Czy Niemcy to mordercy i złodzieje?

Tak , po tysiąckroć tak!!! To Niemcy wybrali DEMOKRATYCZNIE HITLERA !!! Hitlera , który palił polskimi dziećmi w piecach krematoryjnych!!! Szpilman Polanskiego opowiada historie Niemców!!! Niemcy byli wspólnikami Stalina!!! Ci sami Niemcy chcą po raz kolejny wprowadzić IV Rzesze!!! Ich wspólnikom z Platformy obywatelskiej mówię NIE!!! A poniżej paragrafy na tych folksdojczów!!!
 
Art.  212.  [Zniesławienie] Kodeks Karny
§  1. 
Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§  2. 
Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§  3. 
W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§  4. 
Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
 
Art. 216. KK

Znieważanie osoby
§ 1.
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2.
Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3.
Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4.
W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5.
Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

07-09-2022 [06:17] - Czesław2 | Link:

Tylko Niemcy to mordercy? Polska poparła proaborcyjną rezolucję ONZ. No to czekam teraz na następną wizytę dudy, Morawieckiego i Kaczyńskiego na Jasnej Górze. czekam też na komentarz Prymasa Polski.
https://dorzeczy.pl/kraj/34239...
Szczerski to podobno zdementował mimo, że to informacja z Ordo Iuris. Kto kłamie?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

07-09-2022 [08:30] - AŁTORYDET | Link:

@Czesław
Na pewno nie Ordo Iuris. Tam są same ślachetne katoliki. Żadni kłamcy czy cudzołożniki. Ufaj Czesław, a Ordo Iuris zbawi ciebie. 

Obrazek użytkownika Czesław2

07-09-2022 [08:54] - Czesław2 | Link:

Strzeliłeś propagandą, a teraz napisz konkrety. Kto kłamał.

Obrazek użytkownika Es

07-09-2022 [11:14] - Es | Link:

Serial " nie podpisywania" niczego co podetkną pod nos i " nie wyrażania zgody" trwa w najlepsze. Składane post fatum dementi i  wyjaśnienia powinny być podstawą szkolenia funkcjonariuszy wydziałów propagandy I studentów "dziennikarstwa". 

Obrazek użytkownika sake3

07-09-2022 [09:23] - sake3 | Link:

Pan Szczerski swoje wyjasnienie podał w tak zawoalowany sposób,że trudno zrozumieć jakie w rzeczywistości zajęła Polska stanowisko.I własnie to ,,zawoalowanie''  w postaci słowotoku budzi podejrzenia.

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-09-2022 [19:57] - Tomaszek | Link:

Bo u niego jak u każdego dyplomatycznego polityka oprócz tak i nie jest również siedemnaście . To taki nowoczesny system zerojedynkowy .