Polsat SuperHit Festiwal 2022

Nie wiem... Może dla wielu z Państwa to, że śledzę muzyczne festiwale jest prymitywne, ale jest tak, że lubię muzykę i chcę być "na bieżąco" z obecnymi jej trendami. 

Oczywiście nieraz jestem zażenowany ich poziomem jak np. w przypadku Konkursu Eurowizji, gdzie chłam przewyższa poziom artyzmu i to od wielu już lat.  

Ale to nic... dzisiaj po równo liczy się nie tylko sam wykonawca, ale i też tzw. "medialna otoczka" jakiegoś festiwalu. 

Organizowany przez Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie miał być w zamierzeniu wielkim wydarzeniem, ale gdzież mu tam do poziomu medialnej organizacji festiwalu, który też od lat prezentuje TVP. Wystarczy spojrzeć na scenografię (scenę) i efekty specjalne koncertu. TVP robi to na światowym poziomie a Polsat jest - jak się okazuje - tylko ubogim naśladowcą. 

Scena festiwalu w Sopocie jest jak na razie toporna, bez żadnego rozmachu. Przypomina scenę ówczesnej komunistycznej Interwizji wobec ówczesnej Eurowizji. A do tego ciągłe przerywanie koncertu reklamami, jakby to było warte tych reklam. I te siwe, koślawe, owalne i bezbarwne lub jednobarwne oraz prymitywne i odstraszające pasy scenografii od góry do dołu... kto je wymyślił? Pała z minusem!

Nie wiem, ile kosztowało Polsat medialne przygotowanie scenografii, ale naprawdę jest ona gorsza od scenografii niemal każdego przedsięwzięcia medialnego organizowanego przez TVP. I sądzę, że Polsat chciał zrobić koncert na żywo jak najmniejszym kosztem. I to mu się udało. Może kolejne dni przyniosą jakąś zmianę na lepsze?

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

20-05-2022 [21:31] - u2 | Link:

Scena festiwalu w Sopocie jest jak na razie toporna, bez żadnego rozmachu.

Mi się zawsze podobała. Taka wręcz kameralna, ukryta w lesie, dobra akustyka. No i zawsze występują zagraniczne gwiazdy :-)

Obrazek użytkownika Ijontichy

21-05-2022 [09:22] - Ijontichy | Link:

I znowu piszesz...o byle g**** byle pisać...PRZYMUS...to sie leczy.
PS.I zmień zdjęcie pod nickiem...od razu widać z kim sie ma "przyjemność"

Obrazek użytkownika u2

21-05-2022 [10:43] - u2 | Link:

I znowu piszesz...o byle g**** byle pisać...PRZYMUS...to sie leczy.

To ty jesteś lekarzem ? :-)

PS.I zmień zdjęcie pod nickiem...od razu widać z kim sie ma "przyjemność"

Znowu się nie wyspałeś ? :-)