Właśnie dlatego

Wpis został usunięty przez autorkę 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

16-09-2022 [22:35] - marsie | Link:

Brawo!
Ja też się staram Polskę uratować:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika danuta

16-09-2022 [22:50] - danuta | Link:

Dziękuję

Obrazek użytkownika Adam66

17-09-2022 [03:56] - Adam66 | Link:

Jedna z największych opluwaczy Polski, swołocz Anne Applebaum odznaczona przez prezydenta Zełenskiego.  Wdzięczność ukraińców nie zna granic...
https://wpolityce.pl/swiat/613...

Obrazek użytkownika Valdi

17-09-2022 [07:13] - Valdi | Link:

"Jedna z największych opluwaczy Polski ...."
A gdzie to niby ?
Czytałem kilka książek A. Applebaum i nie zauważyłem aby była "jedną z największych opluwaczy Polski"  . Za to na pewno jest merytoryczna i wie bardzo dużo. Może nie jest entuzjastką Polski i Polaków, ale z drugiej strony mając do czynienia z Radusiem można nabawić się kompleksów.

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-09-2022 [08:19] - Ijontichy | Link:

IQ 164??? MENSA gnie sie w uklonach...

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-09-2022 [08:50] - jazgdyni | Link:

Witaj Danusiu

Moje przerażenie budzi ukształtowanie popkultury, a właściwie subkultury wśród nastolatków. To jest wprost tragiczne i kompletnie nie mieszczące się w naszej kulturze i naszych wartościach.
Wiadomo, że w tym wieku burzy, protestu i poszukiwań, gdy nie ma jeszcze ukształtowanej osobowości i charakteru, jest wysoka podatność na tzw. środowiskowe mody. Otóż w całych licealnych klasach, ba - w całych szkołach, młodzi usiłują się dostosować do przeważających standardów całej grupy będącej dominującym źródłem opiniotwórczym. Chrzanić dziką modę, zezwolone w szkołach makijaże, kolorowe włosy, itp., ale co robić, gdy modnym jest wymuszone środowiskowo demonstrowanie odrębności seksualnej i jak to się mówi, jest się cool, gdy prezentuje się siebie jako homoseksualistę, albo transwestytę. Ja jestem aktywną lesbijką - mówi 15-latka. A dorodny chłopak, już z numerem butów 45, chodzi w damskich ciuchach i marzy o operacji usunięcia siusiaka (chociaż na razie ma normalną erekcję i to właściwie skierowaną).
Jak widzę, zarówno nauczyciele, jak i dyrekcje szkół udają, że tego nie widzą, albo deprecjonują zagrożenie i szkody, jakie to niesie dla psychiki młodej osoby. Sporo rodziców też zdaje się tego nie zauważać.
I to jest problem, którego skutki dopiero odczujemy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-09-2022 [09:08] - Ijontichy | Link:

@jzg
 (chociaż na razie ma normalną erekcję i to właściwie skierowaną).--koniec cytatu.
*******************************************************************************
Skąd wiesz??? Widziałeś??? Może sam odczułeś???
Chodzisz do tej szkoly? Nauczyciel?
 

Obrazek użytkownika spike

17-09-2022 [09:39] - spike | Link:

Dziwne, ja o tym wiem, cała Polska o tym wie, a ty o tym nie wiesz?

Nie mów tylko, że istnieje więcej płci niż dwie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-09-2022 [11:55] - jazgdyni | Link:

Ja nie mam twoich pedofilskich skłonności. Więc sorry, sprawdź sam.

Obrazek użytkownika Zofia

17-09-2022 [13:54] - Zofia | Link:

@jazgdyni - jestem tego samego zdania. Wyczytałam na NB mądre słowa i je przytoczę - " To jest demoralizacja środowiska" -dopisuję  uczniowskiego. I komuś zależy, żeby ona się rozprzestrzeniała. Paradoks współczesnej szkoły jest taki, że nauczyciele dostosowują się do kultury i mody swoich uczniów a nie na odwrót, bo i młode pokolenie nauczycielskie ma takie wychowawcze korzenie. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Czesław2

17-09-2022 [09:30] - Czesław2 | Link:

Współczuję. jednak często takie zombi są produktem rodziców, a zaczyna się od prania skarpetek za 18-latka.

Obrazek użytkownika spike

17-09-2022 [09:52] - spike | Link:

W kwestii wysokiego IQ, a ogólnie co do samego IQ, mam mieszane uczucia, co do rzeczywistego znaczenia, "nasza" Doda o podobno wysokim IQ, przynależności do Mensy, przeczy tej idei.
Podobnych przypadków jest sporo. Znam przypadek człowieka, chłopa małorolnego, pewnie tylko po 7 klasach, któremu wystarczyło 2 godz. rozmowy z inż.lotnictwa i to tylko o śmigle, potrafił zbudować samolot, zdolny do lotu, co zademonstrował, tylko na małym odcinku, bo nie miał licencji pilota. Lepszy był od braci Wright, którzy zostali okrzyknięci geniuszami, choć z nieznanym IQ. Mensa to "towarzystwo wzajemnej adoracji".

Obrazek użytkownika Jabe

17-09-2022 [10:54] - Jabe | Link:

Przedsiębiorcy przeważnie twardo stąpają po ziemi.