Jest szansa na pokój


FOTO: "To myśmy cały czas atakowali Rosję, a Rosja nas nie. Putin jest prawicowcem!" - powiedział Korwin.

A jakże, polskie i ukraińskie wojska zbliżają się właśnie do Moskwy! Car za chwilę z rozpaczy rzuci bomby "A" na Warszawę, Berlin i Nowy Jork! Ten cytat znaleziony w sieci idealnie pasuje do kurwinowskiej troski o Rosję: "Na ch*j nam swoboda ruskiego naroda ... Gdy nie ma co palić i nie ma co pić ... Burdele zamknięte, a dziwki wyrżnięte ... I jak tu porządny Rosjanin ma żyć ?!"

No właśnie, na tym się Niemcy powinni teraz skoncentrować by zapobiec eskalacji: Jak chcą gazu i ropy od cara, to powinni szybko wysłać na front dla Rosjan kurtyzany i samogon! Koszt będzie niewielki, bo Braun i Korwin poprowadzą ten interes, bo ich komanda są dobrze przygotowane do takich działań. Jedna z moich "czytelniczek" doskonale wie na czym polega rola kobiety w wojsku, więc jestem spokojna i wierzę w powodzenie ewentualnej kurwinowkskiej misji

Trwa dozbrajanie kurwinowskich bojówek. Kilku z moich "czytelników", wprost mi groziło bojowymi "odwiedzinami" jak się nie uspokoję, a jeden nawet nasyła na niepokornych blogerów prokuratora. Nie możemy się wręcz doczekać odwiedzin i słynnego kolegi z wymiaru sprawiedliwości. Nasz Admin podobno uzbroił się w "kałacha" i kilka granatów na tę okoliczność - no cóż, licho nie śpi. Na moim ranczo poinformowałam załogę o zagrożeniach, odpowiedzieli krótko: Dawno nie obdarliśmy ze skóry jakiegoś wściekłego kota!

Tylko jest jeden mały problem - jak na te niemiecko kurwinowskie plany odpowiedzą Ukraińcy? Pewnie potraktują to jako wrogie działanie i odstrzelą parę dziwek i alfonsów a samogon przerobią na spirytus do dezynfekcji ran. A wszelkie plany odebrania im czegokolwiek skazane są na ostrą reakcję - kula w łeb i pozamiatane.

Chwała Ukrainie!

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

25-06-2022 [20:14] - Pers | Link:

//wszelkie plany odebrania im czegokolwiek skazane są na ostrą reakcję - kula w łeb i pozamiatane.//
Jak narazie oddają i grzecznie się wycofują.
Co tam słychać @ujejska w Siewierodoniecku?
Azot jeszcze się broni?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2022 [07:34] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Won za Don ruska świnio!

Obrazek użytkownika u2

25-06-2022 [20:31] - u2 | Link:

Nijaki Nergal został wyproszony z Ubera, kiedy podstawił swoje śmierdzące onuce dla kierowcy z Ukrainy :

https://www.metalnews.pl/wideo...

Pomijając kwestię tego czy reakcja przewoźnika była przesadzona, należy pamiętać o zachowaniu minimum kultury osobistej. W momencie, w którym kierowca poprosił Darskiego o zabranie butów „sprzed jego twarzy”, muzyk niezależnie od tego co naprawdę myślał, powinien grzecznie opuścić nogi i nie wdawać się w jakąkolwiek dyskusję.

Status gwiazdy absolutnie nie zwalnia z zachowania dobrych manier. Pozwolę sobie przypomnieć, że pracownicy Ubera przewożą klientów w swoich osobistych samochodach, o które muszą dbać i które muszą utrzymywać za własne pieniądze, także z czystej przyzwoitości należałoby ten fakt uszanować. Dodatkowo uważam, że prowokowanie kierowcy, nagrywanie filmu w celu ośmieszenia go oraz wytykanie narodowości jest, delikatnie mówiąc, niedojrzałe. O publikacji prywatnej osoby już nie mówiąc.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika J z L

26-06-2022 [21:39] - J z L | Link:

Dziś, 26 czerwca, rosyjski śmigłowiec rozpoznawczy i uderzeniowy Ka-52 „Aligator” został zestrzelony przez jednostkę obrony przeciwlotniczej 79. oddzielnej brygady desantowo-desantowej DSzV Sił Zbrojnych Ukrainy z MANPADS Igła

https://pbs.twimg.com/media/FWMsf1SWIAEYE80?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Pers

26-06-2022 [22:36] - Pers | Link:

@husky
Tu masz coś ciekawego jak Ukraińcy leją Rosjan.
Sky News więc to musi być prawda https://youtu.be/UH2tiIx22u4

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-06-2022 [07:33] - Ula Ujejska | Link:

Pers
I znów łachudro celowo zmieniasz komuś nick? Tfu.  
Won za Don ruski padalcu!