Gazownicy i Wyprowadzacze

Pokłócili się przyjaciele od walki z Ukrainą i Polską,  znani z tego że niedawno jedni z nich przy pomocy gazu likwidowali ludzi a drudzy znani z tego że za pomocą gazu chcieli przejąć kontrolę nad Europą . Teraz Ci co gazowali ludzi żądają , żeby im tego gazu dać bo ten drugi ich odgazował. Możemy im dać ale pod warunkiem „kamienia milowego” NIECH ZAPŁACĄ REPARACJE WOJENNE ZA ZABITYCH, RANNYCH I OKALECZONYCH Polaków , za zniszczone miasta i wsie, za zrabowane majątki, dzieła sztuki ITD.
A miało być tak pięknie , Niemcy miały być hegemonem gazowym w Europie a będą musiały oszczędzać na ciepłej wodzie i kąpać się w jednej wannie raz w tygodniu z całymi rodzinkami.
Pożytek jeden z tego że nie będzie taki musiał gęby otworzyć a już będzie wiadomo że to szkop. Wszak to naród pisarzy ,poetów , humanistów ale ta ich kultura nie zabrania robić na Polskę polowania.
Druga nacja – sowiecka  zaraza bierze się za odgazowywanie i odrządowywanie. Ciekawym zjawiskiem są upadające rządy w Europie i afery dewiacyjne .Upadł rząd w Anglii , upadł Estoński ciekaw jestem , który następny i już będą dane dla wywiadu gdzie sięgają macki Moskwy. Co więcej tak jak ich przyjaciele w mordowaniu ludzi żądają eksterytorialnej drogi , wcześniej Hitler do Gdańska a teraz Putler do Królewca.
Niepokoi mnie jednakże to , że w Polsce uaktywnili się Wyprowadzacze co to chcą łamać prawo i wyprowadzać z urzędów legalnie wybrane władze. Forsuje ten pomysł niejaki Donaldzio namaszczony przez Władze Okupacyjne Unii Europejskiej na polecenie odgazowanych przez Urszulkę ale nie tą od Kochanowskiego lecz derr lejentust , która wydała polecenie aby został premierkiem .
No cóż , niebezpieczne jest takie zaangażowanie niemki co to by tuska chciała .Wszystkich zaś , którzy jeszcze popieraj tego notorycznego kłamcę należy odizolować od społeczeństwa z tytułu totalnego zidiocenia samego zainteresowanego prowodyra umieścić w miejscu odosobnienia żeby krzywdy ludziom nie narobił i w końcu zbadać na okoliczność przeprowadzenia dowodu ze jest matołem.
Wyprowadzaczy informuję , ze to oni zostaną wyprowadzeni a raczej wyp..leni z Polski oraz że już powstają odziały samoobrony przed totalniakami i nie będziemy was polewać woda żeby schłodzić wasze emocje lecz gównem , żeby każdy Polak czuł was jak Niemca!!!
Ponadto rudy informuje cie że już wykonałem kilka telefonów do zdecydowanych ludzi ze stadionów a i nas wilków trochę zostało więc zrób ruch wobec polskiego , legalnie wybranego rządu a wypatroszymy cie jak niemiecką flanele.
I cos z niedalekiej przeszłości matole
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-07-2022 [21:09] - u2 | Link:

Ponadto rudy informuje cie że już wykonałem kilka telefonów do zdecydowanych ludzi ze stadionów

Aby stadionowcy nie skandowali Rudy ma Tole, twój rząd wytegoć kibole ? :-)

Obrazek użytkownika kat

14-07-2022 [21:13] - kat | Link:

Czytaj uważnie...pozdrawiam

Obrazek użytkownika u2

14-07-2022 [21:59] - u2 | Link:

Dzięki, jasne. Przeoczyłem załączone video. Trudno się skoncentrować, jak się chwyta kilka królików naraz :-)

Obrazek użytkownika Live free or Die

14-07-2022 [21:41] - Live free or Die | Link:

Cyt "NIECH ZAPŁACĄ REPARACJE WOJENNE ZA ZABITYCH, RANNYCH I OKALECZONYCH Polaków , za zniszczone miasta i wsie, za zrabowane majątki, dzieła sztuki ITD." I tu dodal bym skromnie za zagazowanych, też.

Obrazek użytkownika paparazzi

14-07-2022 [21:56] - paparazzi | Link:

Patriotycznie to nie znaczy robota na łapu capu. Tych mniej rozgarniętych tez trzeba zagospodarować a uderzenie musi być wielopunktowe, precyzyjne jak HIMARS. I nie zapominać proszę o high-mobility  zdrajców i ich "krysze" administracyjno-sądowa.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-07-2022 [22:00] - Roz Sądek | Link:

Donald może wygrać wybory, jak czytam newsa z 19:01 na Rzepie:  Sondaż: Prawie połowa Polaków popiera pomysły skrócenia tygodniowego czasu pracy. Polacy pozostają podzieleni co do kwestii skrócenia czasu pracy. Choć większość zdecydowanych osób popiera ten pomysł, to różnią się co do sposobu jego wdrożenia - wynika z sondażu, przeprowadzonego przez SW Research dla „Rzeczpospolitej”.
Jest co prawda sposób na przebicie Donalda - 3 dniowy tydzień pracy, ale nie wiadomo, czy on nie zaproponuje wtedy 2?
 

Obrazek użytkownika Czesław2

15-07-2022 [06:36] - Czesław2 | Link:

Ciekawe, czy skrócenie czasu pracy dotyczy też usług dla nierobów? Np sklepy tylko od poniedziałku do czwartku?

Obrazek użytkownika marsie

14-07-2022 [22:29] - marsie | Link:

A dzisiaj, Kacie, u Ciebie:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!
 

Obrazek użytkownika angela

15-07-2022 [07:33] - angela | Link:

Ja się pytam, jaki to pomysł na 4 dniowy tydzień pracy, jak jeszcze wczoraj oszust  płakał, jak to przez wolne niedziele zbankrutuje państwo. 
Pinokio wysepleni coś od niechcenia, a biedni bezmyślni biorą to za prawdę. 
Faktycznie,  nie ma komu madrze i skutecznie  pogonić tego szkodnika oszusta z Polski, zeby nie tumanił durnych Polaków.
 

Obrazek użytkownika u2

15-07-2022 [08:28] - u2 | Link:

pogonić tego szkodnika oszusta z Polski, zeby nie tumanił durnych Polaków.
 
Tylko Polacy mogą to zrobić w nadchodzących wyborach. No i Polacy wcale nie są durniami. Wątpliwe, aby dali sie nabrać na 4-dniowy tydzień pracy dla chyżego ruja.

Obrazek użytkownika angela

15-07-2022 [09:04] - angela | Link:

To się okaże. Oszusci to specjaliści,  zeby siać zwatpienie do  rządu.
Wszystkie sektory gospodarki poruszą, a mają nad czym pracować, miliardy wypływały z Polski do ich kieszeni, a teraz do naszych  rodzin.
A jeszcze strach przed odpowiedzialnościa, za tyle bagna co oni narobili i robią,  plus pomoc w wojnie.
Będą niszczyć ten rząd wszelkimi sposobami, dopoki ktos nie zablokuje  wysłanego Polakom niemieckiego szkodnika.