POLSKOŚĆ TO REALIZM

To nieprawda, że nic dwa razy się nie zdarza. Unia Europejska ma tyle wspólnego z wyrównywaniem nierówności gospodarczych w biedniejszych krajach i dbaniem o ich rozwój i demokrację, co zakon krzyżacki powołania do niesienia wiary chrześcijańskiej. Ta sama pycha, obłuda, samouwielbienie.

Obecny rząd ma bardzo mocnych, bezwzględnych wrogów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Ci wewnętrzni są zdecydowanie groźniejsi. Opłacani przez euro srebrniki lub tzw. pożyteczni idioci, którym nie sposób wytłumaczyć jak tym z Targowicy przekupionym przez carycę.

Społeczeństwo zagłosowało za PIS-em, aby obalić kastę białych kołnierzyków, którzy byli i są bezkarni.
Dobra zmiana na dobre się zacznie, gdy odrzucimy kontynuację PRL-u i przywrócimy myślenie II RP. Ludzie bez czci i wiary nie powinni zajmować żadnych stanowisk, nawet najniższych w strukturach Rzeczypospolitej w imieniu jej obywateli. Bezprawie tzw. wymiaru sprawiedliwości jest paraliżujące. Są bezkarni, mogą zgnoić każdego.
Np. sądy, komornicy czy banki mogą doprowadzić do bankructwa firmy, czy osoby prywatne. Od czasów Balcerowicza tysiące niewinnych ludzi odeszło z tego padołu nie mogąc żyć w tym bezdusznym, zakłamanym świecie.
W świecie sądów tort jest groźniejszy niż pluton zomo w kopalni Wujek.

Niektóre tzw elity
Sprzedajna ku..wa
Tylko dla drugiej ku..wy
Może być elitą.