Kaczym piórkiem o politycznych przełomach

Polityczne kurewstwo zwłaszcza w Polsce i ogólnie w Europie ma długą tradycję. Wystarczy włączyć polską komercyjną stację TV lub posłuchać debat w europarlamencie, a bliżej, poczytać komentarze na NB. Kurewstem jak się okazuje można spróbować zdobyć władzę, kilka opozycyjnych partii w UE chwyciło się tej okazji nie oglądając się na skutki. Interesy z ruskim zbrodniarzem to charakterystyczna cecha euro dziwek. Kremlowski alfons sowicie opłaca swój "harem". Były niemiecki kanclerz za swoje zasługi "na winklu" w nagrodę ma swój udział w ruskim biznesie. O innych pomniejszych dziwkach, to nie warto wspominać. Ciągłość w tym biznesie zagwarantowana na najbliższe 50 lat. Społeczne poparcie dla ruskich tituszek spada w całej Europie - i to jest najlepsza wiadomość z ostatnich dni.

Zachwyciło się POgłowie 
Łyka durne tusko-gagi 
Live Is Brutal - odpowiem
Król okazał się nagi!

Autor: "Drago"

Takie państwa jak Polska, Ukraina, Litwa etc. niejako na własne życzenie skazały się na uczestnictwo w tym euro burdelu przyjmując bezwarunkowo kilka unijnych dyrektyw lub podpisując podstępne warunki w rzeczywistości o innym znaczeniu politycznym. Niemiecko francuski zamordyzm w UE powolutku dzięki Ukrainie odchodzi do niechlubnej historii. Co się wyłoni z tego "kotła" po wygranej wojnie i upadku Rosji? To temat na osobną notkę. Pewne jest jedno: USA wrócą do euro polityki z przytupem a Polska stanie się podmiotem tej polityki.

Dziękuję za uwagę.

Chwała Ukrainie!
Na pohybel ruskim zbrodniarzom!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

19-08-2022 [20:25] - u2 | Link:

poczytać komentarze na NB

Ano, grupa antypolskich trolli zawsze się rzuca na Polskę. Mają to w swoich ubeckich genach :-)

Obrazek użytkownika marsie

19-08-2022 [21:44] - marsie | Link:

Cześć Ulu, dobrze że jesteś!
https://biuletynnowy.blogspot.com
To tak na poparcie, pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika J z L

19-08-2022 [22:58] - J z L | Link:

Emerytowany generał armii brazylijskiej Santos Cruz został wybrany przez ONZ na szefa misji ustalenia faktów zbrodni w Jeleniewce 29 lipca

https://pbs.twimg.com/media/FaeT-awXkAENJ4u?format=png&name=900x900

Obrazek użytkownika Pers

19-08-2022 [23:08] - Pers | Link:

@husky
//a przygotowanie agenciaka-matrioszki trwa nawet kilka generacji :-)//
A kogo tam znowu heroje zamordowali?

Obrazek użytkownika J z L

20-08-2022 [11:01] - J z L | Link:

Rosyjski program kosmiczny rośnie w siłę. Z pomocą Ukrainy wczesnym rankiem ten rosyjski czołg został pomyślnie wystrzelony na orbitę.

https://twitter.com/i/status/1560898606659502081