioną niedzielę, to zdecydowanie wygrałaby je Zjednoczona Prawica, uzyskując ponad 40-procentowe poparcie. Pozostałe ugrupowania pozostają daleko w tyle.
Zjednoczona Prawica w sondażu uzyskała wynik 40,5 procent. Koalicję Obywatelską popiera 28,3 proc, Lewicę 9,1 proc, Polske 2050 - 8,7 proc, zaś Konfederację - 6,3 proc. Poza progiem wyborczym znajdują się PSL - 4,2 proc i Kukiz'15 - 1,8 proc. Gdyby Kukiz zdecydował się na start w ramach Zjednoczonej Prawicy, jej przewaga nad Koalicją Obywatelską byłaby jeszcze wyższa.
https://niezalezna.pl/458419-p...

Jak można głosować na kogoś kto twierdzi ,że polskość to nienormalność, dzieci to udręka, brata się z Putinem, Niemcy poklepują go po plecach, Bruksela w deleguje do dokonania przewrotu rządów we własnym kraju, sieje nienawiść do rządzących, opluwa PL poza granicami Kraju? A i przecież w przeszłości w PL rządził 8 lat i dprowadził Kraj i Naród do ubóstwa skąd miliony musiały emigrować za chlebem!
Nigdy nie jestem w stanie zrozumieć ludzi , którzy głosują na kogoś tak emocjonalnie rozchwianego i niewiarygodnego jak Tusk i jego POplecznicy. Na ten sam temat w jednym dniu mówi - tak, drugiego dnia mówi - nie a trzeciego - nie wiem. Pomijam fakt ,że reprezentuje on interesy niemiecko-rosyjskie i w ogóle się z tym nie kryje! W normalnym kraju taki polityk i partia jest politycznym trupem!

Pozytywną przyszłość Polski zapewni tylko Rząd PiS. Jeśli nie zapewnimy zwycięstwa PIS w wyborach, wrócą czasy roztrwoniania naszego majątku narodowego i degradacji Kraju Nie zapominajmy ,co działo się za funkcjonowania PO-PSL Utrata miliardów złotych wyłudzonego podatku WAT, niszczenie polskich przedsiębiorstw itp- to prosta droga do utraty niepodległości. Bieda, ucieczka za granicę podporządkowanie na kolankach niemcom i rosji.To już było już były sprzedaże chleba i mleka w sklepach na zeszytach, była bieda dzieci, poniżenie i praca za grosze..to już było i dlatego Polacy wybrali rząd narodowy PiS który przywrócił narodowi godność i dobrobyt oraz bezpieczeństwo. I niech tak pozostanie w przeciwnym przypadku wróci bieda i faszystowskie roSSyjskie rakiety nad głowami i życie na kolanach...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-09-2022 [16:36] - Marek Kudła | Link:

Tak, 40 % poparcia to już jest coś, tym bardziej, że eliminujemy z życia politycznego tzw. zieloną szajkę, ale nie możemy spocząć na laurach: Podliczmy zatem głosy lewactwa: 28,3+ 9,1+8,7+6,3=47,4 %.  To dużo, to zbyt dużo ! Będę dopiero wtedy spał spokojnie jeśli Polacy poprą normalną partię polityczną i normalnych w niej ludzi w bezwzględnej większości !  Aby to osiągnąć musimy koniecznie pobudzić do odpowiedzialności za Ojczyznę tych, którzy nie biorą udziału w wyborach !  Mamy w Polsce 30 mln uprawnionych do głosowania, z tego 10 mln to popierający ZP, 10 mln to popierający partie lewackie, i 10 mln to nie biorący udziału w wyborach. Gdyby tylko połowa z nich zagłosowała na PIS to dopiero wtedy będziemy mogli spać spokojnie !  Mamy jeszcze rok do wyborów, a więc zabierajmy się do roboty !
Przypominam, że mamy jeszcze 235 posłów i 48 senatorów Zjednoczonej Prawicy w sejmie i senacie.  I co ? Żadnych inicjatyw ?!  Podpowiadam co macie do roboty: W kampanii wyborczej 2023 trzeba objechać wszystkie gminy w Polsce !!!  Kapito ?!!!
 

Obrazek użytkownika Jabe

22-09-2022 [17:06] - Jabe | Link:

Zjednoczona Prawica nie jest prawicą. To socjaliści.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-09-2022 [20:25] - Tezeusz | Link:

@Jebe
aleś walnął jak POpapraniec liżący dupsko szwabom i kacapom o patriotyźmie..Tyś komuch ! nie napisałem osrany...grzeczny jestem.

Obrazek użytkownika Jabe

22-09-2022 [21:40] - Jabe | Link:

@admin  Czemuś tych chamów tu naściągał?

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-09-2022 [13:11] - Tezeusz | Link:

@Jebe
"Czemuś tych chamów tu naściągał?"
Piszesz o sobie ? to by się zgadzało cham i komuch to ty ..
Nie pasuje na moim blogu to po co włazisz i się plujesz.

Obrazek użytkownika Darek65

23-09-2022 [07:50] - Darek65 | Link:

Dokładnie tak. Tylko jedni deklarują, że są wierzący, a drudzy chcą piłować katolików.

Obrazek użytkownika sake3

22-09-2022 [21:18] - sake3 | Link:

Jest też i drugi dzisiejszy sondaż .Instytut Badan Pollster na zlecenie SE podaje,że opozycja bije PiS. Okazuje się,że zjednoczona opozycja może uzyskać 50,49% glosów nawet bez KOnfederacji.Socjolog Jarosław Flis uważa że to wynik spotkania opozycji i wspólnej konferencji pod wodzą Kwaśniewskego,Tuska i Komorowskiego.Wprawdze owi panowie konferencję przespali co pokazują zdjęcia niemniej nie zmniejszyło to sympatii ich elektoratów.