Norymberga dla Sovietów i Reparacje

Czas najwyższy a i moment dobry żeby zażądać od sovietów reparacji za II wojnę światową. Niech płaci czerwony barbarzyńca za zbrodnie na Polakach , za tysiące zabitych , zgwałconych i okaleczonych , za złodziejstwo , za cierpienie ….. . Czas upomnieć się o zapłatę za dziesiątki lat zniewolenia przez sovietów i wycenić nasze straty!!! Majątek sovietów jest rekwirowany na odbudowę Ukrainy i słusznie ale trzeba nam odzyskać to co ukradli Rosjanie i cała ta bolszewia. NIECH ZAPŁACA ZA SWOJE ZBRODNIE. Czas zażądać reparacji od Niemców także …..NIECH PŁACĄ ZBRODNIARZE!!!
***** putina i jego kumpli z paryza i berlina
Panie Premierze Morawiecki , Panie Prezydencie Duda działajcie także w imieniu Polski na forum międzynarodowym.
Aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka i krzyżacka zawierucha a My twórzmy Międzymorze.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

01-06-2022 [22:30] - Pers | Link:

//Majątek sovietów jest rekwirowany na odbudowę Ukrainy//

Coś znowu przespałem?
Skad ten njus?

Obrazek użytkownika tricolour

02-06-2022 [08:37] - tricolour | Link:

Tak Pers, przespaleś zajęcie Kijowa po trzech dniach miziania się baziami oraz prośbę Putina (wczorajszą) o pokój. Odrzuconą przez Zeleńskiego, bo chcą dobić do stu tysięcy worków na śmieci.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-06-2022 [00:55] - wielkopolskizdzichu | Link:

Po raz "enty" pytam się ciebie co zrobiłeś z pieniędzmi zebranymi - o ile zebrałeś -  w 2014 roku w celu wynajęcia adwokatów dla gangsterów/kiboli z Ruchu Chorzów?
Wszak ogłosiłeś na Naszych Blogach zbiórkę mającą na celu ochronę prawną separatystów śląskich z środowisk  kibolskich Ruchu.